RSS لیست  خرید و فروش ایزوگام فویل دار درجه یک - ایزوگام هوبر
لیست  خرید و فروش ایزوگام فویل دار درجه یک

لیست  خرید و فروش ایزوگام فویل دار درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید:

ایزوگام یکی از بخش های مهم سازه است که آن را در برابر عوامل مختلف، عایق بندی می کند. انواع مختلفی از این محصول موجود هستند . هر نوع ایزوگام با توجه به شرایط محیطی و سازه متفاوت می باشد. یکی از انواع آن، نوع فویل دار است. فروش ایزوگام فویل دار می تواند با روش های مختلفی صورت بگیرد برای اینکه خرید خوبی داشته باشید ابتدا باید شناخت خوبی نسبت به این نوع ایزوگام پیدا کنید. این عایق در محیط هایی به کار می رود که محیط از سطح گرما و نور خورشید زیادی برخوردار است. حضور یک لایه فویل آلومینیومی باعث بازتاب نور خورشید و عدم نفوذ گرما در ساختمان می شود.

کیفیت این محصول از اهمیت زیادی برخوردار است. انتخاب  بهترین کیفیت ایزوگام ، کمک می کند تا میزان نفوذ گرما و تخریب سازه بر اثر نور شدید خورشید، کاهش پیدا کند. همجنین در صورت داشتن کیفیت بالا و استفاده از مواد اولیه مرغوب، عمر آن طولانی تر بوده ؛ فرسودگی و ترک خوردگی آن نیز کمتر خواهد بود.

فروش ایزوگام فویل دار می تواند از طریق روش های مختلفی صورت بگیرد؛ از جمله اقدام از طریق نمایندگی، دفاتر فروش و سایر فروشندگان ایزوگام. هر روش دارای مزایایی بوده و برای سازندگام خاصی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

تماس ایزوگام هوبر

 

عرضه مستقیم ایزوگام فویل دار ارزان قیمت

انواع فویل دار نسبت به نوع ساده، از قیمت نسبتا بیشتری برخوردار هستند. این تفاوت صرفا به مواد اولیه بستگی ندارد. در واقع ترکیبات سازنده هر دو نوع با یکدیگر مشابه هستند؛ اما در نوع روکش دار، یک لایه فوبل آلومینیومی روی محصول اضافه شده است. حضور همین لایه فویل به قیمت آن افزوده می کند.

برای خرید ایزوگام فویل دار ارزان قیمت، می توان آن را مستقیما از کارخانه دریافت نمود. این روش خرید باعث می شود قیمت محصول کاهش یافته و با قیمتی مشابه با خرید عمده دریافت شود. این امر برای خریداران مزیت مهمی بوده و کمک می کند در هزینه ها صرفه جویی شود.

 

مرکز فروش ایزوگام با قیر مرغوب پالایشگاهی

یکی از اصلی ترین بخش های سازنده ایزوگام، قیر است. هرچقدر کیفیت قیر بالا تر باشد، کیفیت کلی ایزوگام بیشتر بوده و طبیعتا قیمت نیز افزایش خواهد یافت.

برخی کارخانه های سازنده، با پالایشگاه ها در ارتباط بوده و محصولاتی با بالاترین سطح مرغوبیت از این پالایشگاه ها خریداری می کنند. ایران یکی از منابع عظیم قیر است و پالایشگاه های متعددی اقدام به عرضه قیر درجه یک می کنند. کارخانه هایی که بتوانند این نوع قیر را خریداری کنند، می توانند ایزوگام هایی با کیفیت نیز ارائه دهند.

به همین دلیل می توان برند هایی معتبر را نام برد . این برند ها همگی از لحاظ فروش ایزوگام فویل دار توانسته اند سطح رضایت بالایی را از سمت مشتریان به دست اورند.

 

قیمت فروش ایزوگام با چسبندگی بالا

 

قیمت فروش ایزوگام با چسبندگی بالا

برخی کارخانجات با درجه کیفی پایین، قیر مرغوب را با دیگر مواد جابجا می کنند. یکی از جایگزین های قیر، پودر لاستیک است. استفاده از پودر لاستیک، از میزان چسبندگی ایزوگام کم کرده و کیفیت کلی آن را کاهش می دهد. این نوع عایق ها نسبت به ایزوگام های حاوی قیر، از قیمت کمتری نیز برخوردار هستند؛ اما دارای معایبی نیز می باشد؛ همچون :

 • چسبندگی کم ، و در نتیجه جدا شدن از سطح زیرین
 • مقاومت کلی پایین
 • طول عمر کوتاه
 • فرسودگی سریع تر نسبت به دیگر انواع با کیفیت

به همین علت، هرچقدر که میزان ناخالصی ایزوگام کمتر بوده و مواد آن بهتر باشند، سطح چسبندگی نیز بیشتر بوده و قیمت نیز بالاتر خواهد بود. هنگام فروش ایزوگام فویل دار ، از این نکته ” چسبندگی بالا ” به عنوان نکته قوت محصول ذکر می شود؛ تا توجیهی بر علت قیمت آن باشد.

 

تفاوت کیفیت انواع ایزوگام های فویل دار

 

تفاوت کیفیت انواع ایزوگام های فویل دار

همانطور که ذکر شد، کیفیت و مرغوبیت مواد اولیه سازنده، تعیین کننده کیفیت کلی یک محصول است. اصلی ترین عوامل موثر بر مرغوبیت یک ایزوگام شامل فاکتور های :

 • قیر
 • پلی استر
 • تیشو
 • پشم شیشه
 • فویل الومینیومی

هستند.

برخی نمونه ها همچون ایزوگام های دمیده، از قیر های نامرغوب استفاده شده است . این نوع به عنوان یک نمونه با کیفیت پایین بوده و گرچه قیمتی کمی دارد؛ اما عمر و عملکرد آن نیز کمتر است.

انواع پلیمری ، از قیر خالص و درجه یک تولید شده اند. استفاده از ایزوگام هایی با 70 درصد قیر خالص از مزایای زیادی برخودار است. این محصول می تواند سازه را در برابر تمامی نوسانات دمایی تا سطوح زیاد، نور خورشید، رطوبت و آب و غیره محافظت کند.

در تمامی این موارد، حضور یک لایه فویل آلومینیومی بر روی سطح محصول، کیفیت کلی آن و در نتیجه قیمت را افزایش می دهد. به همین دلیل مشاهده می شود که حضور فویل، ارتباطی با مواد اولیه سازنده نداشته و تنها افزایش دهنده عمر و کارکرد کلی آن است.

 

 

جدید ترین لیست قیمت ایزوگام های فویل دار

لیست قیمت مواد خام اولیه روز به روز در حال نوسان است. به طوری که قیمت امروز قطعا با قیمت بازه های زمانی آینده نزدیک نیز متفاوت خواهد بود. در این شرایط، نیاز است تا افراد مرتبا به لیست آپدیت شده قیمت ها دسترسی داشته باشند. یکی از روش های دسترسی به این لیست، ارتباط مستقیم با مراکز فروش ایزوگام فویل دار می باشد.

دفاتر فروش و نمایندگی های انحصاری یک برند، به لیست دقیق دسترسی داشته و می توانند قیمت را به صورت لحظه ای به خریدار اعلام کنند. علاوه بر این ، برخی شرکت های واسطه و یا حتی کارخانه سازنده، با تکنولوژی روز همگام شده؛ با اختصاص دادن وبسایت تخصصی به این موضوع، قیمت ها را به صورت روزانه و یا لحظه ای به روز رسانی می کنند .

البته ممکن است آپدیت سایت با اندکی تاخیر صورت بگیرد. به همین دلیل برای سازندگانی که نیاز به اطلاعات فوری دارند، بهترین روش ، ارتباط مستقیم با دفاتر و فروشندگان است.

ارتباط با مراکز فروش ایزوگام فویل دار می تواند از طریق تماس تلفنی و ارتباط از طریق سایر رسانه های اجتماعی صورت بگیرد. با کمک این روش حتی می توان از همین طریق، ثبت سفارش نموده و محصولات خود را سفارش دهند. علاوه بر این ، می توان به مراکز فروش و یا دفاتر فروش مستقر در کارخانه مراجعه نمود . این نوع خرید کمک می کند تا علاوه بر دسترسی به لیست قیمت، از مزایای دیگری نیز بهره مند گردید. از جمله :

 • کاهش قیمت و دریافت محصولات با قیمت درب کارخانه
 • کمک گرفتن از مشاورین فروش و خرید بهترین گزینه بر اساس شرایط سازه
 • امکان انتخاب و دریافت مرغوب ترین کالا
 • و موارد دیگر.
برای مشاوره و خرید عمده ایزوگام با واحد فروش تماس حاصل نمایید
برچسب ها :