RSS  قیمت ایزوگام ارومیه امروز 1403+ خرید ایزوگام ارومیه با کمترین قیمت - ایزوگام هوبر
قیمت روز ایزوگام دلیجان

 قیمت ایزوگام ارومیه امروز

آنچه در این مقاله می خوانید:

 قیمت ایزوگام بازار امروز نوسانات زیادی دارد. اینگونه نمی‌توان قیمت دقیق هر ایزوگام را اعلام کرد؛ اما با شناخت عوامل موثر در قیمت ایزوگام مشخص می‌شود که حداقل و حداکثر چه هزینه‌ای را باید برای عایق کاری ساختمان کنار بگذارید.

هر چه کیفیت مواد اولیه ایزوگام شامل قیر، تیشو و پلی‌استر بیشتر باشد، طبیعتا قیمت ایزوگام ارومیه بیشتر می‌شود. از طرفی قیمت ایزوگام سه و دو لایه بیشتر از ایزوگام ساده تک لایه است.

ایزوگام فویلدار باتوجه به لایه آلومینیومی تاثیرگذاری که بر سطح آن نصب شده کارایی بهتری دارد و همچنین از قیمت بیشتری نسبت ‌به نوع ساده بدون روکش برخوردار است. اگر به‌طور مستقیم از درب کارخانه ایزوگام را تهیه کنید و واسطه‌ها را دور بزنید، قطعا هزینه عایق بندی ساختمان کاهش خواهد یافت و این، از راه‌های به‌صرفه خرید ایزوگام محسوب می‌شود.

نمایندگی ایزوگام ارومیه

شرکت تولیدی و بازرگانی ایزوگام هوبر یکی از بزرگترین و مجرب‌ترین مجموعه‌های تولید ایزوگام و انواع عایق رطوبتی در کشور عزیزمان ایران است. این شرکت در سال‌های اخیر محصولاتی متنوع و بادوام را بر طبق استانداردهای اروپا طراحی و عرضه نموده و با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. از جمله مزایای خرید از نمایندگی ایزوگام هوبر این است که مشتری می‌تواند فارغ از محدودیت زمان و مکان محصول موردنظر خود را با بالاترین کیفیت تهیه نماید.

فروش انواع ایزوگام در ارومیه

فروش انواع ایزوگام در ارومیه با صرفه اقتصادی و کیفیت مرغوب، به دو صورت حضوری از نمایندگی هوبر و اینترنتی در سایت ایزوگامکده انجام می‌پذیرد. شما می‌توانید برای عایق کاری انواع سازه، کف، دیوارها و سقف، از برندهای شناخته‌شده و حرفه‌ای به‌راحتی خرید خود را انجام دهید.

از جمله این برندها عبارتند از: آذربام‌ ارومیه، دلیجان، آسان شرق مشهد، بام گستر دلیجان، ایزوگام تهران بام، ایزوگام شهربام عایق ارومیه، شهربام‌ عایق تبریز، ایزوگام بردین دلیجان، ایزوگام سهند اهواز و…

قیمت ایزوگام در شهرهای مختلف

امروزه بیش از ۴۰۰ شرکت حرفه‌ای در زمینه تولید عایق رطوبتی در نقاط مختلف کشور در حال فعالیت هستند. هزینه ایزوگام با توجه به مواد اولیه و کیفیت آن تعیین می‌شود و همچنین هزینه‌ای که باید برای عایق کاری بپردازید، در آب و هواهای‌ گوناگون متفاوت است. ازاین‌رو حائز اهمیت است که برندهای مختلف تولید ایزوگام در تهران، تبریز، دلیجان، مشهد، کرج، همدان و… را بشناسید و از قیمت هر رول ایزوگام از هر یک از برندها اطلاعات کسب کنید.

برای داشتن  اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت روز ایزوگام بام گام عایق دولایه ارومیه روی لینک کلیک کنید.

قیمت ایزوگام در شهرهای مختلف

بهترین ایزوگام ارومیه

ارومیه جزو بزرگترین مراکز تولید ایزوگام در ایران و جهان است. از جمله برندهای ایزوگام در ارومیه که به ‌طور تخصصی در زمینه تولید انواع عایق رطوبتی فعالیت می‌کنند، می‌توان به عناوین زیر اشاره کرد: ایزوگام تک بام آذر ارومیه، ایزوگام سپیدبام‌ عایق ارومیه، ایزوگام آذرنام‌ نفیس ارومیه، ایزوگام فراز بام گستر ارومیه، ایزوگام پیشگام‌ عایق غرب، ایزوگام عایق گستر ارومیه، ایزوگام شهربام‌ ارومیه، ایزوگام بام گستران ارومیه، ایزوگام مشعل بام سینا ارومیه، ایزوگام چتربام‌ ارومیه، ایزوگام سیمین بام ارومیه، ایزوگام نیک بام نفیس ارومیه و…

تمام این برندها به‌طور تخصصی و بر طبق جدیدترین فناوری‌های دنیا به تولید عایق‌های رطوبتی می‌پردازند و به‌طور جزئی و عمده انواع ایزوگام ساده، فویلدار، رنگی، تک لایه، دو لایه، سه لایه و… را عرضه می‌نمایند.

قیمت ایزوگام فراز بام گستر ارومیه

ایزوگام فراز بام گستر ارومیه یکی از پرفروش‌ترین و البته کارآمدترین عایق‌های رطوبتی در ایران و تمام جهان است. اگر قصد عایق کاری ساختمان را دارید، با استعلام قیمت این ایزوگام می‌توانید با کیفیت‌ترین عایق را با صرفه اقتصادی تهیه نمایید.

برای داشتن اطلاعات بیشتر در رابطه با فروش عمده ایزوگام فراز بام گستر ارومیه روی لینک کلیک کنید.

لیست قیمت ایزوگام درب کارخانه

برای اطلاع از قیمت دقیق انواع ایزوگام با کیفیت و مرغوب از برندهای حرفه‌ای شهرهای مختلف ایران می‌توانید با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید. با توجه به نوسانات قیمت بهترین راه برای اطلاع از هزینه‌ها، تماس با فروشندگان است.

شماره تماس برای ارتباط با کارشناس برای استعلام قیمت دقیق 09195437669

لیست قیمت ایزوگام درب کارخانه

خرید اینترنتی ایزوگام ارومیه

برای خرید بهترین ایزوگام و عایق بندی انواع سازه، سطح پشت بام، کف و دیوارهای آشپزخانه، تراس، حمام، سرویس بهداشتی و پی ساختمان باید به سراغ معتبرترین مراکز بروید و با خرید مستقیم از فروشندگان منصف و معتمد، محصول را با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب تهیه کنید. سایت ایزوگامکده با عنوان هوبر یکی از بزرگترین و خوش سابقه‌ترین فروشندگان انواع ایزوگام فویلدار، ایزوگام ساده، ایزوگام رنگی، ایزوگام پلیمری، ایزوگام دمیده، ایزوگام تک، دو و سه لایه و… است.

این مجموعه تمام ایزوگام‌ها را با قیمت مناسب و طول عمر بالا ارائه می‌کند و در کنار خرید حضوری، امکان سفارش غیرحضوری و تحویل سریع ایزوگام‌ها را فراهم کرده است. اگر می‌خواهید با کمترین دغدغه از بابت کیفیت، خرید، حمل و نصب ایزوگام، ساختمان خود را عایق کاری کنید، تنها با شماره تماس کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

در خرید غیرحضوری از یک فروشنده معتمد، نیازی نیست زمان و انرژی صرف کنید و شخصا به ‌دنبال محصول مناسب بگردید؛ تنها مشخصات محصول موردنظر را عنوان کنید و به راحتی کارآمدترین محصول را دریافت کنید.

قیمت ایزوگام ارومیه 1403

اگر قصد دارید سقف، کف یا دیوارهای تراس، آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی، دیوارهای خارجی سازه و… را ایزوگام کنید، باید بدانید چه عواملی در قیمت ایزوگام اثرگذار هستند. امروزه با توجه به نوسانات قیمت نمی‌توان قیمت دقیقی برای مصالح و عایق‌های رطوبتی تعیین نمود؛ بنابراین اطلاع از عوامل موثر در قیمت، کمک می‌کند قیمت نهایی را تخمین بزنید و برحسب آن محاسبات خود را انجام دهید.

برای داشتن اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید عمده ایزوگام آذربام ارومیه روی لینک کلیک کنید.

از جمله عوامل موثر در قیمت، کیفیت قیر، پلی‌استر و تیشو، تعداد لایه‌های ایزوگام (ایزوگام تک لایه، دو لایه و سه لایه)، نوع ایزوگام (روکش دار یا ساده) و آب و هوای منطقه‌ای که قصد عایق کردن آن را دارید، هستند. همچنین ایزوگام‌هایی که علامت استاندارد دارند، با توجه به کیفیت بالا از قیمت بیشتری برخوردار خواهند بود. در هنگام خرید حتما توجه کنید ایزوگام بر طبق استانداردهای ملی و در حالت بهتر، بر طبق استانداردهای اروپا تولید شده باشد.

سخن پایانی

در طول این نوشته مهمترین عوامل موثر در قیمت و راه‌های خرید به‌صرفه ایزوگام را شرح دادیم. توجه کنید که به‌خاطر قیمت کمتر به سراغ فروشندگان سودجو و ایزوگام بی‌کیفیت نروید. چراکه در این‌صورت مادام شاهد نم دادن سقف و کف خانه خواهید بود و باید ده‌ها برابر هزینه ایزوگام را برای تعمیرات بپردازید! برای خرید مرغوبترین ایزوگام‌ها با تنوع بالا و تضمین کیفیت با شماره تماس درج شده در سایت 09195437669 تماس بگیرید.

برای مشاوره و خرید عمده ایزوگام با واحد فروش تماس حاصل نمایید