RSS خرید مستقیم ایزوگام ارومیه قیمت کارخانه
خرید آسان و مستقیم ایزوگام صادراتی ارومیه به قیمت کارخانه

خرید آسان و مستقیم ایزوگام صادراتی ارومیه به قیمت کارخانه

ارومیه از مدتها پیش تا به امروز به عنوان یکی از مهمترین و بزرگ ترین مراکز تولید و پخش ایزوگام صادراتی ارومیه مرغوب به شمار می رود. صادرات ایزوگام از ارومیه عمدتا به کشورهای خلیج فارس بوده و میزان تقاضا از سمت کشورهای مذکور، همواره در حال افزایش است. در این منطقه و به طور کلی ایران، دسترسی به مواد اولیه ساخت ایزوگام، به ویژه قیر پالایش شده، در وضعیت ایده آلی قرار دارد. همین امر باعث شده تا خط تولید ایزوگام داخلی رونق یافته و میزان صادرات به سایر نقاط برون مرزی نیز، به طرز قابل توجهی افزایش پیدا کند.

ایزوگامهای تولید شده با برند ارومیه با شاخصهای کیفی همراه هستند که می توان به خوبی از تمامی آن یاد کرد. چرا که کیفیت مطلوب ایزوگامهای ارومیه بر حسب استفاده از بهترین مواد اولیه به گونه ای می باشد که با بیشترین انعطاف پذیری و چسبندگی بر روی سطوح مختلف را دارا هستند.

این مقاومت مناسب بدون ایجاد کمترین نقصی نسبت به قرار گرفتن در آب و هوای مختلف و تغییرات دمایی می تواند نشانگر طی کردن فرایند عالی تولید ایزوگام از کارخانه مذکور باشد.

توجه مدیران ارشد این کارخانه نسبت به عرضه ایزوگام، با کیفیت هرچه بیشتر موجب شده است که عایقهای رطوبتی تولید شده نه تنها در ایران بلکه در تمامی کشورهای مختلف به فروش برسد و مشتریان بسیاری را به خود جذب نماید.

ایزوگام صادراتی ارومیه از جمله عوامل موثر بر بهبود اقتصاد کشور در این زمینه به حساب می آید. فاکتورهای مختلف و متعددی بر قیمت نهایی این ایزوگام اثر گذار هستند، که در ادامه به توضیح آن ها پرداخته شده است.

ایزوگامهای واجد شرایط صادرات

به منظور صادر کردن ایزوگام به نواحی برون مرزی، قوانین و شرایط مخصوصی وجود دارد که می بایست به ترتیب رعایت شوند. در غیر این صورت ایزوگام فاید شرایط کافی بوده و قابلیت صادر شدن را ندارد. این شرایط و مقررات توسط سازمان ملی استاندارد، گمرک و سازمان بورس ایجاد شده اند. در صورتی که ایزوگامهای تولیدی یک کارخانه تمامی شرایط و قوانین سازمانهای مذکور را رعایت کرده باشند، واجد شرایط صادرات بوده و مجوزهای لازم از ارگان های فوق دریافت خواهند کرد.
ایزوگامهایی که به منظور صادرات تولید می شوند، می بایست از حداقل کیفیت مطلوب برخوردار باشند. این ایزوگامها قبل از ارسال به چند روش مختلف مورد آزمایش و بررسی قرار می گیرند. در صورتی که در هر مرحله از آزمایش نقصی داشته باشند، دیگر واجد شرایط نبوده و برای بررسی مجدد به کارخانه فرستاده می شوند.

معرفی انواع ایزوگام صادراتی ارومیه

معرفی انواع ایزوگام صادراتی ارومیه

کارخانه ایزوگام ارومیه یکی از معتبرترین کارخانه های در زمینه تولید انواع ایزوگام به حساب می آید. این کارخانه با به کار گیری مواد درجه یک و مرغوب، اقدام به تولید ایزوگام های مختلفی می کند، که هر کدام برای ساختمان و یا ناحیه جغرافیایی خاصی مناسب است. از جمله انواع ایزوگامهای تولید شده توسط این کارخانه، می توان به:

 • ایزوگام طرحدار،
 • ایزوگام فویلدار،
 • ایزوگام ساده،
 • ایزوگام تک لایه،
 • دو لایه،
 • سه لایه و غیره اشاره کرد.

این ایزوگامها هم جهت استفاده در داخل کشور و هم به منظور صادر کردن به سایر کشور های اطراف، تولید شده و مورد بررسی قرار می گیرند.
همان طور که پیش تر نیز به آن اشاره شد، ایزوگام های صادراتی می بایست مراحل مختلفی را طی کنند تا در نهایت موفق به دریافت مجوز لازم جهت صادارت شوند. ایزوگام صادراتی ارومیه به دلیل کیفیت بالایی که دارد، مجوز ارسال را کسب کرده و همواره به کشور های مختلفی در اطراف خلیج فارس صادر می شود.

کیفیت ایزوگام صادراتی ارومیه ارسالی به کشورهای همسایه

به طور کلی آن دسته از ایزوگامهایی که به منظور صادرات تولید می شوند، از کیفیت و مرغوبیت ویژه ای برخوردار می باشند.
از ویژگیهای این ایزوگامها میتوان موارد زیر را نام برد:

 •  ایزوگام های صادراتی کارخانه ارومیه عمدتا دارای تاریخ تولید و انقضا هستند.
 • بر روی تمامی رول های تولیدی این کارخانه تگ و لیبل اصالت کالا حک شده است.
 • اکثر آن ها دارای گارانتی و بیمه نامه معتبر هستند.
 • تمامی رول های ایزوگام پیش از صادرات، به طور دقیق بررسی شده و از همین جهت بدون هر گونه آسیب دیدگی و شکستگی می باشند.
 • در حین قرار دادن رول ها در ماشین های مخصوص جهت ارسال به نواحی برون مرزی، دقت کافی رعایت شده و هیچ آسیبی به رول های ایزوگام وارد نمی شود.

تازه ترین لیست قیمت نمایندگیهای فروش ایزوگام صادراتی

تازه ترین لیست قیمت نمایندگیهای فروش ایزوگام صادراتی

ایزوگام صادراتی ارومیه نیز مانند سایر نمایندگی ها، دارای نوسان قیمت می باشد. این نوسان به عوامل متعددی بستگی دارد. ایزوگامهای صادراتی دارای انواع مختلفی بوده که هر کدام از آن ها دارای قیمت متفاوتی می باشند. به عنوان مثال قیمت ایزوگامها تک لایه، دو لایه، طرح دار، رنگی، بدون روکش و غیره با یکدیگر متفاوت می باشد.

به طور کلی ایزوگامهای تک لایه صادراتی کارخانه ارومیه، نسبت به سایر انواع قیمت ارزانتر و مقرون به صرفه تری دارد. ایزوگام دولایه به دلیل مواد بیشتری که در ترکیبات آن به کار رفته است، قیمت بالاتری در بازار دارد. ایزوگامهای طرحدار، فویلدار و رنگی نیز نسبت به ایزوگام ساده گران تر هستند.

بهترین شیوه ارسال ایزوگام پلیمری صادراتی

بی تردید شرایط و نحوه ارسال ایزوگام صادراتی به کشورهای مختلف، متفاوت بوده و هر کشور شرایط مخصوص به خود را دارد که در حین ارسال می بایست به آنها توجه شود. نخستین مرحله جهت صادر کردن ایزوگام به کشور مقصد، اخذ مجوزهای گمرکی و استاندارد های لازم به حساب می آید.

صادرات می تواند به صورت مستقیم و بدون واسطه صورت بگیرد. پس از اخذ مجوز های مذکور، محصولات توسط گمرک پلمپ شده و آماده بارگیری و ارسال می شوند. یکی از اصلی ترین نکاتی که پیش از ارسال بار باید به آن توجه شود، وضعیت و شرایط آب و هوایی کشور مقصد می باشد.

به عنوان مثال نحوه ارسال ایزوگام به کشوری که بارش شدید برف و باران را تجربه می کند، با کشوری که گرم و خشک بوده کاملا متفاوت می باشد.
در پروسه صادرات عوامل مختلفی وجود دارند که بر قیمت نهایی اثرگذار هستند. یکی از این عوامل میزان تقاضا و زمان ثبت و ارسال سفارش می باشد. از دیگر عوامل اثرگذار می توان به نوع ایزوگام تولیدی توسط کارخانه ارومیه نیز اشاره کرد.

به طور کلی از زمانی که سفارش ایزوگام توسط یک کشور ثبت شده ، تا زمانی که سفارش آماده ارسال شده و مجوز های لازم را کسب کند، مراحل مختلفی طی می شود. همواره توصیه می شود در حین پروسه صادرات شرایط فرهنگی و اقتصادی کشور مقصد در نظر گرفته شود تا موجبات ارتباط های بیشتر و دو جانبه بین دو کشور فراهم شود.

برترین خصوصیات ایزوگام پودری جهت صادرات

برترین خصوصیات ایزوگام پودری جهت صادرات

در برخی از مناطقی که بارش باران زیاد بوده و هوا رطوبت و نم بالایی دارد، گاهی اوقات به جای ایزوگامهایی با روکش آلومینیومی، از ایزوگامهای پودری استفاده می شود.

ایزوگام های پودری که به آن ها ایزوگام ساده نیز گفته می شود، از الیاف مصنوعی و قیر تهیه می شوند. طول عمر تقریبی آن ها ۱۰ سال می باشد. ایزوگام های پودری عایق های بسیار مناسبی جهت جلوگیری از نفوذ رطوبت به درون ساختمان محسوب می شوند.
مواد اولیه به کار رفته در ترکیب آن ها شامل پلی اتیلن، پلی استر، پودر تالک، مواد پلیمری و تیشو می شود. این دسته از ایزوگام ها نیز مانند سایر انواع، دارای ضخامت و وزن مخصوص به خود هستند. یکی از نکاتی که پیش از نصب ایزوگام های پودری می بایست به آن توجه کرد، مناسب بودن وضعیت زیر کار می باشد.

این عایق ها را به راحتی می توان به کشور هایی که شرایط آب و هوایی سرد و مرطوب دارند صادر کرد. در حال حاضر صادرات ایزوگامهای پودری به کشورهای همسایه و حتی کشورهای اروپایی افزایش یافته است.

مزیت خرید ایزوگام از درب کارخانه بصورت مستقیم

به طور کلی خرید ایزوگام به صورت مستقیم و از درب نمایندگی یا کارخانه، مزیت هایی نسبت به سایر روش های خرید دارد. هنگامی که پیمان کار شخصا به کارخانه مورد نظر رفته و سفارش را ثبت می کند، می تواند از نزدیک شاهد پروسه تولید و سایر موارد باشد.

همچنین وی می تواند ایزوگام ها را از نظر کیفیت و ظاهر شخصا تست کند. چندین روش وجود دارد که از طریق آن ها می توان تشخیص داد که آیا ایزوگام مرغوب و باکیفیت است یا خیر.

به همین دلیل توصیه می شود خرید ایزوگام به صورت مراجعه حضوری و مستقیم از کارخانه یا نمایندگی صورت بگیرد. اگرچه این خرید مستقیم را می توان به صورت آنلاین نیز انجام داد.
در روش خرید آنلاین نیازی به مراجعه حضوری نیست و به وسیله اینترنت می توان سفارش را به صورت آنلاین ثبت کرد. سپس مبلغی به عنوان پیش پرداخت واریز شده و سفارش وارد مرحله بعدی می شود.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]مزیت روش خرید مستقیم آنلاین، صرفه جویی در زمان و هزینه می باشد.[/box]

نحوه خرید سریع و آسان ایزوگام صادراتی ارومیه

نحوه خرید سریع و آسان ایزوگام صادراتی ارومیه

همان طور که پیش تر نیز گفته شد، خرید مستقیم می تواند به دو روش آنلاین و حضوری انجام شود. در روش آنلاین می بایست سایت کارخانه مورد نظر را یافته و سپس محصولات موجود را با دقت بررسی کرد.

تمامی محصولات موجود در کارخانه به همراه مشخصات کامل در سایت ثبت شده اند. پس از انتخاب ایزوگام مورد نظر سفارش را ثبت کرده و زمان تقریبی تحویل به شخص اطلاع داده می شود.
در روش حضوری فرد شخصا به کارخانه مراجعه کرده و می تواند تمامی محصولات موجود در کارخانه را، از نزدیک بررسی کند.

بسیاری از پیمان کاران روش دوم را ترجیح می دهند. چرا که در این روش می توانند تمامی مدلهای ایزوگام و کیفیت و جنس آنها را، از نزدیک دیده و مورد بررسی قرار دهند.

در هر دو روش هزینه ای نیز باید بابت ارسال ایزوگام به محل مورد نظر پرداخت شود.

لیست قیمت ایزوگام ارومیه

لیست بهترین ایزوگامهای تولید شده از کارخانه ارومیه برای تمامی خریداران در نقاط مختلف کشور عرضه خواهد شد. این لیست ارائه دهنده اطلاعاتی جامعه نسبت به انواع مختلف ایزوگامهای تولید شده در کارخانه و قیمتهای آنان می باشد.

این برند می تواند کیفیتهای خوبی را با نرخهای مناسب برای تمامی خریداران فراهم آورد. بدین منظور تنها کافی است با یک تماس ایزوگام های مورد نیاز خود را به آسان ترین شیوه از درب کارخانه ارومیه با نرخی بسیار شگفت انگیز دریافت نمایید.

 

خرید مستقیم ایزوگام ارومیه قیمت کارخانه

بهترین قیمت خرید ایزوگام ارومیه

بهترین نرخ برای خرید عمده ایزوگام از طریق دریافت مستقیم ایزوگام در کارخانه فراهم می گردد. بدین ترتیب شرکت هوبر توانسته است مشکلات موجود نسبت به ایجاد ارتباط با کارخانه داران و تولید کنندگان ایزوگام را با ارائه سایت های فروش  تا حدی برطرف نماید.

بدین ترتیب پاسخگویی کارشناسان می تواند بهترین شیوه جهت ارتباط خریداران عمده با قیمت های مستقیم عرضه شده در کارخانه و نیز پذیرش سفارش برای تولید ایزوگامی خاص داشته باشد.

 

برای مشاوره و خرید عمده ایزوگام با واحد فروش تماس حاصل نمایید