RSS ایزوگام دولایه فویلدار قیمت روز کارخانه
قیمت ایزوگام فویلدار

ایزوگام دولایه فویلدار قیمت روز کارخانه

تولید ایزوگام های فویلدار با تنوع در برندهای کارخانه‌های سازنده عایق های رطوبتی موجب شده است که دیر ایران نیازی به واردات ایزوگام فویلدار نداشته باشد.

همانطور که می دانید کشور ایران به عنوان بهترین تولید کنندگان ایزوگام محسوب می گردد، که همواره کیفیت و قیمت خوب ایزوگام‌های ایرانی زبانزد کشورهای خارجی بوده است و سالیانه تناژهای بالا از ایزوگام های فویلدار و سایر انواع با کیفیت تولید شده برای کشورهای مختلف صادرات می گردد.

ایزوگام های فویل دار دولایه یکی از پرکاربردترین عایق های رطوبتی تولید شده و مصرفی در صنایع مختلف کشور می باشد.

ایزوگام دولایه فویلدار قیمت روز کارخانه

قیمت ایزوگام فویلدار

قیمت هر رول ایزوگام فویل دار بر اساس نام مارک تولیدکننده متفاوت می باشد. از آنجا که اولویت خرید با ایزوگام های می باشد که دارای نشان استاندارد هستند، شرکت هوبر توانسته است رابط مناسبی جهت دریافت ایزوگام با قیمت مناسب با بهترین برندهای تولیدی که دارای سابقه درخشان در ارائه کیفیت و خدمات به مشتریان خود بوده‌اند، باشند.

ایزوگام های فویلدار با ضخامت های متفاوت تولید می گردند که لایه آلومینیومی آن نیز با تفاوت در میزانضخامت بین ۱۴ تا ۱۶ میکرون می‌تواند بر اساس قیمت و یا نوع کاربرد مصرف کنندگان جهت خرید انتخاب گردد.

ایزوگام دولایه فویل دار قیمت روز هر رول

تولید ایزوگام های دولایه فویل دار بر اساس سفارش ها از سوی کارخانه‌های مختلف کشور تولید و در بازار خرید و فروش ایزوگام روانه می‌گردد.

رقابت جهت خرید بر اساس قیمت‌ها و کیفیت ارائه شده می تواند انتخاب را برای مصرف‌کننده دشوار سازد. دریافت کیفیت برتر در میان تنوع برندهای تولید کننده کاری دشوار می باشد. بهترین عایق های رطوبتی تولید شده در کشور را می توانید با درج مشخصات فنی بر روی لیبل و اطمینان کامل نسبت به سلامت رول های تولید شده و عدم برجستگی بر روی سطح رول ایزوگام آن را خریداری کنید.

برای مشاوره و خرید عمده ایزوگام با واحد فروش تماس حاصل نمایید