RSS خرید ایزوگام صادراتی به کردستان عراق | ایزوگام هوبر
خرید ایزوگام صادراتی به کردستان عراق

خرید ایزوگام صادراتی به کردستان عراق | بهترین نوع ایزوگام

آنچه در این مقاله می خوانید:

شرکت هوبر علاوه بر خرید ایزوگام صادراتی به کردستان عراق، به تمامی دنیا صادر می کند. همانطور که می دانید صادرات به کردستان عراق، نیاز به پلمپ گمرکی دارد. شرکت ایزوگام هوبر جزء شرکت های برتری است که از طریق مجوز قانونی اقدام به پلمپ می کند. اگر شما قصد خرید ایزوگام را دارید می بایست از طریق شرکت هوبر برای خرید اقدام نمایید. ما بهترین محصول را از طریق پلمپ گمرکی و مجوز قانونی برای شما صادر می کنیم.

خرید ایزوگام به صورت مستقیم از درب کارخانه

خرید مستقیم از درب کارخانه مزیت های زیادی برای شما ایجاد می کند. یکی از این مزیت ها این است که به خاطر عدم وجود واسطه گر، محصول از قیمت پایین تری برخوردار است و شما می توانید با قیمت پایین بهترین ایزوگام را دریافت نمایید. خرید مستقیم ملزم به مراجعه حضوری به کارخانه نیست. شما می توانید در هر کجا که هستید تنها با یک تماس، محصول را سفارش دهید و در مدت زمان کمی آن را تحویل بگیرید.

 

صادرات ایزوگام 4 میلی متر

خوشبختانه امروزه کشورهای زیادی وجود دارند که تمایل زیادی به همکاری با بازار ایران دارند. از جمله این کشورها می توان به عراق، آذربایجان، ترکیه، ازبکستان و …. می باشد. عاق جزء کشورهایی است که سالیان طولانی است که با ما همکاری دارند. یکی از شهرهای عراق، کردستان می باشد که ما به صورت مداوم به این منطقه ایزوگام صادر می کنیم. کشورهای متقاضی از بین ایزوگام های مختلف مختار هستند که هر کدام را که می پسندند انتخاب نمایند. برخی از کشورها خواهان ایزوگام با کیفیت و برخی دیگر خواستار ایزوگام ارزان قیمت هستند. ما برای تمامی خواسته های متقاضیان، محصول مورد نظر را صادر می کنیم.

تاجرانی که دوست دارند در زمینه صادرات ایزوگام به سراسر دنیا فعالیت داشته باشند و در این زمینه موفقیت هایی را کسب نمایند می توانند با شرکت هوبر همکاری داشته باشند.

نحوه تولید و بسته بندی ایزوگام

هر شرکتی که اقدام به ایزوگام می نماید بایستی کیفیت را در اولویت خود قرار دهد و ضمانت کیفیت و عمر مفید آن را تقریبا برای 15سال به مشتریان خود بدهد. زیرا کیفیت است که باعث می شود مشتریان اعتماد به شرکت کنند و هر روز بر تعداد آنها افزوده شود. شرکت هوبر محصولاتی را ارائه می دهد که کیفیت حرف اول را می زند و همچنین گارانتی 15ساله دارد. هدف شرکت ارائه بهترین محصول با کیفیت و همچنین قیمت مناسب می باشد تا همه بتوانند از آن استفاده نمایند.

خرید ایزوگام صادراتی به کردستان عراق

انواع ایزوگام عرضه شده

تولیدات ایزوگام ما شامل موارد زیر می باشد که شما می توانید با توجه به خواسته خود، تقاضا دهید.

  • ایزوگام ساده
  • ایزوگام طرح دار
  • ایزوگام با روکش آلومینیوم
  • ایزوگام فویل دار و بدون فویل
  • ایزوگام دو لایه
  • ایزوگام سنگریزه ای
  • و…….

مجموعه هوبر با توجه به تقاضای شما، اقدام به صادرات می کند. فقط کافی است که شما تقاضای خود را ثبت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران متخصص ما در این زمینه مشورت نمایید.

برای مشاوره و خرید عمده ایزوگام با واحد فروش تماس حاصل نمایید
برچسب ها :