خانه / ایزوگام تبریز / صادرات ایزوگام به عراق از محصولات شمایل بام

صادرات ایزوگام به عراق از محصولات شمایل بام

همانطور که می دانیم کارخانه شمایل بام تبریز یکی از برترین تولید کنندگان ایزوگام در تبریز می باشد که نه تنها محصولات خود را در جهت تامین نیاز بازار به اینکه در بخش صادرات نیز تولید می نماید. کیفیت خوب ارائه شده از عایق های رطوبتی توسط این کارخانه موجب شده است که در بازار خرید و فروش ایزوگام دارای نام شناخته شده باشد و از اعتبار خوبی برخوردار باشد. به همین دلیل همواره گزینه اول مشتریان عمده برای خرید به واسطه قیمت مناسب آن بوده است.

قیمت متعادل به همراه کیفیت خوب دو شاخصه اصلی ایزوگام های تولید شده از برند شمایل بام‌تبریز می باشد که موجب شده است محصولات تولیدی خود را با رضایت مشتریان مواجه سازد. صادرات انواع ایزوگام برای کشورهای مختلف در طول چند سال اخیر موجب شده است که بتواند مشتریان بسیاری را از کشورهای مختلف به واسطه ارائه کیفیت مطلوب و محصولات صادراتی خود جذب نماید.

صادرات ایزوگام به عراق از محصولات شمایل بام

صادرات ایزوگام شمایل بام به عراق

فروش عمده‌ ایزوگام های شمایل بام در بخش صادرات سبب شده است که علاوه بر کسب سود برای کارخانه موجب ایجاد انگیزه برای تولید بیشتر و اشتغال زایی بیشتر شود.

صادرات ایزوگام شمایل بام تبریز برای کشور عراق چندین سال است که توسط بازارچه های مرزی به خوبی در حال انجام است که روابط اقتصادی دوستانه در بین این دو کشور برای صادرات انواع کالاهای مختلف  بسیار مؤثر بوده است.

شرکت هوبر با تجارت ایزوگام برای کشور های مختلف توانسته است تجربه خوبی را برای صادرات ایزوگام کسب نماید. مشتریانی که تمایل دارند ایزوگام شمایل بام را برای صادرات انتخاب نمایند می‌توانند از طریق شرکت هوبر همراه مجوزهای گمرکی محصول مورد نظر خود را صادرات نمایند. همواره شرکت هوبر تلاش خود را در جهت رضایت بیشتر مشتریان قرار داده است.

بیشتر بخوانید
قیمت روز ایزوگام طرح دار زنجان
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید عمده ایزوگام از تبریز

خرید عمده ایزوگام از تبریز | تولید و فروش انواع ایزوگام

خرید عمده ایزوگام از تبریز این مزیت را برای شما ایجاد می کند که بدون …