خانه / ایزوگام پلیمری / لیست قیمت ایزوگام پلیمری ارزان درب کارخانه

لیست قیمت ایزوگام پلیمری ارزان درب کارخانه

هنگامی که در رابطه با لیست قیمت ایزوگام پلیمری ارزان می خواهیم صحبت کنیم باید شناخت دقیقی از تعریف ایزوگام پلیمری داشته باشیم.
حال سوال اصلی ما این است که ایزوگام پلیمری ارزان چیست؟ می خواهیم به این سوال با زبان ساده پاسخ دهیم که پاسخ به این سوال در شناخت مواد اصلی سازنده ایزوگام خلاصه می شود. یکی از مواد اصلی به کار رفته در تولید ایزوگام قیر است و تفاوت اصلی ایزوگام پلیمری در نوع قیر به کار گرفته شده برای ساخت ایزوگام است.
برای ساخت ایزوگام پلیمری می توان ترکیب قیر سازنده ایزوگام را تغییر داد و ایزوگام هایی با خاصیت تحمل دمایی مختلف ساخت. این کار با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه انجام می شود. پس می توان گفت در تولید ایزوگام های پلیمری میزان تحمل به گرما یا سرما افزایش داده شده است. این تغییر سبب بهینه شدن محصول با توجه به شرایط آب و هوایی هر منطقه می شود.

تماس ایزوگام هوبر

جدیدترین لیست قیمت ایزوگام ارزان

در تعیین جدیدترین قیمت ایزوگام عوامل متعددی از جمله ضخامت ایزوگام تولیدی نقش اساسی دارد البته علاوه بر ضخامت، طول ایزوگام نیز در تعیین قیمت نهایی بسیار موثر است.
با توجه به متغیر بودن قیمت ایزوگام به روز ترین قیمتها را از کارشناسان پیگیر باشید . با بالا رفتن کیفیت ایزوگام قیمت نیز به آرامی بالا می رود تا جایی که قیمت ایزوگام با کیفیت گاها اختلاف فاحشی با قیمت سایر انواع ایزوگام دارد.
البته همیشه قیمت بالا نشان از کیفیت مطلوب محصول تولید شده ندارد؛ چرا که ترفند هایی که برای تولید محصول مورد نظر استفاده می شود نیز در تعیین قیمت کل بسیار موثر است. ترفند هایی که جزئی از شگرد های هر کارخانه ای به حساب می آید و رقبا از آن بی خبر هستند.

قیمت-ایزوگام-پلیمری-دولایه

قیمت ایزوگام پلیمری دو لایه

ایزوگام پلیمری دو لایه بهترین نوع عایق برای سطوح مختلف است. کارایی این نوع ایزوگام فقط در مصارف خانگی محدود نمی شود و این نوع ایزوگام در مخازن مایع، پل ها، تونل ها، سدها و سازه های آبی کاربرد فراوانی دارد. با توجه به اینکه استفاده از عایق رطوبتی در ساختمان ها یکی از مهمترین مسائل در صنعت ساختمان می باشد، انعطاف پذیری در سرما و استحکام کششی و مقاومت در برابر نور خورشید از الزامات عایق رطوبتی خوب می باشد که ایزوگام پلیمری دولایه به خوبی این ویژگی ها را داراست.
ایزوگام پلیمری دولایه، بازه قیمتی گسترده ای را به خود اختصاص داده است . البته در نظر داشته باشید که وقتی صحبت از قیمت ایزوگام است صرفا قیمت ایزوگام بدون هزینه نصب است. مطمئنا هزینه خرید ایزوگام و بدون نصب پایین تر خواهد بود. قیمت بهترین جنس ایزوگام در تبریز را می توانید با مراجعه به سایتمان مطلع شوید .

انواع ایزوگام پلیمری مرغوب

ایزوگام پلیمری یکی از انواع ایزوگام است و دارای تنوع بالایی نیست. تنوع ایزوگام های پلیمری در میزان قیر به کار رفته است . برخی از شرکت ها در فرآیند تولید خلاقیت هایی را به اجرا می گذارند تا محصول نهایی با کمی تنوع و جذابیت به دست آید.

بیشتر بخوانید
قیمت ایزوگام و عایق رطوبتی تبریز | صادرات عایق رطوبتی فویلدار ارزان

انواع ایزوگام های پلیمری شامل ضخامت های مختلفی از جمله ۳ – ۳٫۵ – ۴ – ۴٫۵ میلی متر می باشد که با وزن های :

 1. ۳۷ کیلوگرم
 2. ۴۰ کیلوگرم
 3. ۴۲کیلوگرم
 4. ۴۵ کیلوگرم

به بازار های داخلی و خارجی عرضه می گردد.

نحوه استاندارد سازی انواع ایزوگام

منظور از استاندارد سازی این است که ایزوگام تولیدی شرایط خاصی را دارد که توسط موسسات صادر کننده استاندارد تایید شده است. شرایطی که هر مجموعه برای صدور استاندارد خود دارد با شرایطی که مجموعه دیگر دارد متفاوت است.
لذا به طور قطع نمی توان نحوه استاندارد سازی ایزوگام را تشریح کرد. در نوشتار حاضر در همین حد اشاره می شود که میزان چسبندگی و مقاومت در برابر گرما و سرمای هوا و میزان عایق رطوبتی بودن از جمله مواردی است که در صدور استاندارد ها مورد توجه قرار می گیرد.

به علت تغییر مداوم قیمت مواد اولیه قیمت ایزوگام تولیدی نیز در بازه های مختلف زمانی دچار تغییر می شود. برای داشتن اطلاعات جامع و به روز توصیه می شود که با کارشناسان مربوطه ارتباط حاصل نمایید.

انواع-ایزوگام-های-با-کیفیت-جهت-صادرات

 

انواع ایزوگام های با کیفیت جهت صادرات

کشور ما ایران یکی از بهترین صادر کننده های ایزوگام در سطح دنیا به حساب می رود. ایزوگام های تولیدی کشورمان، به بسیاری از کشور های دور و نزدیک دنیا صادر می شود.

 1. ترکیه
 2. عمارات
 3. عمان
 4. آذربایجان
 5. روسیه
 6. آلمان
 7. تانزانیا
 8. هند
 9. الجزیره
 10. سوریه
 11. بسیاری از کشور های عربی

در لیست کشور های وارد کننده ایزوگام از ایران به شمار می روند.
انواع مختلفی از ایزوگام ها به توجه به درخواست ها، نیاز ها و شرایط کشور مبدا صادر می گردد. یکی از انواع ایزوگام ها که صادرات آن با استقبال فراوان روبه رو شده است ،ایزوگام های طرح دار و رنگی است .
از دیگر نوع ایزوگام که به کشور های دیگر صادر می شود ایزوگام پلیمری و دو لایه است. ضخامت ایزوگام های صادراتی نیز می تواند متفاوت باشد.  ایزوگام ها با توجه به میزان مقاومت در برابر حرارت نیز در دسته صادرات به سایر کشور ها قرار گرفته اند. شما می توانید با مراجعه به مراکز خرید انواع ایزوگام صادراتی محصولات مورد نظر خود را خریداری کنید .

خرید و فروش ایزوگام ارزان

خرید و فروش ایزوگام تبدیل به یک تجارت برای سود جویان نشده است. همین یعنی قیمت های کذایی و کاذب در خرید و فروش این محصول جایی ندارد. شرکت ها با اصول و قاعده مشخص و از پیش اعلام شده توسط نهاد های نظارتی اقدام به برآورد هزینه تولید می کنند. وقتی هزینه تولید محصول به طور دقیق مشخص شد ملاک های خاصی را لحاظ می کنند و قیمت نهایی را تعیین می کنند.

بیشتر بخوانید
بهترین نوع ایزوگام برای مناطق گرمسیر| فروش ایزوگام پلیمری برای صادرات

مراکز-فروش-ایزوگام-مستقیم-از-درب-کارخانه

مراکز فروش ایزوگام مستقیم از درب کارخانه

هدف مراکز فروش مستقیم ایزوگام حذف واسطه گری در خرید و فروش، سهولت خرید برای خریدار و فروش محصول با لیست قیمت ایزوگام ارزان  است. همین عوامل هم سبب افزایش رضایت خریدار می شود و هم افزایش فروش بدون واسطه کارخانه ایزوگام دولایه وتک لایه و انواع دیگر را به همراه دارد. به زبان عامیانه با فروش مستقیم محصول، با یک تیر دو نشان می زنند.

تفاوت های ایزوگام پلیمری با سایر ایزوگام ها

ایزوگام پلیمری با سایر ایزوگام ها در نوع قیر به کار رفته تفاوت دارد. لذا قیر با استفاده از پلیمر های پلاستیکی مخصوص اصلاح می شود. اصلاحات انجام شده سبب افزایش چسبندگی ایزوگام می شود یعنی ایزوگام در هنگام نصب راحت تر به سطح مورد نظر می چسبد.
از دیگر ویژگی های ایزوگام پلیمری افزایش طول عمر مفید و دوام ایزوگام است. همین ویژگی سبب می شود تا با خیال راحت از ایزوگام به منظور عایق رطوبت استفاده کنید. چرا که کیفیت بالا ایزوگام پلیمری سبب شده تا مانع از نفوذ رطوبت حتی در شرایط نسبتا بحرانی شود.
تفاوت دیگر ایزوگام پلیمری با سایر انواع ایزوگام ها در میزان فروش و محبوبیت کالا است. ایزوگام های پلیمری طرفداران فراوانی دارند که البته همه می دانیم که این طرفداری بدون دلیل نیست‌. افزایش محبوبیت، افزایش فروش را نیز به دنبال خواهد داشت.

لیست-قیمت-انواع-ایزوگام-بدون-نصب

 

معرفی انواع برند های ایزوگام جهت خرید عمده

برند های مختلفی  اقدام به تولید ایزوگام کرده اند ، همچون برند های  :

 1. سهند عایق تبریز
 2. آل سال بام
 3. سپربند تبریز
 4. ایران شرق
 5. آناج باران
 6. دربار بام
 7. شمس بام
 8. حفاظ بام
 9. کلانتر
 10. آذربایجان

 

خرید-و-فروش-ایزوگام-به-صورت-اینترنتی

خرید و فروش ایزوگام به صورت اینترنتی

علاوه بر کیفیت و قیمت، شبکه فروش از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. لیست قیمت ایزوگام ارزان و بهترین کیفیت را می توانید از شرکت ایزوگام مفید بخواهید. با استفاده از شبکه فروش اینترنتی تخصصی ایزوگام می توانید سفارش خود را در وبسایت شرکت مورد نظر ثبت کنید.
ثبت سفارش اولین گام خرید است اما قبل از سفارش خرید به جمع آوری اطلاعات در رابطه با محصول مورد نیاز نیازمند هستیم. مراجعه به سایت خرید و فروش ایزوگام شرکت یکی از بهترین راه ها برای جمع آوری اطلاعات است. خریدار، بعد از جمع بندی اطلاعات حاصله اقدام به خرید می کند.

اکنون نوبت ماست. کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس می گیرند و درخواست شما را بررسی می کنند.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عکس ایزوگام پلیمری | فروش ویژه ایزوگام صادراتی

عکس ایزوگام پلیمری | فروش ویژه ایزوگام صادراتی

یکی از راه های تشخیص انواع ایزوگام شناخت از طریق مشخصات ظاهری و عکس ایزوگام …