RSS نمایندگی های خرید ایزوگام مرغوب در ایران - ایزوگام هوبر
نمایندگی های خرید ایزوگام مرغوب در ایران

نمایندگی های خرید ایزوگام مرغوب در ایران

ایزوگام از اصلی ترین بخش های سازه است. نقش آن در عایق سازی سطوح، مهم بوده و بسیاری از بخش ها باید توسط ان، ایمن شوند. هر ساختمان در بخش هایی از جمله سقف و پشت بام، سرویس های بهداشتی، استخر و غیره، نیاز به ایزوگام دارد. به همین منظور، سازندگان باید با فروشندگان در ارتباط بوده و بر اساس محل عایق بندی و شرایط جغرافیایی ساختمان، ایزوگام مناسب را خریداری کنند.نمایندگی های ایزوگام در ایران بسیار متنوع بوده و هر کدام محصولاتی متفاوت از دیگری را به عرضه می گذارند.

چرا که در این کشور دسترسی به منابع اولیه همچون قیر و پشم شیشه، به اسانی صورت می گیرد. به علت سطح بالای تولید و مصرف، هر برند نمایندگی ایزوگام در شهرهای مختلف داشته و محصولات را برای مشتریان به تمامی نقاط ارسال می کند.

این نوع خرید می تواند به صورت خرده و در تعداد رول های کم بوده؛ و یا در تعداد زیاد به خصوص برای انبوه سازان باشد. در هر شرایط، می توان با توجه به کیفیت هر برند، به نمایندگی ان مراجعه نموده و اقدام به خرید نمود.

 

تماس ایزوگام هوبر

 

بزرگ ترین نمایندگی فروش ایزوگام

ایران یکی از کشور هاییست که در زمینه تولید ایزوگام توانسته است به صورت بسیار موفقی عمل کند. این کشور با دسترسی به غنی ترین منابع قیر و سایر مواد اولیه، ایزوگام هایی با سطح کیفی عالی تولید می کند. در مناطقی که دسترسی به پالایشگاه ها بیشتر باشد، کارخانه های تولید ایزوگام نیز بیشتر خواهد بود. هر برند برای محصولات خود، نمایندگی های متعددی در سراسر ایران تدارک دیده است .

مشتریان چه در داخل کشور و چه مشتریان خارجی، می توانند با مراجعه به مراکز تجاری، بیشترین تنوع نمایندگی ها را مشاهده نمایند. محصولات از این شهرها معمولا برای سایر نقاط کشور  نیز ارسال خواهد شد. به همین منظور، در صورتی که دسترسی به نمایندگی یک برند در یک شهر مقدور نباشد، تهران و سایر شهرها گزینه مناسبی خواهد بود.

 

مراکز و نمایندگی های پخش ایزوگام دلیجان

 

مراکز و نمایندگی های پخش ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان نوعی عایق است که حاوی مقادیر حدود ۶۰ الی ۷۰ درصد قیر پالایشگاهی و الیاف مصنوعی می باشد. از این محصول می توان برای عایق کردن سطوحی همچون کف، دیواره و پی ها، و سایر سطوح سازه استفاده کرد. بسیاری از کارخانه ها، از تولید کنندگان سرشناس و مطرح ایزوگام دلیجان بوده ؛ و ان را در انواع مختلف تولید می نمایند. این عایق می تواند به شکل فویل دار و بدون فویل تولید شده و به بازار عرضه گردد.

سازندگانی که مایل به خرید ایزوگام دلیجان برای سازه هستند، نیاز است از طریق ارتباط با نمایندگی های برتر، محصول را سفارش داده و خریداری کنند.

برند های معتبری این محصول را تولید می کنند؛ از جمله:

 • بام گستر دلیجان
 • جنت
 • ستاره طلایی
 • شرق
 • سپهر گستر

قیمت هر یک رول از این محصول از برندی تا برند دیگر متغیر است. رول ها معمولا دارای متراژ ده متری هستند. همچنین هر برند ممکن است به منظور جذب مشتریان، خدماتی ارائه دهد؛ از جمله تخفیفات در محصول و یا کاهش هزینه ارسال نصاب. این فاکتور ها می توانند رقم نهایی را تغییر دهند.

 

دفتر فروش و نمایندگی ایزوگام های تبریز

تعداد عمده ای از نمایندگی های ایزوگام در ایران ، در تبریز واقع شده اند. این شهر به علت سطح برودت و بارش برف زیاد، نیاز به عایق بندی تمامی سازه ها در برابر عوامل محیطی دارد. این شهر علاوه بر داشتن نمایندگی های معتبر و متنوع، از قطب های اصلی تولید ایزوگام نیز محسوب می شود.

سازندگان می توانند از بین لیست دفاتر فروش در تبریز، اقدام به انتخاب بهترین برند نموده و خریدی با کیفیت را تجربه نمایند. از نمایندگی های مستقر در این شهر می توان به برند های زیر اشاره نمود:

 • آذربام
 • آذر تک 
 • سپربند تبریز
 • پیروز گستر
 • شمایل بام تبریز
 • عایق کار 
 • و غیره.

خرید از نمایندگی ها به صورت مستقیم، معمولا منجر به کاهش قیمت می شود. همچنین با مراجعه به دفاتر فروش، می توان لیستی کامل را دریافت نموده و در صورت عدم اطلاع کافی ، از مشاوره نیز بهره مند گردید. ایزوگام باید با توجه به موقعیت جغرافیایی انتخاب شود. همچنین دیگر فاکتور ها از جمله تعداد لایه ها، فویل دار یا ساده بودن، و دیگر موارد در قیمت ان تاثیر خواهند داشت.

 

مراکز خرید معتبر ایزوگام ارومیه

 

مراکز خرید معتبر ایزوگام ارومیه

ارومیه از دیگر شهر های اصلی در زمینه خرید و فروش ایزوگام است. مبادلات در این شهر نیز به صورت عمده و یا خرده صورت می گیرد. برند های متعددی در این شهر نمایندگی داشته و خریداران بر اساس کیفیت و قیمت هر برند می توانند اقدام به انتخاب و خرید نمایند.

این نمایندگی ها علاوه بر مصرف کنندگان داخلی، با مصرف کنندگان خارجی نیز در ارتباط هستند. به نحوی که بخش عمده ای از این محصولات به منظور صادرات به دیگر کشور ها تخصیص یافته است.

قیمت ایزوگام در ارومیه از رقم مناسبی برخوردار است. این رقم در صورت خرید عمده و مستقیم از نمایندگی، کاهش بیشتری نیز خواهد یافت.

 

 

نحوه اخذ نمایندگی فروش ایزوگام در ایران

نمایندگی های ایزوگام در ایران بسیار متعدد هستند و این رقم معمولا هرسال نسبت به سال گذشته افزایش می یابد. افراد به منظور اخذ نمایندگی فروش این محصول، نیازمند سپری کردن مراحل خاصی هستند.

هر شخص به منظور اخذ نمایندگی، باید با مدیران هر شرکت سازنده در ارتباط بوده و درخواست خود را از طریق ارتباط از راه دور و یا حضوری، ثبت کند. برای ثبت درخواست، اطلاعات دقیقی از متقضای دریافت می شود؛ از جمله محل نمایندگی، تعداد دفاتر فعال موجود در نزدیکی محل، موقعیت جغرافیایی منطقه و میزان ثبت سفارشات در ان محل( کشش منطقه )، امکانات و توانایی فرد متقاضی و بسیاری اطلاعات دیگر.

تمامی موارد توسط مدیران و روسای شرکت بررسی می گردد. در صورت تایید اطلاعات و موافقت با اعطای نمایندگی، این مجوز به متقاضی داده شده و می تواند اقدام به تاسیس نمایندگی نماید.

همچنین برخی شرکت ها،بسته به سیاست های کاری خود، موارد دیگری را نیز درخواست می کنند؛ از جمله :

 • مالکیت محل تاسیس
 • استعلام بانکی از بانک های کشور
 • سابقه کار
 • بیعانه یا ودیعه
 • و موارد دیگر.

این آیتم ها از برندی تا برند دیگر متغیر بوده و برای دریافت اطلاعات دقیق، نیاز است تا مستقیما با شرکت اصلی _ بخش کارشناسی در تماس بود.

برای مشاوره و خرید عمده ایزوگام با واحد فروش تماس حاصل نمایید