RSS جدیدترین لیست قیمت فروش ایزوگام فویل دار شرق
بهترین ایزوگام صادراتی چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

جدیدترین لیست قیمت فروش ایزوگام فویل دار شرق

آنچه در این مقاله می خوانید:

فروش ایزوگام فویل دار در تمامی نقاط ایران و جهان از اهمیت بسیاری برخوردار است چرا که امروزه استفاده از ایزوگام در ساختمانهای مختلف و به مقاصد متفاوت نسبت به قبل افزایش چشمگیری داشته است. ایزوگام نقش پررنگی در عایق بندی مکان هایی نظیر:

 • پشت بام منازل،
 • استخرهای سرپوشیده،
 • حمام و سرویسهای بهداشتی،
 • تونل و سدهای مختلف ایفا می کند.

این امر باعث شده تا کارخانه های تولید ایزوگام، اقدام به تهیه ایزوگامهایی با ویژگیهای مختلف شوند. هر کدام از این ایزوگامها در مکان خاصی مورد استفاده قرار می گیرند و نسبت به دیگری متفاوت هستند. به عنوان مثال می توان به ایزوگامهای فویل دار، بدون فویل، 2 لایه، 3 لایه، تک لایه و غیره اشاره کرد.

ایزوگام مورد استفاده در مناطق جغرافیایی با آب و هوای سرد، ویژگی های منحصر به فرد خود را دارا می باشد. یکی از انواع ایزوگام که کاربرد های زیادی دارد ایزوگام فویل دار می باشد که مزیتهای بی شمار آن باعث افزایش میزان فروش ایزوگام فویل دار می شود..

مقایسه ایزوگام فویل دار و بدون فویل

به طور کلی تفاوت اصلی این دو در وجود روکش یا عدم آن می باشد. در پروسه تولید ایزوگامهای فویل دار، ایزوگام با یک لایه فویل آلومینیومی پرس و آماده می شود. این لایه آلومینیومی نقش عایق را داشته و باعث می شود تا در محیطهایی که برف و باران زیادی می بارد، امکان نفوذ قطرات آب و یا رطوبت به درون ساختمان به حداقل برسد.

هم چنین این ایزوگامها به دلیل روکشی که دارند بین 80 تا 85 درصد از نور خورشید را بازتاب می دهند. این امر باعث می شود تا جذابیت نما افزایش پیدا کند. در ایزوگامهای ساده یا بدون فویل، به جای روکش آلومینیومی از یک کاور نایلونی استفاده می شود. ضخامت ایزوگام فویل دار نسبت به نوع ساده آن کمتر است.

به همین دلیل در مکان هایی با آب و هوای معتدل یا گرم گزینه بهتری به حساب می آید.
فویل به کار رفته در ایزوگام، به ویژه در فصلهای سرد، باعث می شود تا مقدار زیادی از نور و حرارت آفتاب در ایزوگام ذخیره شود و به گرم کردن ساختمان کمک کند. همچنین حرارتی که در ان ذخیره می شود در روکش این ایزوگام، باعث آب شدن هر چه سریع تر برفها خواهد شد.

انتخاب بین این دو ایزوگام به عوامل مختلفی از جمله :

 • شرایط آب و هوایی،
 • مکان مورد استفاده،
 • پایین یا بالای کار قرار گرفتن ایزوگام و موارد دیگر بستگی دارد.

به طور کلی فروش ایزوگام فویل دار در مناطقی که بیشتر طول سال شاهد هوای سرد هستند، نسبت به سایر مناطق بیشتر است.

تشخیص باکیفیت بودن ایزوگام قبل از خرید

تشخیص باکیفیت بودن ایزوگام قبل از خرید

بی تردید تمامی پیمانکاران به دنبال باکیفیت ترین و مرغوب ترین ایزوگامها برای ساختمان مورد نظر خود هستند. تشخیص باکیفیت یا بی کیفیت بودن یک ایزوگام پیش از خریداری آن، کار سختی نیست و می توان با انجام چند آزمایش کوچک، از میزان کیفیت آن اطمینان حاصل کرد.

عده ای به اشتباه بر این باور هستند که صرفا وزن و ضخامت زیاد، نشان دهنده کیفیت بالای محصول می باشد. برخی از کارخانه ها به منظور بالا بردن وزن و ضخامت رولهای ایزوگام، به جای قیر پالایش شده و سایر مواد درجه یک، از خاک یا سنگ استفاده می کنند.

از همین رو در کنار وزن و ضخامت می بایست به سایر فاکتورها نیز توجه کرد. بو کشیدن آن از نزدیک یکی از ساده ترین روشهای تشخیص کیفیت ایزوگام می باشد. ایزوگامی که بی کیفیت باشد بویی شدید، نامطبوع و نزدیک به بوی گازوئیل دارد. در حالی که ایزوگام مرغوب بوی مطبوع قیر خالص می دهد.
روش دیگری که می توان امتحان کرد، لمس محصول است. اگر در ساخت ایزوگام از مواد درجه یک و مرغوب استفاده شود، پس از دست کشیدن بر روی لایه خارجی آن، نباید چیزی به دست بچسبد. برعکس اگر محصول بی کیفیت باشد، پس از دست کشیدن روی لایه اصلی ایزوگام، ذرات ریز و سیاه رنگی به دست می چسبند.

توصیه می شود صرفا به دلیل ارزان بودن اقدام به خرید ایزوگام نشود. گاهی اوقات با پرداخت اندکی هزینه بیشتر، محصول تا سالیان سال عمر کرده و از ساختمان در برابر سرما، گرما، حرارت آفتاب، رطوبت و غیره محافظت خواهد کرد.

چه عواملی باعث خرابی ایزوگام فویل دار می شود؟

عوامل بسیاری وجود دارند که می توانند به سادگی باعث آسیب دیدن و خرابی ایزوگام و در نتیجه بلا استفاده شدن آن شوند. یکی از این عوامل استفاده از اجسام تیز و برنده در حین نصب ایزوگام می باشد. هم چنین ممکن است جسمی سنگین بر روی آن سقوط کرده و باعث آسیب دیدن بدنه شود.

بروز هر نوع پارگی، خراش یا سوراخ بر روی سطح ایزوگام، می تواند مقاومت آن در برابر رطوبت و سایر عوامل محیطی را به حداقل برساند. بهتر است پس از اتمام نصب، با کفشهای پاشنه دار و تیز بر روی آن قدم گذاشته نشود. همچنین نباید هیچ نوع مواد شیمیایی یا اسیدی بر روی سطح ایزوگام ریخته شود.

اگر شیب ایزوگام در حین نصب به درستی رعایت شده باشد، برف و باران برای مدت طولانی بر روی آن باقی نخواهند ماند. با این حال در صورتی که زاویه شیب رعایت نشده باشد، نباید اجازه داد برف برای ساعتهای طولانی بر روی سطح ایزوگام باقی بماند.

قیمت-ایزوگام-فویل-دار-به-چه-عواملی-وابسته-است؟

قیمت ایزوگام فویل دار به چه عواملی بستگی دارد؟

نخستین عامل تاثیرگذار بر قیمت نهایی ایزوگامهای فویلدار، مواد به کار رفته در ترکیبات آن است. بطور کلی هر چقدر که از مواد اولیه باکیفیت و مرغوب در تهیه ایزوگام استفاده شود قیمت آن بیشتر خواهد بود.

به عنوان مثال در ایزوگامهایی که نسبت 60 به 70 قیر رعایت شود آن ایزوگام مطابق استانداردهای ملی ایران خواهد بود. در نتیجه قیمت بالاتری نسبت به سایر ایزوگامها خواهد داشت. عامل بعدی منطقه جغرافیایی مورد نظر به حساب می آید. بسته به اینکه ایزوگام در کدام منطقه آب و هوایی نصب می شود، قیمت آن متغیر خواهد بود.

در مناطقی با آب و هوای سرد و بارش های شدید برف و باران، ایزوگامهای ضخیم مورد نیاز هستند. ایزوگامهای چند لایه نیز نسبت به تک لایه، از قیمت بالاتری برخوردار می باشند.
بیمه نامه و خدمات پس از فروش، از جمله عوامل دیگری هستند که بر روند قیمت گذاری تاثیر می گذارند. در صورتی که یک شرکت خدمات پس از فروش مختلف و متنوعی به مشتریان ارائه دهد، قیمت نهایی بالاتری بر روی محصول خود خواهد گذاشت.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]هم چنین وجود بیمه نامه های کتبی و گارانتی نیز می تواند بر تعیین قیمت ایزوگام موثر واقع شود.[/box]

بروز ترین لیست قیمت ایزوگام فویل دار در کارخانه شرق

تمامی ساختمان سازان و پیمان کارارن همواره به دنبال به روز ترین و جدید ترین لیست قیمتهای ایزوگام هستند. به علت تغییر و نوسان در قیمتها در صورتی که فردی تمایل به خرید ایزوگام ( مخصوصا به صورت عمده ) دارد، می باست در جریان جدید ترین قیمتها باشد.

قیمتها ممکن است که یک نمایندگی به نمایندگی دیگر در یک بازه زمانی یکسان متفاوت باشد. کارخانه ایزوگام شرق از جمله کارخانه هایی است که در زمینه تولید ایزوگامهای با کیفیت و مرغوب داخل کشور پیشتاز می باشد.

با چک کردن منظم و مداوم وب سایتها می توان از تمامی نوسانات قیمتی کارخانه های مختلف، از جمله کارخانه ایزوگام شرق، مطلع شد. افراد می توانند در یک بازه زمانی به طور منظم قیمتها را چک کرده و در نهایت ایزوگام را با مناسب ترین قیمت از کارخانه مورد نظر خریداری کنند.

محصولات-عرضه-شده-از-برند-ایزوگام-شرق

انواع محصولات از برند ایزوگام شرق

همان طور که پیش تر به آن اشاره شد، کارخانه ایزوگام شرق از جمله کارخانه های معتبر و پرفروش در زمینه تولید انواع ایزوگام و محصولات مرتبط به حساب می آید. این کارخانه از مدتها پیش تا به امروز، اقدام به تولید ایزوگامهایی با کیفیت بالا و مواد درجه یک کرده است.

از جمله ایزوگامهای این برند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  ایزوگام طرح دار.
 • ایزوگام مخصوص استخر.
 • ایزوگام 5 میلی متری صادراتی ( سرد سیری و گرم سیری ).
 • ایزوگام ویژه فونداسیون.
 • ایزوگام دولایه پلیمری.

خرید آسان و فوری ایزوگام شرق حضوری و آنلاین

فروش ایزوگام فویل دار و سایر انواع ایزوگام، توسط کارخانه ایزوگام شرق به دو روش حضوری و غیر حضوری ( آنلاین ) می باشد. در روش حضوری مشتری شخصا به کارخانه یا نمایندگی مراجعه کرده و می تواند از نزدیک تمامی محصولات را ببیند.

سپس با توجه به نوع ساختمان مورد نظر و سایر عوامل مهم، مناسب ترین ایزوگام را انتخاب کرده و ابعاد، ضخامت و غیره را سفارش می دهد. در روش آنلاین فرد می تواند به سادگی و با مراجعه به سایت کارخانه، تمامی محصولات موجود را از نظر گذرانیده و در نهایت مناسب ترین آنها را انتخاب کند. در روش دوم نیازی به مراجعه حضوری نیست پس در زمان و هزینه صرفه جویی شود.

 

برای مشاوره و خرید عمده ایزوگام با واحد فروش تماس حاصل نمایید