هوبر
خانه / ایزوگام فویلدار / لیست قیمت ایزوگام شرق فویلدار

لیست قیمت ایزوگام شرق فویلدار

ایزوگام های فویلدار یکی از بهترین عایق های رطوبتی می باشند که به دلیل دارا بودن مقاومت خیلی خوب می‌توانند انتخاب مناسبی برای عایق نمودن پشت بام ها و قسمت هایی باشند که نیازمند عایقکاری به دلیل تماس زیاد با آب هستند.

ایزوگام های دارای روکش آلومینیومی می‌توانند با قرار گیری بر روی عایق های دولایه، سه لایه و یا بیشتر نصب شوند. روکش آلومینیومی می تواند ضخامت ایزوگام را دو چندان نماید.  بر همین اساس می توانید با پرداخت هزینه بیشتر اطمینان بیشتری را نسبت به ایزوگام خریداری شده داشته باشید.

ایزوگام شرق یکی از بهترین تولیدکنندگان در کشور شناخته شده است که با تولید ایزوگام های فویلدار توانسته است کیفیت عالی را تولید ایزوگام های فویلدار قرار دهد به گونه ای که همتراز با ایزوگام های خارجی قرار دارد.

لیست قیمت ایزوگام شرق فویلدار

قیمت ایزوگام فویلدار شرق

ایزوگام های فویل دار با برند شرق به عنوان یکی از محصولات صادراتی از سوی این کارخانه نیز فی می‌شود کارخانه شرق با قرار داشتن در موقعیت مناسب نسبت به مرز جغرافیایی کشور قابلیت مناسبی برای صادرات با کمترین هزینه حمل و نقل را داشته باشد و گام‌های فویلدار را می توانید توسط شرکت هوبر با بهترین قیمت تعیین شده از سوی کارخانه به صورت عمده دریافت نمایید

قیمت ایزوگام شرق مشهد

قرارگیری کارخانه ایزوگام شرق در مشهد شده است که علاوه بر ایجاد اشتغال زایی بتوانند به واسطه تولید انواع مختلف عایق های رطوبتی با ضخامت و روکش متعدد متناسب با نیاز مشتریان بهترین کیفیت و عرضه دارد.

با دریافت تخفیفات ویژه از سوی شرکت هوبرمی توانید ایزوگام های فویلدار شرق را در رول های استاندارد از نظر وزن و ضخامت تهیه نمایید. شرکت هوبر به صورت بارگیری صحیح چیدمان رول ها می تواند تمامی عواملی که ممکن است در حین حمل و نقل موجب آسیب رسیدن به رول های ایزوگام شود را جلوگیری نماید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت ایزوگام آذربایجان | صادرات ایروگام به باکو

قیمت ایزوگام آذربایجان | صادرات ایروگام به باکو

قیمت ایزوگام در آذربایجان به عنوان یک محصول پتروشیمی بیشتر از ایران است درنتیجه فرصت …

Call Now Buttonتماس بگیرید