RSS قیمت رول 10 متری ایزوگام + قیمت روز تمامی برندها - ایزوگام هوبر
قیمت رول 10 متری ایزوگام دلیجان

قیمت رول 10 متری ایزوگام

آنچه در این مقاله می خوانید:

قیمت رول 10 متری ایزوگام وابسته به عوامل مختلفی است، نوع و کیفیت مواد اولیه مورد استفاده در تولید محصول نقش مهمی در این زمینه دارد، نوع برند و مراکز فروش ایزوگام نیز در تعیین قیمت این محصولات تاثیر گذار است، برای اطلاع دقیق از قیمت رول 10 متری ایزوگام لازم است به طور دقیق مشخصات ایزوگام مد نظر خود را بشناسیم و بر اساس آن قیمت آن را استعلام کنیم.

قیمت هر رول ایزوگام درب کارخانه

قیمت رول 10 متری ایزوگام برای افراد فعال در زمینه ساخت و ساز و پیمانکاران ساختمانی بسیار اهمیت دارد، افرادی که قصد خرید عمده این محصول را دارند بهتر است ترجیحا از درب کارخانه اقدام به تهیه آن کنند، چرا که قیمت این محصولات درب کارخانه تفاوت قابل توجهی با سایر فروشگاه‌ها دارد، خرید مستقیم رول ایزوگام از درب کارخانه سبب می‌گردد واسطه‌ها حذف شده و تنها قیمت اصلی محصول را پرداخت نمایید، علاوه بر این با خرید هر رول ایزوگام از درب کارخانه از کیفیت و اصالت آن نیز اطمینان خواهید داشت.

مجموعه هوبر این فرصت را برای شما فراهم ساخته است تا برترین برندهای ایزوگام موجود در بازار را با قیمت منصفانه و درب کارخانه تهیه نمایید، کارشناسان این مرکز با بهره‌گیری از دانش فنی و تجربه چندین ساله بهترین خدمات را به مخاطبین ارائه می‌دهند.

هر رول ایزوگام چند متر است؟

برای محاسبه و تهیه مقدار دقیق ایزوگام مورد نیاز خود لازم است از متراژ و ابعاد هر رول ایزوگام اطلاع داشته باشید، یک رول ایزوگام ابعاد مشخصی دارد، طول این رولها 10 متر است و عرض یک متر دارند، در نتیجه یک رول 10 متری ایزوگام 10 متر مربع مساحت دارد، از این طریق می‌توان بر اساس سطح مورد نظر خود متراژ دقیق ایزوگام را محاسبه کرد، اگر در زمینه متراژ ایزوگام و محاسبه آن نیازمند دریافت مشاوره بیشتر هستید کارشناسان مجموعه هوبر در کنار شما هستند تا شما را راهنمایی نمایند.

مهم‌ترین عوامل در تعیین قیمت ایزوگام

وقتی در مورد قیمت ایزوگام صحبت می‌شود باید توجه کرد که عوامل مختلفی در تعیین آن دخیل هستند، از مهمترین پارامترهای تاثیر گذار در قیمت رول 10 متری ایزوگام می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نوع و کیفیت مواد اولیه مورد استفاده در تولید ایزوگام

در تولید ایزوگام از مواد اولیه مختلفی استفاده می‌شود، کیفیت و مرغوبیت این مواد در هزینه نهایی تولید این محصول موثر است، قیر یکی از مهمترین مواد اولیه مورد استفاده در ساخت و تولید ایزوگام است، نوع قیر به کار رفته در تولید این محصول بر کیفیت و قیمت نهایی موثر است، بر این اساس دو نوع مختلف ایزوگام  شامل ایزوگام پلیمری و ایزوگام دمیده وجود دارد، در تولید ایزوگام پلیمری از قیر خالص حاصل از تقطیر نفت خام استفاده می‌شود و درصد قیر ایزوگام پلیمری 70 درصد است، در حالی که در روند تولید ایزوگام دمیده از قیر دمیده استفاده می‌شود، الیاف تیشو از دیگر مواد اولیه‌ای است که برای ساخت و تولید ایزوگام کاربرد دارد، نوع الیاف تیشو نیز در کیفیت و قیمت ایزوگام موثر است.

  • برند ایزوگام

برند ایزوگام نیز در بر قیمت نهایی آن موثر است، برندهای معتبرتر که تولیدات با کیفیت‌تری را تولید می‌کنند بیشتر مورد شناخت مردم قرار می‌گیرند.

  • ضخامت‌های مختلف انواع ایزوگام

ایزوگام‌های مختلفی از نظر ضخامت تولید می‌گردد که کارآیی‌های متفاوتی نیز دارند، ایزوگام‌های ضخیم استاندارد و طول عمر بالاتر قیمت بالاتری نیز دارند، ایزوگام‌ها از نظر تعداد لایه‌های آن نیز متفاوت هستند، ایزوگام‌های تک لایه، دو لایه و سه لایه از این جمله هستند و بسته به هدف و منطقه مورد استفاده کارآیی متفاوت دارند، ایزوگام‌های تک لایه نسبت به انواع دیگر قیمت پایین‌تری دارند.

  • نوع ایزوگام

از دیگر مواردی که تعیین کننده قیمت ایزوگام است نوع این محصول است، انواع مختلف ایزوگام شامل ایزوگام ساده، ایزوگام طرحدار، انواع فویلدار و بدون فویل قیمت‌های متفاوتی دارند، ایزوگام فویلدار نسبت به بدون فویل قیمت بالاتر و ماندگاری بیشتری دارد، ایزوگام‌های طرحدار نیز که دارای طرح‌های دکوراتیو هستند و بیشتر برای حیاط و استخر کاربرد دارند نسبت به انواع ساده گرانتر هستند.

  • مقدار و حجم خرید

خرید عمده ایزوگام این فرصت را فراهم می‌سازد که این محصول را با قیمت منصفانه‌تر تهیه نمایید، مجموعه هوبر با عرضه مستقیم برندهای شناخته شده ایزوگام پل ارتباط بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان این محصول در نقاط مختلف کشور است.

  • نوسانات قیمت‌های بازار

تغییرات و نوسانات قیمت‌ ارز سبب تغییر قیمت انواع محصولات بازار و از جمله تغییر قیمت ایزوگام می‌گردد.

  • هزینه نصب ایزوگام

هزینه نصب ایزوگام نیز بسته به متراژ ایزوگام و محل اجرا متفاوت است، برای استفاده از خدمات نصب ایزوگام باید هزینه آن را نیز در مجموع قیمت نهایی ایزوگام مد نظر داشته باشید.

مهم‌ترین عوامل در تعیین قیمت ایزوگام

قیمت یک رول ایزوگام امروز

با توجه به تغییرات و نوسانات قیمت‌ یک رول ایزوگام، بهترین گزینه استعلام قیمت‌ها از مراکز فروش معتبر است، از طریق تماس با کارشناسان مجموعه هوبر می‌توانید قیمت به روز انواع ایزوگام را استعلام نمایید.

قیمت انواع ایزوگام

برند مشخصات محصول قیمت
ایزوگام سهند عایق تبریز انواع فویلدار و بدون فویل و با ضخامت‌های متفاوت 3، 4 و 5 میلیمتر تولید می‌شود 09195437669
ایزوگام شمایل بام تبریز از مرغوب‌ترین مواد اولیه قیر پالایشگاهی و الیاف تیشو تشکیل شده است، شامل انواع مختلف ایزوگام می‌شود 09195437669
ایزوگام سپربند تبریز شامل انواع مختلف ایزوگام ساده، طرحدار، فویلدار، تک لایه و دو لایه، ایزوگام‌های دمیده و پلیمری است 09195437669
ایزوگام دام بام شرق ایزوگام دو لایه فویلدار، درجه یک و صادراتی، دارای ضخامت و وزن استاندارد 09195437669
ایزوگام تبریز بام 5 ستاره کیفیت صادراتی با امکان سفارش وزن و ضخامت سفارشی 09195437669
ایزوگام بام گام عایق ارومیه دارای استاندارد ملی ایران، دو لایه، تک لایه و قیر پلیمری 09195437669
ایزوگام آذرنام نفیس ارومیه شامل انواع ایزوگام فویلدار و ساده تولید شده از قیر خالص پالایشگاهی 09195437669
ایزوگام فراز بام گستر ارومیه کیفیت بالا و صادراتی 09195437669
ایزوگام پیشگام عایق غرب شامل انواع مختلف ایزوگام ساده، پودری، فویلدار، ماسه‌ای، شنی، طرحدار، مسی و طلایی بوده و دارای کیفیت بالا و صادراتی است 09195437669
ایزوگام قزل بام عایق انواع گوناگون ایزوگام فویلدار و فاقد فویل، ایزوگام طرحدار، طبق استانداردهای روز دنیا 09195437669
ایزوگام عایق بام سپیدار ارومیه محصولات دارای نشان ملی استاندارد ایران است، 09195437669

برای داشتن اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت رول ایزوگام درجه یک تبریز روی لینک کلیک کنید و یا با شماره 09195437669 تماس حاصل کنید.

مشخصات و وزن هر رول ایزوگام

مشخصات و وزن هر رول ایزوگام بسته به تک لایه یا چند لایه بودن آن متفاوت است، ایزوگام‌های دو لایه بسیار کاربردی بوده و مقاومت بالایی نیز دارند، این نوع از ایزوگام‌ها اغلب بین 3.5 تا 4 میلیمتر ضخامت دارند، ایزوگام‌های دو لایه دارای وزن تقریبی 40 کیلوگرم به ازای هر رول هستند، وزن ایزوگام‌های تک لایه کمتر بوده و هر رول آن حدود 35 کیلوگرم  وزن دارد، ضخامت ایزوگام‌های تک لایه بین 3 تا 3.5 میلیمتر متغیر است، انواع دیگر این محصولات ایزوگام‌های سه لایه هستند که بیشتر به صورت سفارشی تولید می‌گردد، مجموعه هوبر ارائه دهنده انواع ایزوگام با استانداردهای ملی و بین المللی است، جهت اطمینان خاطر مخاطبین همه محصولات این مرکز دارای ضمامت نامه 10 بوده و شامل 5 سال بیمه نامه از طرف شرکت است.

قیمت رول 10 متری ایزوگام دلیجان

انواع ایزوگام دلیجان از معروف‌ترین و معتبرترین محصولات عایق رطوبتی در کشور است، تنوع محصولات و تولیدات ایزوگام دلیجان قیمت‌های متفاوتی را نیز شامل می‌شود، برای استعلام دقیق قیمت رول 10 متری ایزوگام دلیجان می‌توانید از طریق سایت ایزوگام کده اقدام نمایید.

قیمت رول 10 متری ایزوگام دلیجان

قیمت رول 10 متری ایزوگام ارومیه

ارومیه نیز از دیگر قطب‌های تولید ایزوگام در کشور است، قیمت رول ایزوگام ارومیه نیز بر اساس نوع ایزوگام متفاوت خواهد بود، از این رو برای اطلاع دقیق از قیمت رول 10 متری ایزوگام ارومیه لازم است بسته به نیاز و کارآیی مد نظر خود، مناسبترین نوع ایزوگام ارومیه را انتخاب نمایید و سپس از طریق تماس با مشاورین ما قیمت‌های دقیق را دریافت نمایید.

قیمت رول 10 متری ایزوگام تبریز

مجموعه هوبر با سال‌ها فعالیت تخصصی در زمینه فروش و عرضه مستقیم انواع برندهای معتبر ایزوگام، مرجعی برای تهیه محصولات اصل است، برای دریافت قیمت رول 10 متری ایزو گام تبریز و انتخاب بهترین برندها می‌توانید از خدمات مشاوره کارشناسان این مرکز استفاده نمایید تا بهترین محصولات را با منصفانه‌ترین قیمت دریافت نمایید.

قیمت هر متر مربع ایزوگام

با خرید عمده ایزوگام قیمت محاسبه شده برای هر متر مربع ایزوگام به شکل چشمگیری کاهش خواهد یافت و تفاوت قابل توجهی با خریدهای جزء خواهد داشت.

قیمت رول بهترین برند ایزوگام

قیمت رول بهترین برند ایزوگام متناسب با کیفیت آن خواهد بود، اگرچه ممکن است هزینه اولیه پرداختی بابت یک رول ایزوگام با کیفیت نسبت به برخی محصولات مشابه نسبتا بیشتر باشد، اما با توجه به دوام و ماندگاری بالایی که دارند در طول زمان به صرفه بوده و از پرداخت هزینه‌های اضافی شامل هزینه تعمیرات و تعویض ایزوگام پیشگیری می‌کند.

سخن پایانی

قیمت ایزوگام یکی از عوامل تصمیم گیری در زمینه انتخاب و خرید ایزوگام است، ابتدا لازم است با توجه به مساحتی که باید ایزوگام شود متراژ و تعداد رول‌های مورد نیاز خود را تعیین نمایید و سپس اقدام به خرید نمایید، بیشتر شرکت های ایزوگام شرایط تخفیفی برای خریداران عمده در نظر گرفته‌اند، مجموعه هوبر بستری را فراهم ساخته تا مخاطبین از هر نقطه از کشور بتوانند به انواع برندهای معتبر ایزوگام در کمترین زمان دسترسی داشته باشد، ضمانت 10 ساله کتبی همه محصولات تضمین کننده کیفیت آن است.

برای مشاوره و خرید عمده ایزوگام با واحد فروش تماس حاصل نمایید