RSS فرق ایزوگام پلیمری و اکسیده | خرید ایزوگام دلیجان درجه یک | هوبر - ایزوگام هوبر
ایزوگام پلیمری درجه یک

فرق ایزوگام پلیمری و اکسیده | خرید ایزوگام دلیجان درجه یک | هوبر

آنچه در این مقاله می خوانید:

فرق ایزوگام پلیمری و اکسیده

فرق ایزوگام پلیمری و اکسیده در قیمت و کیفیت و قدرت چسبندی و … می باشد. اگر متقاضی خرید ایزوگام دلیجان درجه یک هستید، می توانید ایزوگام مارک بردین دلیجان را انتخاب نمایید که شرکت هوبر، این محصول را از درب کارخانه، در اختیار شما برای سفارش عمده قرار داده است.

در تولید ایزوگام، بسته به نوع قیر مورد استفاده، می توان انواع ایزوگام دمیده و پلیمری را عرضه نموده و هر کدام از این موارد، با توجه به تفاوت هایی که دارند، می توانند در موقعیت های مختلفی هم مورد استفاده قرار بگیرد. نکته قابل توجهی که وجود دارد مربوط به این است که هر دوی این محصولات ما، مجوز و استانداردهای صادراتی لازم را به همراه دارند تا به کشورهای مد نظر شما، ارسال نماییم.

ایزوگام دمیده تولید شده با قیر دمیده، از ارزان ترین نمونه عایق های رطوبتی هستند که فروش عمده این سایت از درب کارخانه، سبب شده تا بتوانید با ضخامت و وزن مد نظر خود، این محصول را سفارش دهید.

تولید ایزوگام قیر اکسیده

تولید ایزوگام قیر اکسیده یا BOF

پایه قیر اکسیده، لایه فایبر گلاس تیشو به همراه لایه پلی استر نبافته، به عنوان اجزای اصلی تشکیل دهنده ایزوگام می باشد که این محصول عایق رطوبتی، به دو صورت ساده و فویل دار، قابل تولید می باشند و طبیعی است که قیمت هر یک، با دیگری، متفاوت باشد.

مزیت به کار گیری فویل در ایزوگام، وجود یک پوشش می باشد که هم ظاهر زیبا ایجاد می کند و هم به انعکاس اشعه UV کمک می نماید تا طول عمر ایزوگام و ساختمان، به خوبی افزایش یابد.

این محصول، علاوه بر پشت بام، برای نصب و اجرا در آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام و … گزینه مناسب و کاربردی می باشد که می توانید برای سفارش آن اقدام نمایید.

بهترین ایزوگام دلیجان برای صادرات

بهترین ایزوگام دلیجان برای صادرات

دلیجان، تولید کننده نمونه ایزوگام های مختلفی می باشد اما سوالی که وجود دارد این است که بهترین محصول ایزوگام برای صادرات به کشورهای مختلف، کدام است؟

در نظر داشته باشید که جواب دادن به این سوال، نیاز به کسب اطلاعاتی در خصوص این که به کدام کشور قصد صادرات دارید، شرایط آب و هوایی کشور مقصد چگونه است و همچنین مشتریان به چه نوع ایزوگامی نیاز دارند، خواهد داشت.

پس بهتر است که پیش از اقدام به خرید یک ایزوگام دلیجان، با مشاورین فروش مجموعه ما در تماس باشید تا یک محصول مناسب را برای شما پیشنهاد نمایند و مشاوره های لازم را در اختیار شما قرار دهند.

انواع ایزوگام استاندارد شرکت هوبر

شرکت هوبر تولید کننده ایزوگام های مختلفی می باشد که مهم ترین محصولات این شرکت، مربوط به موارد زیر خواهد بود:

  1. ایزوگام بردین دلیجان
  2. ایزوگام بان گستر
  3. ایزوگام مشکین شرق
  4. ایزوگام پشم شیشه پارس

در خصوص هر کدام از این عایق های رطوبتی، خوب است بدانید که مشخصات فنی مخصوص به خود را دارند و این مشخصات، به نوبه خود، تعیین کننده قیمت تمام شده خواهد بود.

در تمامی این موارد، مجوزها و استانداردهای لازم را دارند اما تفاوتی که وجود دارد، مربوط به بحث متریال به کار رفته، فرمولاسیون مورد استفاده و نوع بسته بندی محصول می باشد و شما می توانید برای خرید و کسب مشاوره، با ما در تماس باشید.

شرکت ایزوگام هوبر

ایزوگام پلیمری درجه یک بردین دلیجان

اگر بخواهیم به بیان مشخصات و ویژگی های ایزوگام مارک بردین دلیجان اشاره کنیم، نخستین مسئله ای که وجود دارد مربوط به پلیمری بودن قیر مورد استفاده در مواد اولیه این عایق رطوبتی می باشد.

شرکت هوبر، برای بازار داخلی و همچنین برای صادرات به برخی کشورهای خاص، این نوع ایزوگام را به صورت استاندارد با وزن 42 کیلوگرم و ضخامت 4 میل، تولید می نماید که می توانید برای سفارش عمده آن، با ضخامت و وزن های دلخواه خود، اقدام به تماس نمایید.

برای مشاوره و خرید عمده ایزوگام با واحد فروش تماس حاصل نمایید