RSS فروش ایزوگام ویژه صادراتی تحویل مرز ایران و عراق | ایزوگام هوبر
فروش ایزوگام ویژه صادراتی تحویل مرز ایران و عراق

فروش ایزوگام ویژه صادراتی تحویل مرز ایران و عراق

فروش ایزوگام ویژه صادراتی تحویل مرز ایران و عراق توسط نمایندگان ما در عراق صورت می گیرد. ما با توجه به سفارشات مشتریان خود در استان های مختلف عراق از جمله کربلا، بغداد، حلبچه و … محصول را به صورت عمده تولید می کنیم. سپس در مرز ایران و عراق تحویل نمایندگان خود می دهیم. این نماینده ها مسئول هستند که محصولات را درب منزل شما تحویل بدهند.

ایزوگام چیست و چه کاربردی دارد؟

ایزوگام یک ورق پوششی است که از ساختمان در برابر گرما و سرما محافظت می کند. ایزوگام های مختلفی در طرح ها و رنگ های زیبا وجود دارد که شما می توانید با توجه به نمای ساختمان خود انتخاب نمایید. انواع ایزوگام های مختلف وجود دارد که علاوه بر اینکه برای پشت بام ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد، برای مکان هایی مانند سرویس بهداشتی، استخر، دیوار و ….. کاربرد دارد. ایزوگام های ساده، فویلدار، ایزوگام های طرح دار با رنگ های متنوعی موجود است که شما می توانید با انتخاب محصول مناسب، علاوه بر پوشش دهی محیط از گرما و سرما، بر زیبایی نمای خود بیفزایید.

فروش ایزوگام ویژه صادراتی تحویل مرز ایران و عراق

مشخصات ایزوگام صادراتی به کشور عراق

برای صادرات و ارسال ایزوگام به کشور عراق استانداردها و ویژگی های محصولات، بسیار مورد توجه است. از مهم ترین و اصلی ترین مشخصات ایزوگام برای صادرات، توجه کردن به نوع آب و هوای منطقه، وزن و ضخامت رول های عایق ایزوگاممی باشد که نبایستی کمتر از ۳۷ کیلوگرم باشد. در واقع این محصولات به خاطر قیمت مناسب و ارزان برای تاجران عراقی یک گزینه بسیار مناسبی است. ایزوگام های فویل دار دو لایه پلیمری یا بدون فویل دار برای عرضه و صادرات ایزوگام به کشور عراق و حتی دیگر کشورها بسیار مناسب هستند.

صادرات ایزوگام برتر هوبر با پلمپ گمرکی

برای صادرات ایزوگام به کشور عراق، عایق رطوبتی تولید شده باید حتما با آب و هوا و دمای محیط کشور عراق سازگاری داشته باشد و شرکت ایزوگام هوبر، با تولید کردن انواع محصولات مورد نیاز کشور عراق جزء صادر کننده های بزرگ ایزوگام شناخته شده است.محصولات ایزوگام هوبر، پس از گذراندن مراحل تولید، بسته بندی و همچنین بارگیری، درب کارخانه و با نظارت کارشناس پلمپ می گردد.

شرایط صادرات ایزوگام به کشور عراق

شرکت ایزوگام هوبر، ایزوگام درجه یک صادراتی را همراه با پلمپ گمرکی به تمامی مرزهای غربی، شرقی، شمالی و جنوبی کشور صادر می کند. بدین گونه که شرایط صادرات ایزوگام برای ارسال کردن به مرزهای کشور همانند صادرات کردن به صورت مستقیم به همان کشورها می باشد. مجوزات و مدارک مورد نیاز برای صادرات ایزوگام هیچ تفاوتی با ارسال مستقیم نخواهد داشت و فقط نیاز به پلمپ گمرکی دارد. شروط صادرات ایزوگام به کشور عراق توسط کارشناسان متخصص بررسی می شود و خریدار خودش در کشور مقصد کارهای گمرکی را انجام می دهد.

صادرات ایزوگام به کشورهای آسیایی و اروپایی 

یکی دیگر از فعالیت های شرکت هوبر، ارسال و صادر کردن ایزوگام به کشورهای آسیایی و اروپایی است. در کشورهای دنیا، ایزوگام توسط تولیدکنندگان مختلفی تولید می شود اما همه آنها به خوبی ایزوگام ما نمی باشند. به همین خاطر ایزوگام ایرانی توانسته است در بازار جهانی، جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص دهد و در صدر اول فروش ایزوگام قرار گرفته است. سالیان زیادی است که کشورهای اروپایی و آسیایی جزء مشتریان دائمی بازار ایرانی هستند و کالای ما را به صورت عمده خریداری می کنند.

برای مشاوره و خرید عمده ایزوگام با واحد فروش تماس حاصل نمایید
برچسب ها :