RSS نرخ قیمت ایزوگام دولایه صادراتی
قیمت صادرات ایزوگام درجه یک

نرخ قیمت ایزوگام دولایه صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید:

ایزوگام های دولایه صادراتی با برندهای مختلفی در بازار وجود دارند. کیفیت ایزوگام های صادراتی با دارا بودن بالاترین درجه کیفی می توانند انتخاب بسیاری از مشتریان در داخل کشور نیز باشد. اگر می خواهید ایزوگام دولایه را از برندی معتبر تهییه نمایید به شرکت هوبر اعتماد کنید. هوبر همواره برترین ایزوگام های تولیدی را از نظر کیفیت و قیمت برای مشتریان خود معرفی می نماید.

ایزوگام های دولایه صادراتی با دارا بودن مجوزهای گمرکی می توانند به راحتی از طریق مرزهای مختلف ایران به کشورهای مختلف صادرات شوند.

صادرات ایزوگام دولایه به واسطه پرکاربرد بودن آن، انتخاب عمده برای صادرات به کشورهای مختلف می باشد.

لازم است در هنگام خرید ایزوگام به مشخصات کیفی آن توجه داشته باشید. در این زمینه کارشناس قابل اعتماد می تواند کمک خوبی برای شما باشد.

نرخ قیمت ایزوگام دولایه صادراتی

نرخ ایزوگام دولایه

ایزوگام های دولایه متشکل از تیشو، پلی استر و قیر پالایشگاهی می باشند که کیفیت این مواد و قیمت آن ها می تواند بر قیمت نهایی ایزوگام اثر مستقیم بگذارد.

ایزوگام های دولایه پلیمری از جمله عایق های رطوبتی است که با دارا بودن کیفیت فوق العاده انتخاب بسیاری از پیمانکاران و مشتریان قرار دارد.

نرخ ایزوگام های دولایه روکشدار دارای قیمتی نسبتا گرانتر از نوع ساده آن می باشد. البته که نوع روکش دار آن از نظر ضخامت و کیفیت دارای قیمت هایی متفاوت هستند. از انواع جدیدترین ایزوگام های دولایه، ایزوگام های دولایه طرح دار می باشد که دارای قیمتی گران تر از سایر انواع ایزوگام های دولایه روکش دار می باشد.

جهت اطلاع از قیمت روز ایزوگام با کارشناسان هوبر در ارتباط باشید. هوبر همواره بهترین برندهای تولیدی ایزوگام را که دارای نشان استاندارد هستند برای مشتریان خود عرضه می دارد.

تماس ایزوگام هوبر

برای مشاوره و خرید عمده ایزوگام با واحد فروش تماس حاصل نمایید