RSS بهترین قیمت ایزوگام طرح استخر رنگی
ایزوگام طرح دار استخری

بهترین قیمت ایزوگام طرح استخر رنگی

آنچه در این مقاله می خوانید:

آیا ایزوگام های طرح دار کیفیت مطلوبی را نسبت به دوام عمر روکش رنگی دارا هستند؟ آیا می‌توان اعتماد کامل نسبت به این عایق های رطوبتی جهت ایزولاسیون استخرها داشت؟

این سوال ها همواره از مهمترین دغدغه‌های خریداران ایزوگام طرح دار به شمار می آید. بر همین مبنا لازم است به توضیحات زیر توجه فرمایید تا بتوانید با اطمینان خاطر ایزوگام های طرح دار را در انواع مختلف آن خریداری نمایید.

عایق های رطوبتی طرح دار همواره با بهره‌ گیری از دانش و فناوری جدید و استفاده از مواد اولیه مرغوب که عمدتاً وارداتی هستند تولید می‌شوند. روکش رنگی آن نیز با استفاده از مواد درجه یک که اکثر کارخانه های تولیدکننده به آن اهمیت می دهند، تولید می گردند.

بهترین قیمت ایزوگام طرح استخر رنگی

ایزوگام طرح دار استخری

ایزوگام های طرح دار از نوع استخری به گونه‌ای تولید می‌شوند که با برخورداری از مقاومتی بالا و قابلیت انعطاف پذیری مناسب بتوانند بهترین کیفیت را نسبت به عدم نفوذ آب با تماس مداوم و آن داشته باشند. تمامی رول های ایزوگام استخری توسط شرکت هوبر از برندهایی ارائه خواهد شد که بعد از گذر از آزمایش های مختلف و سنجش کیفیت در معرض خرید قرار بگیرند. برهمین مبنا می توانید تمامی ایزوگام های تولید شده از کارخانه های برتر از طریق شرکت هوبر دریافت کنید.

قیمت ایزوگام طرح دار

قیمت هر رول ایزوگام استخری که دارای طرح های متناسب با کاربری هستند و با رنگ آبی تولید می گردند از کمترین میزان تا بیشترین  قیمت آن که دارای نشان استاندارد هستند توسط شرکت هوبر اعلام خواهد شد.

تفاوت برندها می تواند بر قیمت ها اثرگذار باشد بر همین مبنا می توانید ایزوگام های طرح دار را متناسب با کاربری‌های خاص از برندهای متفاوت با کیفیت های مختلف خریداری کنید.

ایزوگام های طرح دار استخری با ضخامت بالا به صورت مستقیم از کارخانه ارائه خواهند شد.

برای مشاوره و خرید عمده ایزوگام با واحد فروش تماس حاصل نمایید