خانه / ایزوگام طرح دار / قیمت رول ایزوگام های طرح دار

قیمت رول ایزوگام های طرح دار

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و طراحی های جدید عایق های رطوبتی موجب شده است که انواع جدیدترین ایزوگام ها متناسب با نیازهای مصرف کنندگان تولید و در بازار عرضه شوند. ایزوگام های طرح دار نمونه‌ای از بهترین عایق های رطوبتی تولید شده در کشور می باشند که با توجه به کیفیت عالی مواد اولیه به کار گرفته شده می توانند با دوام عمر بالا نسبت به طرح و کاربرد آن بهترین حفاظت را با نقش ضدآب بودن خود ایفا نمایند.

کارخانه‌های متعددی اقدام به تولید ایزوگام های طرح دار نموده اند که با کیفیت ترین آنها توسط شرکت هوبر در اختیار خریداران قرار می گیرند.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و طراحی های جدید عایق های رطوبتی موجب شده است که انواع جدیدترین ایزوگام ها متناسب با نیازهای مصرف کنندگان تولید و در بازار عرضه شوند

قیمت ایزوگام طرح دار مرغوب با قیمت روز عالی

رول های تولیدی ایزوگام های طرح دار با توجه به کیفیت روکش طرح دار آن می‌توانند علاوه بر از جلوگیری از نفوذ آب بر افزایش زیبایی محیط خود نقش داشته باشند.

قیمت هر رول ایزوگام طرح دار بر اساس انواع مختلف طرح های آن و میزان ضخامت آن دارای قیمت هایی متفاوت خواهد بود.

انواع عایق های رطوبتی طرح دار با توجه به نوع طرح که در نمونه های موزاییکی، چوبی، شش ضلعی، آجری ، چمنی و … تولید شده اند می توانند بر اساس سفارش در تناژ های مورد نظر بر اساس طرح و رنگ درخواستی تولید شوند.

لیست قیمت ایزوگام طرح دار

لیست قیمت ایزوگام های طرح دار را می توانید از طریق شرکت هوبر دریافت نمایید.

کارشناسان هوبر می توانند به عنوان یک راهنمایی عادل انواع عایق های رطوبتی تولید شده در کشور را بر اساس کیفیت های خوب آن ها برای شما ارائه دهند. ایزوگام های با کیفیت طرح دار را می توانید با قیمتی بسیار مناسب که به صورت مستقیم از کارخانه عرضه می شوند را بدون واسطه از این مرکز دریافت کنید. بدین ترتیب عایق های رطوبتی طرح دار بر اساس کیفیت و قیمت مورد نظر در کمترین زمان ممکن به صورت خرید غیر حضوری در اختیار شما قرار می گیرد.

بیشتر بخوانید
قیمت روز ایزوگام بدون نصب | تولید ایزوگام پلیمری تبریز | هوبر
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی ایزوگام | لیست قیمت ایزوگام ارزان

خرید اینترنتی ایزوگام | لیست قیمت ایزوگام ارزان

خرید اینترنتی ایزوگام یکی از روش های خرید مدرن است که به علت مزایا و …