RSS خرید و قیمت ایزوگام تک لایه فویلدار + بررسی کامل و قیمت روز - ایزوگام هوبر
لیست کارخانجات ایزوگام ارومیه

خرید و قیمت ایزوگام تک لایه فویلدار

تفاوت ایزوگام تک لایه و دو لایه چیست؟ قیمت روز ایزوگام تک لایه فویلدار به چه عواملی بستگی دارد؟ و در چه شرایطی می‌توانیم ایزوگام تک لایه فویلدار را برای عایق بندی سازه استفاده کنیم؟ در ادامه با ایزوگام کده همراه باشید تا به این سوالات مهم و پرتکرار پاسخ دهیم. خوب است بدانید که از لحاظ تعداد لایه‌ها و کارایی عایق بندی انواع ایزوگام را به سه دسته تک لایه، دو و سه لایه تقسیم می‌کنند.

از طرفی، برخی ایزوگام‌ها دارای روکش آلومینیومی یا اصطلاحا فویلدار هستند و برای بام‌ها و مناطقی که در معرض گرما و نور قرار دارد استفاده می‌شوند؛ و اما ایزوگام‌های بدون روکش اغلب با صرفه اقتصادی بیشتر، در پی ساختمان و سرویس بهداشتی به‌کار می‌روند. یکی از پرفروش‌ترین ایزوگام‌ها، ایزوگام تک لایه فویلدار است که در ادامه به بحث خرید و قیمت روز آن می‌پردازیم.

مواد تشکیل دهنده ایزوگام

ایزوگام عایق رطوبتی است که در آب بندی سقف، بام خانه و همچنین کف آشپزخانه، سرویس بهداشتی، تراس و… مورد استفاده قرار می‌گیرد. این عایق به‌طور کلی از سه ماده اصلی قیر، پلیمر و تیشو تشکیل شده که هر یک خواص ویژه‌ای را به عایق می‌بخشند. برای خرید و قیمت ایزوگام تک لایه فویلدار خوب است اطلاعات مختصری در مورد مواد تشکیل دهنده ایزوگام داشته باشید.

 1. قیر صنعتی ۶۰-۷۰ ؛ قیر صنعتی با درجه نفوذ ۷۰-۶۰ از جمله اجزا اصلی تشکیل ایزوگام تک لایه فویلدار است. این ماده از مشتقات نفت است و هر چه مرغوب‌تر باشد، عایق نفوذناپذیری بیشتری دارد. همچنین قیرهای‌ مرغوب در ساختار ایزوگام چسبندگی زیادی ایجاد می‌کنند و عایقی‌ کارآمدتر را تشکیل می‌دهند.
 2. پلی‌استر سوزنی؛ پلی‌آسترها از الیاف مصنوعی تولید می‌شوند و ضخامت‌های گوناگونی دارند. اما پلی‌استر سوزنی که در ساخت ایزوگام تک لایه فویلدار به‌کار می‌رود، ضخامت زیادی دارد و با منافذی مناسب، باعث جذب با کیفیت و نفوذپذیری بیشتر قیر نسبت‌به‌ الیاف شیشه می‌شود. توجه داشته باشید که میزان جذب قیر در تولید انواع ایزوگام، به نوع و سوزن خوردگی لایه پلی‌استر سوزنی مورد استفاده بستگی دارد. همچنین این لایه، تعیین کننده قیمت ایزوگام است و موجب تفاوت ایزوگام تک و دو لایه می‌شود.
 3. پلیمر اتکتیک‌ پروپیلن ماده پلیمری است که در ساخت ایزوگام به‌کار می‌رود.
 4. یک لایه تیشوی‌ نخ دار
 5. پودر تالک یا گاها پودر مس ۶۰۰
 6. فیلم پلی‌اتیلن
 7. باند و چسب
 8. لایه فویل آلومینیوم؛ لایه آلومینیومی در عین مقاومت و کارایی بالا، انعطاف‌پذیری خوبی دارد و به‌خوبی به شکل دلخواه در می‌آید‌. از طرفی سطح براق آن سبب می‌شود نور و در پی آن گرما، باعث گرم و جاری شدن قیر نشوند؛ چراکه بخش عمده حرارت و نور را بازتاب می‌کند‌.

https://izogamkade.ir

ایزوگام تک لایه چیست؟

ایزوگام تک لایه فویلدار از یک لایه تیشو و پلی‌استر تشکیل شده که با قیر صنعتی که از مشتقات نفتی است، قیر اندود می‌شوند. این نوع ایزوگام نسبت‌به انواع دو لایه و سه لایه ضخامت و مقاومت کمتری دارد؛ اما دارای انعطاف‌پذیری بالایی است که آن را برای انواع سطوح ناصاف و کنج دیوار و… به محصولی کارآمد تبدیل می‌کند.

همچنین برای موقعیت‌هایی که ایزوگام با رطوبت کمی مواجه است، نیازتان‌ با همین یک لایه برطرف می‌شود و خرید آن می‌تواند مقرون به صرفه باشد. ضخامت ایزوگام تک لایه حدود ۲ تا ۳ میلی‌متر است و برای سطح‌های دارای پستی و بلندی، سقف‌های گنبدی، کنج دیوار و… کاربرد دارد.

کاربرد ایزوگام تک لایه فویلدار

عمده کاربرد ایزوگام تک لایه فویلدار برای سطوح ناصاف از جمله کنج‌ها، سقف گنبدی، تقاطع پی و ستون و امثال آن‌ها است. این نوع ایزوگام را در ترازهای‌ پایین که فشار آب بیشتر است به‌کار نمی‌برند و ترحیحا برای مکان‌هایی با آبریز کمتر مثل تراس و آشپزخانه از آن استفاده می‌کنند. از آنجاکه این پوشش مقاومت خوبی در برابر حرارت، کشش و خوردگی دارد، از آن برای عایق کاری و محافظت خطوط انتقال سیالات‌ نیز استفاده می‌کنند و این‌گونه از پوسیدگی و خوردگی خطوط ممانعت به عمل می‌آورند.

ویژگی های ایزوگام تک لایه فویلدار

از جمله ویژگی‌های ایزوگام تک لایه فویلدار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • این ایزوگام از یک لایه تیشو الیاف شیشه و قیر تولید شده است.
 • ارزانترین و به‌صرفه‌ترین نوع ایزوگام است.
 • به‌دلیل‌ برخورداری از روکش آلومینیومی در برابر رطوبت، گرما، حرارت و اشعه فرابنفش مقاومت خوبی ایجاد می‌کند.
 • در مناطق دارای آب و هوای گرم ایزوگام فویلدار بسیار کارآمدتر از نوع بدون روکش است.
 • برای مصارف معمولی و عایق بندی سطوح دارای آبریز کم کاربردی است.

عوامل موثر در قیمت ایزوگام

قیمت روز ایزوگام دارای نوسان و تغییر است اما با توجه به عوامل موثر در قیمت ایزوگام می‌توانیم دید خوبی نسبت‌ به قیمت آن داشته باشیم. قیمت ایزوگام تک لایه فویلدار به کیفیت و مرغوبیت آن و همچنین شرکتی که از آن ایزوگام را خریداری می‌کنید بستگی دارد. از طرفی قیمت خرید یکجا و عمده ایزوگام بسیار به‌صرفه‌تر از قیمت جزئی آن است.

 • نشان استاندارد درج شده بر بدنه ایزوگام‌ها تاییدی بر کیفیت آن‌ها است؛ ازاین‌رو برخورداری از این نشان در قیمت ایزوگام اثرگذار است. امروزه بیشتر ایزوگام‌ها دارای نشان استاندارد ملی و همچنین گواهی استاندارد اروپا هستند.
 • با توجه به آب و هوای منطقه‌ای که در آن قصد انجام عایق بندی دارید، نوع و قیمت ایزوگام متفاوت خواهد بود.
 • ایزوگام‌های ساده و تک لایه نسبت‌به انواع روکش دار، فویلدار و چند لایه ارزان‌تر هستند. از طرفی ایزوگام‌های تزئینی رنگی و طرحدار قیمت بالاتری دارند.
 • مواد اولیه ایزوگام تاثیرگذارترین عامل در قیمت آن است. بسته به اینکه شرکت تولید کننده از چه نوع قیر یا الیافی در تولیدات خود استفاده کند، قیمت نهایی محصول متغیر خواهد بود. به‌عنوان مثال در میان انواع قیر، قیر طبیعی و پلیمری مرغوب‌تر و گران‌تر از قیر اکسیده هستند. انواع الیاف و پلی‌استر نیز کیفیت‌های مختلفی دارند و از قیمت‌های متنوعی برخوردارند.

برای داشتن اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت عمده ایزوگام فویلدار دلیجان روی لینک کلیک کنید.

مشخصات ایزوگام تک لایه فویلدار

ایزوگام تک لایه فویلدار ایزوگامی ارزان و از لحاظ اقتصادی به‌صرفه است که مقاومت حرارتی و کششی مناسبی دارد. این ایزوگام برای عایق کاری سطوح ناهموار کاربرد زیادی دارد؛ چراکه از انعطاف‌پذیری خوبی برخوردار است. ایزوگام فویلدار نسبت‌به نوع بدون روکش، مقاومت بیشتری در برابر نفوذ حرارت و اشعه فرابنفش از خود نشان می‌دهد و طبیعتا با قیمت بیشتری نسبت‌به نوع بدون روکش به فروش می‌رسد.

مشخصات ایزوگام تک لایه فویلدار
مشخصات ایزوگام تک لایه فویلدار

تفاوت ایزوگام تک لایه و دو لایه چیست؟

ایزوگام تک لایه از قیر و پلی‌استر سوزنی تشکیل شده و ضخامت کمتری نسبت‌به ایزوگام دو لایه دارد؛ چراکه ایزوگام دو لایه علاوه‌بر این موارد، دارای پارچه اضافی و لایه‌های دیگری نیز هست که باعث عایق بندی با کیفیت‌تر می‌شوند. ایزوگام تک لایه را برای گوشه‌های دیوار، سقف گنبدی و محل‌های ناصاف به کار می‌برند اما ایزوگام دو لایه با ضخامت و کارایی بیشتر، برای محیط‌های مرطوب تر نیز مناسب است. ازاین‌رو سقف و دیوارهای خارجی، پشت بام، توالت و حمام که در معرض رطوبت بیشتری هستند بهتر است با ایزوگام دو لایه پوشیده شوند.

ضخامت ایزوگام دو لایه حدود ۳ تا ۵ میلی‌متر است؛ درحالی‌که ۲ تا ۳ میلی‌متر ضخامت معمول ایزوگام‌های تک لایه می‌باشد. در مجموع دوام و کیفیت ایزوگام دو لایه بهتر و به تناسب آن، قیمت نوع دو لایه نیز بالاتر است؛ اما در مواقعی که انعطاف‌پذیری بیشتری مورد نیاز است، از نوع تک لایه استفاده می‌کنند.

قیمت روز ایزوگام تک لایه فویلدار

قیمت روز ایزوگام تک لایه فویلدار با توجه به مرغوبیت مواد تشکیل دهنده ایزوگام، نوع قیر و پلی‌استر، دارا بودن نشان استاندارد و همچنین آب و هوای منطقه‌ای که قصد عایق بندی آن را دارید متفاوت است. برای اطلاع از قیمت عمده و جزئی ایزوگام تک لایه فویلدار بهتر است شرکتی معتمد و منصف را پیدا کنید که در عین کیفیت بالای محصولات، با قیمتی مناسب آن‌ها را عرضه می‌کند.

آیا ایزوگام تک لایه برای پشت بام مناسب است؟

ایزوگام تک لایه اغلب برای محیط‌هایی کارآمد است که مثل تراس و آشپزخانه و گوشه دیوارها، رطوبت کمتری به آن‌ها نفوذ می‌کند. بهتر است برای ایزوگام پشت بام و دیوارهای خارجی به سراغ ایزوگام دو لایه بروید که پوشش ضخیم و بادوامی را برای سطوح ایجاد می‌کند.

خرید عمده ایزوگام تک لایه فویلدار

خرید عمده ایزوگام تک لایه به مراتب به‌صرفه‌تر از خرید ایزوگام به‌صورت جزئی است. برای خرید عمده ایزوگام با کیفیت بالا و قیمتی منصفانه باید شرکتی معتمد و حرفه‌ای را پیدا کنید و برای استعلام قیمت محصولات با ایشان ارتباط بگیرید.

مجموعه بزرگ و خوش سابقه ایزوگام کده با تیم قوی از متخصصان، محصولاتی با کیفیت را خدمت شما عزیزان عرضه می‌نماید. برای خرید انواع ایزوگام تک لایه فویلدار، دو لایه و سه لایه، ایزوگام بدون فویل، ایزوگام دمیده، ایزوگام پلیمری، ایزوگام طرح دار و… تنها کافیست با شماره ۰۴۱۳۵۲۶۲۶۰۳ و یا ۰۱۹۱۵۴۳۷۶۶۹ تماس حاصل فرمایید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین محصولات را تحویل بگیرید.

جمع بندی

در طول این نوشته در مورد خرید و قیمت ایزوگام تک لایه فویلدار به‌طور جامع و کاربردی اطلاعاتی کسب کردیم. اما برای خرید بهترین محصول لازم است به‌طور جدی‌تری به‌دنبال یک شرکت منصف و معتبر بگردید که محصولاتی با دوام و استاندارد را در اختیارتان قرار دهد. فراموش نکنید خرید جنس‌های بی‌کیفیت شاید در نظر اول، به‌صرفه به‌نظر برسد؛ اما در ادامه باعث صدمات مالی بیشتری خواهد شد. با خرید عایق رطوبتی مناسب و کارآمد می‌توانید تا سال‌های سال بدون هیچگونه دغدغه‌ای از بابت نم دادن سقف و دیوارهای خانه، زندگی آرامی را تجربه کنید.

برای مشاوره و خرید عمده ایزوگام با واحد فروش تماس حاصل نمایید