RSS استعلام قیمت ایزوگام تک لایه ارومیه
قیمت ایزوگام ارومیه

استعلام قیمت ایزوگام تک لایه ارومیه

آنچه در این مقاله می خوانید:

کارخانه ارومیه تولیدکننده برتر عایق‌های رطوبتی در کشور با تنوع بالا می باشد که محصولات خود را در تناژهای مختلف در سراسر کشور پخش می نماید.

تولید عایق های رطوبتی بر اساس سفارشات انجام می گیرد بر همین مبنا تولید کننده، ایزوگام های تک لایه، دو لایه و سه لایه خود را با روکش هایی مختلف آماده بارگیری و ارسال به نقاط مختلف می نماید.

دریافت اطمینان نسبت به شاخص های کیفی ایزوگام می تواند منجر به سفارش برای خرید در تناژهای بالا شود. کارخانه ارومیه بهترین تولید کننده ایزوگام از نوع تک لایه و دو لایه با روکش های مختلف می باشد که کیفیت خود را در طول سال ها فعالیت تولید بر همگان ارائه نموده است.

استعلام قیمت ایزوگام تک لایه ارومیه

قیمت ایزوگام ارومیه

قیمت هر رول ایزوگام ارومیه از نوع تک لایه آن را می توانید از طریق شرکت هوبر با ارزانترین نرخ ممکن دریافت کنید. ایزوگام‌های تک لایه به دلیل دارا بودن ضخامت کم با قیمت های ارزان در اختیار خریداران قرار می‌گیرند. استفاده از مواد اولیه مرغوب، قدرت کششی و انعطاف پذیری این نوع ایزوگام را افزایش داده است. کارخانه ارومیه تولید کننده عایق های رطوبتی تک لایه با مقاومت بالا می باشد که بهترین انتخاب برای ایزولاسیون قسمت های آبریز ساختمان می باشد.

با دریافت مستقیم ایزوگام از کارخانه ارومیه علاوه بر استفاده از ضمانت نامه فروش نرخ های کمتری را پرداخت خواهید کرد.

ایزوگام درجه یک

تمامی عایق های رطوبتی درجه یک از کارخانه ارومیه ضمن توجه به تعداد لایه ها و ضخامت ایزوگام می تواند این اطمینان خاطر را برای تمامی خریداران ایجاد نماید که محصول خریداری شده دارای کیفیتی عالی از نظر عدم پوسیدگی می باشد. ایزوگام های درجه یک کارخانه ارومیه از نوع تک لایه آن را با جدیدترین قیمت و دریافت تخفیفات ویژه از طریق شرکت هوبر خریداری کنید. ارسال سفارشات شما در کمترین زمان ممکن انجام خواهد گشت.

برای مشاوره و خرید عمده ایزوگام با واحد فروش تماس حاصل نمایید