RSS کارخانه ایزوگام آذرنام نفیس ارومیه با فروش مستقیم | ایزوگام هوبر
کارخانه ایزوگام آذرنام نفیس ارومیه با فروش مستقیم

کارخانه ایزوگام آذرنام نفیس ارومیه با فروش مستقیم

آنچه در این مقاله می خوانید:

ایزوگام آذرنام نفیس محصولی تولید شده در شهر ارومیه می باشد که به علت ارسال به سراسر کشور در نمونه های گرمسیری و سردسیری تولید می شود.

کارخانه های تولیدی ایزوگام در ایران با توجه به شرایط مطلوب قیمت نفت توانسته اند محصولات خود را با قیمتی مناسب و با کیفیتی بسیار مطلوب تولید نمایند. ارومیه با داشتن کارخانه های متعدد ایزوگام یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان در این زمینه می باشد.

کارخانه ایزوگام آذرنام نفیس ارومیه با تولیدات متنوع توانسته است نیاز داخلی کشور را در صنایع مختلف برطرف نماید. همچنین با تولید عایق های رطوبتی بسیار مرغوب و قیمتی مناسب در امر صادرات نیز توانمند می باشد.

ایزوگام های تولیدی برند آذرنام نفیس ارومیه در پشت بام ، کانالهای آب ، پی ریزی تونل ها ، سد ، استخرها، سطوح شیبدار و غیره مورد استفاده قرار گرفته و با کیفیت خوب رضایت مصرف کننده را به همراه دارد.

انعطاف پذیری بالای ایزوگام های تولید شده آذرنام نفیس ارومیه توانایی مقاومت در برابر انبساط و انقباض و لرزش های احتمالی ساختمان را به خوبی تحمل می کند و با مقاومت بالا در برابر هرگونه آسیب و ضربه می تواند از پشت بام خانه ها حفاظت نماید.

 

 فروش مستقیم ایزوگام آذرنام نفیس ارومیه

از جمله مواردی که سبب کاهش هزینه در خرید عمده ایزوگام می شود، خرید مستقیم از درب کارخانه است. با توجه به اینکه این امر برای تمام افراد امکان پذیر نیست، شرکت هوبر شرایط مناسبی را برای خرید مستقیم از درب کارخانه برای تمامی مشتریان از نقاط مختلف کشور فراهم آورده است. بدین ترتیب که با گرفتن یک تماس می توانید با برقراری ارتباط با کارشناسان هوبر ضمن اطلاع از قیمت روز ایزوگام آذرنام نفیس برای خرید عمده آن اقدام نمایید.

با توجه به اینکه محصولات تولید شده از این کارخانه دارای کیفیت مطلوب و قیمتی مناسب هستند می تواند رضایت مشتریان را به خوبی فراهم آورد.

 

 

 فروش مستقیم ایزوگام آذرنام نفیس ارومیه

عرضه مستقیم ایزوگام آذرنام به قیمت کارخانه

 

اگر شما نیز از دسته مشتریانی هستید که می خواهید بهترین کیفیت ها را با کمترین قیمت تهیه نمایید بی شک خرید مستقیم و بدون واسطه از کارخانه بهترین گزینه شما خواهد.

خرید مستقیم این فرصت را به مشتری می دهد تا بروز ترین اجناس تولید شده را با اطمینان از اصل بودن مارک مورد نظر به قیمت پایین تر از بازار های ازاد تهیه کند.

بخش های تولیدی برای این منظور با امکان پذیر ساختن روش فروش اینترنتی و همچنین ایجاد نمایندگی های فروش در سراسر شهر های کشور برای افرادی که
خرید حضوری را به روش های اینترنتی ترجیح می دهند این امکان را فراهم نموده اند که افراد در کمترین زمان به محصولل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

نمایندگی ایزوگام هوبر یکی از معتبر ترین مراکز عرضه عمده ایزوگام در کشور می باشد.

در این نمایندگی می توانید بهترین مارک های ایزوگام را به صورت اینترنتی و حضوری به قیمت کارخانه تهیه نموده و خرید هوشمندانه ای داشته باشید.

 

عرضه مستقیم ایزوگام آذرنام به قیمت کارخانه

قیمت ایزوگام از درب کارخانه بدون نصب

قیمت ایزوگام همواره یکی از مهم ترین گزینه های ما در خرید می باشد چرا که ایزوگام باکیفیت با تناسب قیمت و کیفیت معنی پیدا می کند.

به لحاظ کیفیت ایزوگام های پلیمری با کیفیت ترین ایزوگام های تولید شده در ایران می باشند که در تولید ان ها از مواد اولیه باکیفیت استفاده شده است.

قیمت این نوع ایزوگام ها به نسبت ایزوگام های اکسیده که چسبندگی پایین تری دارند بیشتر است.

جدا از کیفیت ایزوگام دیگر موارد نیز در قیمت نهایی ایزوگام تاثیر گذار هستند. بر این اساس ایزوگام ها در دسته بندی هایی که قرار می گیرند قیمت گذاری خاص خود را داند.

  • قیمت ایزوگام بر اساس تعداد لایه
    هر چقدر که لایه های بکار رفته در تولید ایزوگام بیشتر باشد قیمت ان نیز بالا می رود. عمومی ترین نوع ایزوگام قرار گرفته در این دسته بندی  ایزوگام تک لایه و ایزوگام دولایه می باشد.
  • ایزوگام ساده یا فویل دار
    ایزوگام فویل دار گرانتر از نمونه ساده با کیفیت تولیدی یکسان می باشند.
  • انواع ایزوگام های روکش دار
    ایزوگام های روکش دار شامل انواع ایزوگام های طرح ار و سنگریزه ای می باشند که به علت داشتن روکشی اضافه که اصولا از جنس فویل می باشد قیمت بیشتری دارند.

همراهان گرمی برای استعلام قیمت روز کارخانه و خرید انواع ایزوگام ای باکیفیت از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت
با کارشناسان بخش فروش هوبر در تماس باشید.

تماس ایزوگام هوبر

برای مشاوره و خرید عمده ایزوگام با واحد فروش تماس حاصل نمایید