RSS خرید عمده ایزوگام رئوف ایران | ایزوگام هوبر
خرید عمده ایزوگام رئوف ایران

خرید عمده ایزوگام رئوف ایران | چگونه ارزان ایزوگام بخریم؟

خرید عمده ایزوگام رئوف ایران و نصب آن از ساختمان شما در مقابل گرما و سرما محافظت می کند و بر طول عمر آن می افزاید. ایزوگام با کیفیت بیش از حد، دارای وزن و ضخامت مطلوب می باشد.

قیر یا ماده اولیه تولید ایزوگام از دیگر عواملی است که در ساخت ایزوگام وجود دارد که باعث می شود ایزوگام پس از نصب، اصطکاک و پایداری بیش از حد داشته باشد. به خاطر کیفیت محصولات ما در شرکت ایزوگام هوبر، امروزه این محصول تقریبا در هر کشوری یافت می شود.

زیرا مشتریان ما در هر نقطه از جهان وجود دارند که مایل به خرید محصولات با کیفیت هستند و ما این محصولات را در اختیار آنها قرار می دهیم. هدف ما از ارائه محصولات کسب رضایت مشتریان می باشد.

مرکز خرید انواع عایق های رطوبتی ارزان

غشای ضد آب لایه ای از مواد ضد آب است که برای جلوگیری از نشت آب یا آسیب به سطحی اعمال می شود. غشاهای عایق رطوبتی معمولا ورقه ای هستند تا از نفوذ آب جلوگیری کنند.

محصولات عایق رطوبتی ما برای سقف ها مانند ورق غشای قیری، غشاء مشعل و رول ورق قیر بهترین و بادوام ترین مواد با قیمت عمده هستند.

قیر حیاتی ترین عامل در تعیین ضخامت لایه های رطوبتی است. اما تاثیر کیفیت بالای لایه تیشو، لایه پلی استر و فویل آلومینیومی را نمی توان نادیده گرفت.

ضخامت لایه رطوبت زمانی استاندارد است که ۲ میلی متر باشد. عایق هایی با ضخامت کمتر از ۵ میلی متر برای استفاده در چند محیط عایق از جمله سقف ها مناسب نیستند

خرید عمده ایزوگام رئوف ایران

چگونه ایزوگام رئوف را به صورت عمده خریداری کنیم؟

شرکت ایزوگام هوبر سالیان زیادی است که در زمینه نصب، فروش و صادرات انواع عایق های پلیمری قیر (ساده، فویلی، طرح دار ۳ متر، ۴ متر، ۵ متر) و عایق های نانو پلیمری (مایع پلیمری) فعالیت می کند.

محصولات ما در حال حاضر با توجه به کیفیت و استانداردهای جهانی به اکثر کشورهای جهان صادر می شود. و مشتریان روزانه سفارشات خود را ثبت می کنند و به سرعت و بدون محدودیت تحویل می گیرند.

 

خرید آنلاین و ارزان ایزوگام در سراسر کشور

ایزوگام استاندارد هوبر یک پوشش بادوام قیر و الیاف مصنوعی است که با حرارت روی سطح سقف نصب می شود و مانع از نفوذ آب و جلوگیری از ورود رطوبت به محیط اطراف می شود.

طول عمر استاندارد ایزوگام به طور متوسط ​​۱۰ سال است. برای خرید ایزوگام می توانید از همین جا اقدام نمایید. قیمت های محصولات ما مناسب می باشد و بنابراین شما می توانید به راحتی و با صرفه جویی در هزینه خود برای خرید این محصول با ارزش اقدام نمایید.

با ورود به بخش خرید محصولات، می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب و خرید کنید. در هر کجا که باشید در مدت زمان کمی می توانید محصولات خریداری شده خود را تحویل بگیرید.

برای مشاوره در مورد خرید اینترنتی عمده ایزوگام رئوف ابران می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده با همکاران مجرب ما در ارتباط باشید.

برای مشاوره و خرید عمده ایزوگام با واحد فروش تماس حاصل نمایید