RSS فروش ایزوگام های با کیفیت پلیمری برای صادرات
صادرات ایزوگام بردین پلیمری درجه یک با پلمپ

فروش ایزوگام های با کیفیت پلیمری برای صادرات

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

کارخانه های تولید ایزوگام در کشور هر یک با فعالیت گسترده خود در جهت بهبود کیفیت محصولات خود عمل می نمایند. ایزوگام های پلیمری تولید شده از مواد اولیه مرغوب با کیفیت مناسب یکی از انواع ایزوگام هایی است که بسیار مورد استقبال تاجران ایزوگام با کیفیت قرار گرفته است.

ایزوگام های با کیفیت پس از گذر از آزمون های سنجش کیفیت مانند مقاومت کششی، مقاومت پارگی، میزان فرسودگی حرارتی در هوا، میزان انعطاف پذیری در سرما، میزان نفوذ ناپذیری در برابر آب و مقاومت در برابر اشعه UV مورد سنجش قرار می گیرند و بعد از درجه بندی کیفیت آن در بازار عرضه می گردند.

فروش ایزوگام های با کیفیت پلیمری برای صادرات

صادرات ایزوگام

کارخانه های متعددی ایزوگام های پلیمری و درجه یک را تولید می نمایند که هر یک در تلاش هستند با جذب مشتری خارجی و صادرات محصولات خود سود بیشتری را بدست آورند. شرکت های تجاری بسیاری در این زمینه شکل گرفته اند که با جذب مشتری و صادرات ایزوگام توانسته اند در جهت افزایش میزان صادرات و سود بیشتر کارخانه ها عمل نمایند. شرکت ایزوگامی هوبر با فعالیت خود در چند سال اخیر و تبلیغات گسترده ایزوگام های با کیفیت ایرانی توانسته است در جذب مشتری بازارهای خارجی، اثر گذار باشد.

صادرات ایزوگام از طریق مسیرهای زمینی و آبی برای کشورهای مختلف امکان پذیر می باشد. ایزوگام هایی که برای صادرات انتخاب می شوند با دارا بودن کیفیت پلیمری و نشان استاندارد بین المللی می باشند. یکی از مواردی که در این امر باید به آن توجه شود، نوع بارگیری و بسته بندی محصول می باشد که کیفیت آن با ید به گونه ای باشد که رول های ایزوگام با سلامت به مقصد برسند.

شرکت هوبر یکی از فعالان در زمینه  فروش ایزوگام می باشد که با عرضه ایزوگام های باکیفیت و قیمت کارخانه توانسته است مورد اعتماد مشتریان قرار بگیرد. با توجه به تجربه شرکت در زمینه صادرات عایق های رطوبتی می تواند مرجع مناسبی برای صادرات ایزوگام باشد.

تماس ایزوگام هوبر

برای مشاوره و خرید عمده ایزوگام با واحد فروش تماس حاصل نمایید
برچسب ها :