خانه / ایزوگام پلیمری / فروش ایزوگام های با کیفیت پلیمری برای صادرات

فروش ایزوگام های با کیفیت پلیمری برای صادرات

 

کارخانه های تولید ایزوگام در کشور هر یک با فعالیت گسترده خود در جهت بهبود کیفیت محصولات خود عمل می نمایند. ایزوگام های پلیمری تولید شده از مواد اولیه مرغوب با کیفیت مناسب یکی از انواع ایزوگام هایی است که بسیار مورد استقبال تاجران قیر مخلوط بشکه ای قرار گرفته است.

ایزوگام های با کیفیت پس از گذر از آزمون های سنجش کیفیت مانند مقاومت کششی، مقاومت پارگی، میزان فرسودگی حرارتی در هوا، میزان انعطاف پذیری در سرما، میزان نفوذ ناپذیری در برابر آب و مقاومت در برابر اشعه UV مورد سنجش قرار می گیرند و بعد از درجه بندی کیفیت آن در بازار عرضه می گردند.

فروش ایزوگام های با کیفیت پلیمری برای صادرات

صادرات ایزوگام

کارخانه های متعددی ایزوگام های پلیمری و درجه یک را تولید می نمایند که هر یک در تلاش هستند با جذب مشتری خارجی و صادرات محصولات خود سود بیشتری را بدست آورند. شرکت های تجاری بسیاری در این زمینه شکل گرفته اند که با جذب مشتری و صادرات ایزوگام توانسته اند در جهت افزایش میزان صادرات و سود بیشتر کارخانه ها عمل نمایند. شرکت ایزوگامی هوبر با فعالیت خود در چند سال اخیر و تبلیغات گسترده ایزوگام های با کیفیت ایرانی توانسته است در جذب مشتری بازارهای خارجی، اثر گذار باشد.

صادرات ایزوگام از طریق مسیرهای زمینی و آبی برای کشورهای مختلف امکان پذیر می باشد. ایزوگام هایی که برای صادرات انتخاب می شوند با دارا بودن کیفیت پلیمری و نشان استاندارد بین المللی می باشند. یکی از مواردی که در این امر باید به آن توجه شود، نوع بارگیری و بسته بندی محصول می باشد که کیفیت آن با ید به گونه ای باشد که رول های ایزوگام با سلامت به مقصد برسند.

شرکت هوبر یکی از فعالان در زمینه  فروش ایزوگام می باشد که با عرضه قیر در بورس کالا های باکیفیت و قیمت کارخانه توانسته است مورد اعتماد مشتریان قرار بگیرد. با توجه به تجربه شرکت در زمینه صادرات عایق های رطوبتی می تواند مرجع مناسبی برای صادرات ایزوگام باشد.

تماس ایزوگام هوبر

بیشتر بخوانید
فروش ایزوگام شهربام ارزان ارومیه
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عکس ایزوگام پلیمری | فروش ویژه ایزوگام صادراتی

عکس ایزوگام پلیمری | فروش ویژه ایزوگام صادراتی

یکی از راه های تشخیص انواع ایزوگام شناخت از طریق مشخصات ظاهری و عکس ایزوگام …