RSS بهترین ایزوگام دولایه قیمت بهترین ایزوگام دولایه قیمت - ایزوگام هوبر
قیمت ایزوگام دولایه فویل دار

بهترین ایزوگام دولایه قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید:

عمده تولیدات عرضه شده از سوی بهترین کارخانه های تولیدی ایزوگام های دو لایه می باشد. زیرا این عایق رطوبتی با برخورداری از ضخامت استاندارد و مناسب و همچنین مقاومت خوب به عنوان یکی از کاربردی ترین ایزوگام‌های مصرفی برای خریداران و پیمانکاران به فروش می رسد.

از جمله اقداماتی که شرکت هوبر برای مشتریان خود ارائه می دهد فروش ایزوگام از بهترین برند ها به صورت مستقیم از کارخانه می باشد. با توجه به تردد کارخانه های فعال لازم است که متخصص آگاه به شناخت کیفیت ایزوگام بتواند بهترین برندها را معرفی نماید؛ از این رو شرکت هوبر با بررسی و شناسایی انواع عایق های رطوبتی برتر در کشور بهترین مرجع برای شما خواهد بود.

بهترین ایزوگام دولایه قیمت

قیمت ایزوگام دولایه فویل دار

ایزوگام های دولایه به صورت ساده و یا روکش فویل دار به فروش می رسند. همانطور که می دانید بهترین عایق های رطوبتی عرضه شده توسط مرکز هوبر دارای نشان استاندارد می باشند. از همین رو می توانید ایزوگام های خریداری شده را به صورت ساده و یا فویل دار اقدام به خرید نمایید.

اضافه شدن روکش فویلدار به عایق رطوبتی  دولایه می تواند علاوه بر افزایش میزان مقاومت ایزوگام، از تابش نور خورشید و میزان حرارت وارده و ساختمان جلوگیری نماید.

لیست قیمت ایزوگام

قیمت های اعلام شده از سوی  مرکز هوبر همواره نسبت به برترین برند های تولیدی در کشور می باشد. خرید انواع برتر عایق های رطوبتی در کشور را می توانید از طریق شرکت هوبر صورت مستقیم از کارخانه دریافت کنید.

ایزوگام‌های دولایه بر حسب میزان ضخامت آن و نیز نوع روکش دارای تفاوت بسیاری در قیمت می باشد. ایزوگام های دولایه ساده با دارا بودن لایه نچسب به دلیل عدم ایجاد اصطکاک و چسبندگی بر اثر راه رفتن بر آن در بازار عرضه می شوند که قیمت ارزان تری نسبت به ایزوگام فویلدار دارند. اعلام قیمت انواع ایزوگام از طریق مرکز هوبر برای تمامی خریداران قرار می گیرد.

برای مشاوره و خرید عمده ایزوگام با واحد فروش تماس حاصل نمایید