RSS ایزوگام طرح دار چمنی دولایه
ایزوگام طرح دار چمنی

ایزوگام طرح دار چمنی دولایه

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

ایزوگام های طرح دار نمونه‌هایی از عایق های رطوبتی پرکاربرد و زیبا هستند که توسط کارخانه های معتبر تولید  و در بازار عرضه می شوند.

این عایق های طرح دار را می توانید بر اساس طرح آن در مکان های خاصی مورد استفاده قرار دهید. همان طور که می دانید انواع مختلفی از عایق های رطوبتی را می‌توانید در انواع طرح های آجری، موزاییکی، لانه زنبوری و چمن را با دارا بودن نشان استاندارد در رنگ‌های مورد دلخواه خود خریداری کنید. یکی از مواردی که می تواند به واسطه طرح جذاب آن مورد پسند بسیاری از مشتریان قرار بگیرد ایزوگام های طرح چمن می باشد.

ایزوگام طرح دار چمنی دولایه

ایزوگام طرح دار چمنی

ایزوگام های طرح چمن با دارا بودن لایه روکش بسیار مقاوم که عمدتاً این لایه‌ها وارداتی هستند دارای کیفیتی بسیار مطلوب خواهند بود. ایزوگام های طرح دار را می توانید بر اساس نیاز خود از نوع طرح چمن در مکان هایی استفاده نمایید که بیشترین بازدید وجود دارد. زمین های بازی می‌تواند نمونه‌ای از مصارف برای ایزوگام طرح چمن باشد.

کارخانه های تبریز ارومیه و دلیجان نمونه ای از برترین شرکت های تولید کننده ایزوگام طرح دار می باشند که می توان با اعتماد و برنده آن محصولات خود را خریداری نمایید

قیمت ایزوگام طرح دار

قیمت ایزوگام های طرح دار به دلیل دارا بودن لایه طرح دار و رنگی آن علاوه بر افزایش ضخامت ایزوگام دارای قیمتی گران تر خواهند بود. بر اساس برند انتخابی خود می توانید قیمت های متفاوتی از ایزوگام ها را در نظر داشته باشید و بر اساس میزان هزینه های خود از برترین برندهای معرفی شده از سوی شرکت هوبر، ایزوگام خود را انتخاب کنید.

شرکت هوبر با توجه به معرفی ایزوگام های طرح دار استاندارد و قیمت مناسب توانسته رضایت مشتریان را به واسطه فروش ایزوگام با کیفیت به دست آورد.

برای مشاوره و خرید عمده ایزوگام با واحد فروش تماس حاصل نمایید