هوبر
خانه / ایزوگام طرح دار / قیمت ایزوگام های طرح دار هیرمان دلیجان

قیمت ایزوگام های طرح دار هیرمان دلیجان

تولید انواع ایزوگام طرح دار با استفاده های متنوع سبب شده است که تمایل پیمانکاران به کاربرد این نوع عایق رطوبتی افزایش یابد.

کارخانه‌های متعددی اقدام به تولید ایزوگام های طرح دار نموده اند. کارخانه هیرمان یکی از بهترین تولید کنندگان ایزوگام در کشور می باشد که توانسته است محصولات ایزوگامی طرح دار خود  را با قیمت مناسب در اختیار خریداران قرار دهد.

از آنجایی که کیفیت های ایزوگام برند هیرمان همواره زبانزد بوده است، ایزوگام های طرح دار این برند نیز با برخورداری از این کیفیت عالی در این دسته جای دارد.

قیمت ایزوگام های طرح دار هیرمان دلیجان

ایزوگام طرح دار هیرمان به قیمت روز

هر رول ایزوگام طرح دار تولید شده از کارخانه هیرمان از نوع طرح دار آن با تنوع نسبت به نقوش و رنگ های به کار گرفته شده می‌تواند مورد انتخاب بسیاری از خریداران واقع شوند.

بهترین ایزوگام های تولید شده از نوع طرح دار که در بازار عرضه شده اند، آنهایی هستند که از روکش فویل رنگی مقاوم و مستحکم استفاده شده باشند. عایق های رطوبتی رنگی با برخورداری از مقاوم ترین رنگ های به کار گرفته شده از کارخانه هیرمان به ‌عنوان ایزوگام رنگی مقاوم شناخته شده است.

قیمت ایزوگام طرح دار مرغوب

بهترین نوع عایق های رطوبتی تولید شده در کشور از نوع طرح دار آن را می‌توانید از طریق تماس با شرکت هوبر جویا شوید. شرکت هوبر ایزوگام های طرح دار کارخانه هیرمان را به صورت مستقیم و با کمترین قیمت در اختیار شما قرار خواهد داد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ایزوگام شرق مشهد اردهال | قیمت ایزوگام آسان شرق مشهد

ایزوگام شرق مشهد اردهال | قیمت ایزوگام آسان شرق مشهد

ایزوگام شرق مشهد اردهال از نمونه ایزوگام های تولیدی شهر مشهد با برند شرق می …

Call Now Buttonتماس بگیرید