RSS ایزوگام عایق اصل دلیجان | شرکت فروش | شرکت هوبر - ایزوگام هوبر
ایزوگام صادراتی دولایه

ایزوگام عایق اصل دلیجان | شرکت فروش | شرکت هوبر

ایزوگام عایق اصل دلیجان

شرکت هوبر به عنوان شرکت فروش انواع ایزوگام از جمله ایزوگام عایق اصل دلیجان آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز در خصوص فروش غیر مستقیم محصولات می باشد.

ایزوگام ها را بیمه غیر مستقیم ساختمان نامیده اند و دلیل این امر عایق شدن ساختمان به وسیله ایزوگام ها بوده که از ریزش و خرابی احتمالی جلوگیری کرده و به دلیل جلوگیری از رخنه رطوبت میزان عمر ساختمان را دو برابر افزایش می دهد، از این رو عایق کاری ساختمان ها با ایزوگام به نفع مشتری بوده و سبب می شود تا از خرج های پس از خرابی جلوگیری به عمل آید.

کارخانه تولید ایزوگام در دلیجان

کارخانه ایزوگام دلیجان از همان ابتدا که خط تولید انواع ایزوگام را راه اندازی کرد در تفکر تولید برتر و با کیفیت بوده و از همان اول شعار و هدف خود را رضایت مشتری بنا نهاد که رضایت مشتری در پی کیفیت درجه یک و قیمت مناسب حاصل می شود.

از این رو کارخانه ایزوگام دلیجان با به کارگیری بهترین مواد اولیه و غنی کردن خط تولید با ماشین آلات پیشرفته همواره به کمک افراد متخصص انواع ایزوگام را با فرمولاسیون های پیشرفته طراحی نموده و با قانع شدن به سود اندک در فروش محصولات با قیمت مناسب و ارزان فعالیت دارد.

قیمت رول ایزوگام ارزان

قیمت رول ایزوگام ارزان صادراتی

صادرات هر محصولی برخلاف تصور عموم کار چندان آسانی نبوده و نیازمند طی کردن مراحل و افراد متخصصی است که بتوانند تمامی امور را به نحو احسن به انجام برسانند.

محصولات صادراتی برخلاف محصولاتی که در بازار داخلی توزیع می شوند طی چند مرحله مورد سنجش کیفیت قرار گرفته و ضمن اطمینان از استاندارد بودن تمامی موارد چون مواد اولیه به کار رفته، ضخامت، وزن و سایر موارد برچسب استاندارد را برای صادرات دریافت می نمایند.

پس از این تمامی ایزوگام ها به صورت رول شده بسته بندی شده و این بسته بندی باید توسط افراد متخصص انجام گیرد تا جنس در طول مسیر دچار له شدگی نشود. سپس پس از بارگیری ایزوگام ها مجوز های لازمه باید دریافت شود تا به جنس اجازه صادرات داده شود.

تمامی امور ذکر شده در بالا توسط کارکنان مجرب شرکت هوبر که از سایت های مرجع فروش انواع ایزوگام می باشد انجام شده و لیست قیمت های صادراتی در سایت مندرج گشته است.

ایزوگام مشکین شرق با وزن 40 کیلوگرم

ایزوگام مشکین شرق با وزن ۴۰ کیلوگرم

آیا از استاندارد های یک ایزوگام خوب مطلع هستید؟

ایزوگام محصولی است جهت ایزولاسیون و چند برابر کردن مقاومت سازه که از رخنه و نفوذ رطوبت جلوگیری به عمل می آورد.

با این حال شرکت های تولید کننده باید ایزوگام ها را با رعایت استانداردهایی تولید نمایند تا اصولی بوده و به درد استفاده بخورد.

وزن ایزوگام یکی از موارد مورد اهمیت بوده که در صورت مغایرت با استانداردهای جهانی ایزوگام از رده خط فروش خارج می شود و اجازه راه یافتن به بازارهای فروش را نخواهد داشت و در صورت عرضه جزو اجناس بی کیفیت و تقلبی خواهد بود.

همان طور که خود نیز واقف هستید ایزوگام ها را به صورت رول شده بسته بندی می نمایند که وزن هر رول باید چیزی حدود ۴۰ کیلوگرم باشد و بیشتر یا کمتر از این وزن بودن ایزوگام یعنی عدم رعایت کردن استاندارد های تعیین شده برای مصرف.

ایزوگام مشکین شرق تمامی انواع ایزوگام خود را در کیفیت مطلوب و اصل تولید کرده و ضمن رعایت وزن و ضخامت هر رول موفق به گسترده کردن فروش خود در بازار داخلی و خارجی شده است.

شرکت ایزوگام هوبر

ایزوگام صادراتی دو لایه فویلدار

ایزوگام ها را بر اساس های متنوعی تقسیم بندی می کنند که اگر بخواهیم بر اساس تعداد لایه ایزوگام ها را تقسیم بندی کنیم، در دو رده ایزوگام تک لایه و دو لایه قرار می گیرند.

ایزوگام های تک لایه از انواع ایزوگام عادی بوده که بستر آن فقط دارای یک لایه پلی استر سوزنی است که از حوضچه مذاب قیر عبور کرده و با قیر ممزوج می شود.

ایزوگام دو لایه کمی تخصصی تر از انواع تک لایه بوده که بستر آن دارای دو لایه پلی استر و تیشو نخدار است این دو لایه دارای پوشش یکسانی بوده و با هم از درون قیر مذاب عبور داده می شوند.

برای مشاوره و خرید عمده ایزوگام با واحد فروش تماس حاصل نمایید