RSS نمایندگی ایزوگام | بهترین ایزوگام صادراتی برای افغانستان - ایزوگام هوبر
بازار افغانستان برای صادرات ایزوگام

نمایندگی ایزوگام | بهترین ایزوگام صادراتی برای افغانستان

آنچه در این مقاله می خوانید:

نمایندگی ایزوگام صادراتی

نمایندگی ایزوگام هم می تواند یکی از موقعیت هایی باشد که شما بتوانید برای خرید عمده بهترین و باکیفیت ترین نوع ایزوگام صادراتی، استفاده نمایید و صادرات ایزوگام به افغانستان را با انتخاب محصولات شرکت ایزوگام هوبر می توانید تجربه نمایید. ارائه ایزوگام، متناسب با نوع نیاز مشتریان این کشور و همچنین متناسب با شرایط آب و هوایی آن، از جمله مزیت های همکاری با ما به حساب می آید.

این که شما بخواهید به صادرات ایزوگام اقدام نمایید، امری است که نیاز به این دارد که بتوانید به نیازسنجی بازار کشور مقصد، اقدام نمایید و چنین امری از طریق مشاورین فروش شرکت ایزوگام هوبر، به درستی و با دقت بالایی انجام شده است.

صادرات ایزوگام به افغانستان به عنوان یکی از کشورهای مقصد ما به حساب می آید و این که شما بخواهید به تامین ایزوگام برای این کشور اقدام نمایید، امری است که از طریق شرکت ایزوگام هوبر، پایه ریزی شده و برای ثبت سفارش عمده این محصول می توانید با ما در تماس باشید.

ایزوگام مشکین شرق دلیجان

انواع ایزوگام بر اساس استاندارد ملی

خوب است بدانید که تقسیم بندی دیگری که در صنعت ایزوگام انجام می شود، بر اساس استانداردهای ملی می باشد و بر همین اساس، دو نوع ایزوگام وجود دارد که شامل موارد زیر خواهد بود:

  1. ایزوگام پی ساختمان
  2. ایزوگام سطوح خارجی، بدنه و تونل ها

با وجود چنین تقسیم بندی انجام شده، افراد می توانند بر اساس نوع پروژه های خود، به سفارش و انتخاب ایزوگام های مناسب، اقدام نمایند.

ایزوگام های مخصوص برای پی ساختمان، اغلب از ایزوگام های تک لایه و یا ایزوگام دولایه بدون فویل خواهند بود که انعطاف پذیری بالاتری به همراه داشته باشند.

وجود فویل در قسمت بیرونی ایزوگام، عاملی بر آن خواهد بود که از ایزوگام در برابر نور آفتاب محافظت نماید و به همین دلیل است که ایزوگام دولایه فویلدار برای استفاده در قسمت های بیرونی ساختمان، گزینه مناسب تری به حساب می آید.

روش های شناخت بهترین نوع ایزوگام

روش های شناخت بهترین نوع ایزوگام

این که شما بتوانید بهترین نوع ایزوگام را تشخیص دهید، بدون شک امری خواهد بود که شما را به بهترین کیفیت و قیمت می رساند. مولفه هایی که نیاز است تا برای تشخیص یک ایزوگام باکیفیت از نمونه های دیگر، مد نظر قرار دهید، مربوط به ظاهر، وزن، ضخامت، نوع متریال مصرفی برای تولید ایزوگام خواهد بود و انجام آزمایش های ساده ای هم می تواند شما را از این موضوع، مطلع سازد.

  • تولید شده با قیر پلیمری
  • وزن بالای 40 کیلوگرم برای هر رول ایزوگام
  • طول عمر و کیفیت و استحکام بالای ایزوگام
  • ضخامت بالای 3.5 میلیمتر

در نظر داشته چنین مولفه هایی و کسب آگاهی از این موارد، می تواند شما را از کیفیت ایزوگام خریداری شده، مطمئن سازد.

ایزوگام مارک بردین دلیجان هم به عنوان یکی از ایزوگام هایی خواهد بود که می تواند شما را به یک کیفیت خوب و قابل قبول برساند و تامین این نوع ایزوگام دولایه فویلدار از طریق مسیر ارتباطی این سایت، امکان پذیر شده است.

مرجع فروش ایزوگام از درب کارخانه

مرجع فروش ایزوگام از درب کارخانه

با گسترش یافتن تکنولوژی و ابزارهای ارتباطی نظیر سایت، به خوبی این قابلیت ایجاد شده که کارخانه تولید کننده ایزوگام هم به یک مرجع مطمئن و بی واسطه برای فروش ایزوگام تبدیل شود.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]این مرجع بودن فروش، برای مشتریانی خواهد بود که سفارشات ایزوگام با حجم های بالایی را مد نظر دارند و به همین دلیل، در صورتی که بتوانند از درب کارخانه تولید کننده ایزوگام، ثبت سفارش عمده خود را به انجام رسانند، این قابلیت ایجاد می شود که بتوانند به قیمت های مناسب هم دست یابند.[/box]

تامین ایزوگام از درب کارخانه به شما این قابلیت را می دهد که با کیفیت و ضخامت و وزن های مد نظر خود بتوانید به سفارش خود اقدام نمایید و محصولی متناسب با اولویت هایی که مد نظر دارید را خریداری کنید.

شرکت ایزوگام هوبر

بازار افغانستان برای صادرات ایزوگام

تلاش ما در مجموعه ایزوگام هوبر بر آن است که بتوانیم کشورهای متعددی را برای صادرات ایزوگام، مورد هدف قرار دهیم و بدون شک، کشوری ماند افغانستان هم ظرفیت های خوبی را به همراه خواهد داشت و به همین دلیل، موفق به آن شده ایم تا ایزوگام های دولایه فویل دار خود را به همراه مجوزهای گمرکی، به این کشور ارسال نماییم.

اما جلب رضایت مندی مشتریان هم مسئله مهمی خواهد بود که توانسته ایم با ارائه ایزوگام های باکیفیت و با قیمت مناسب، به دست آوریم.

پس با ایجاد چنین ساختاری که فروش ایزوگام را از درب کارخانه با قیمت های مناسبی امکان پذیر می نماید، می توانید شما هم به جهت تامین عمده ایزوگام اقدام نمایید و از شرایط همکاری ایجاد شده، به بهترین نحو، استفاده کنید.

برای مشاوره و خرید عمده ایزوگام با واحد فروش تماس حاصل نمایید
برچسب ها :