RSS قیمت فروش ایزوگام شرق تهران همراه خدمات نصب - ایزوگام هوبر
قیمت فروش ایزوگام شرق تهران همراه خدمات نصب

قیمت فروش ایزوگام شرق تهران همراه خدمات نصب

آنچه در این مقاله می خوانید:

فروش ایزوگام شرق در این سایت، مستقیم از کارخانه انجام می شود تا بهترین قیمت ها را بتوانید به دست آورید. در تهران، این امکان برای مشتریان فراهم شده است که بتوانند از خدمات نصب ایزوگام هم در صورت نیاز، بهره مند شوند. با کسب مشاوره های رایگان، می توانید بهترین نوع ایزوگام ها را خریداری نمایید.

امروزه پروژه هایی که برای تکمیل، نیاز به استفاده از ایزوگام به منظور عایق سازی رطوبتی و حرارتی دارند، بسیار زیاد می باشند.

از همین رو ارائه ایزوگام های شرق دلیجان، یکی از بهترین مواردی خواهد بود که نیاز مشتریان را به خوبی رفع می نماید و استفاده از افرادی مجرب برای نصب ایزوگام هم، خدمات ما را تکمیل نموده تا بتوانیم رضایت مندی کامل را از مشتریان خود به دست آوریم.

انواع ایزوگام

انواع ایزوگام باکیفیت دلیجان

ایزوگام های تولید شده در دلیجان از کیفیت خوبی برخوردار هستند اما این کیفیت، با توجه به نیاز و سفارش مشتریان، قابل تغییر خواهد بود چرا که در پروژه های مختلف، به ایزوگام هایی با جنس ها و کیفیت های گوناگون، نیاز خواهد بود.

از پروژه های مهمی که نیاز به استفاده از ایزوگام برای عایق سازی دارند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • دامداری ها
  • پروژه های پل هوایی
  • باند فرودگاه
  • مرغداری
  • سازه های دریایی
  • پروژه های مسکونی و غیر مسکونی
  • شیروانی
  • و …

با عرضه مستقیم بهترین نوع ایزوگام ها از طریق این مرکز، توانسته ایم ارائه بهترین قیمت ها را نیز برای مشتریان خود امکان پذیر نماییم.

از بهترین ایزوگام هایی که در پروژه های عایق سازی رطوبتی می توان استفاده نمود، می توان به ایزوگام های تک لایه، دولایه، فویلدار و بدون فویل اشاره نمود.

چنین ایزوگام هایی از قابلیت نصب خوب و سریع برای پروژه ها برخوردار هستند و دلیل این امر می تواند به کیفیت بالای ایزوگام های ارائه شده، مربوط باشد.

ایزوگام دلیجان

انواع مختلف ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان بر اساس عوامل مختلفی تقسیم بندی می شوند که یکی از آن ها مربوط به نوع مواد اولیه مورد استفاده در تولید می باشد. بر همین اساس، ایزوگام ها به دو دسته پلیمری و دمیده تقسیم بندی می شوند.

ایزوگام های تک لایه و دو لایه هم به عنوان نوع دیگری از تقسیم بندی انجام شده برای انواع ایزوگام ها خواهد بود.

ایزوگام های پلیمری، مهم ترین و اصلی ترین ماده اولیه ای که در داخل آن ها مورد استفاده قرار می گیرد، مربوط به قیر خالص است که بخش اعظمی از این نوع ایزوگام ها را به خود اختصاص می دهد.

چنین ایزوگام هایی از قابلیت تولید در ضخامت های مختلف و همچنین با وزن های گوناگون برخوردار هستند که این امر بر اساس پروژه های مختلف، مشخص می شود.

به طور مثال در مناطق گرمسیری، نیاز به استفاده از ایزوگام هایی با وزن سنگین و ضخامت بالا بوده و چنین ایزوگام هایی توسط شرکت ایزوگام شرق دلیجان، با استانداردهای لازم، در حال تولید و عرضه هستند.

این در حالی است که در مناطق سردسیری، قیمت ایزوگام، از شاخصه های مهم و تاثیرگذار در انتخاب مشتریان خواهد بود و در نتیجه از ایزوگام هایی با ضخامت های پایین تر استفاده می شود.

لیست قیمت ایزوگام

لیست قیمت انواع ایزوگام دلیجان

عوامل متعددی را می توان بیان نمود که برروی قیمت تمام شده انواع ایزوگام تاثیر می گذارند و مهم ترین آن ها، نوع مواد اولیه مصرفی می باشد.

یکی از مهم ترین متریال مورد استفاده در تولید ایزوگام، آلومینیوم می باشد که از آن در لایه بیرونی ایزوگام ها استفاده می نمایند و عاملی برای ایجاد ظاهر زیبا نیز خواهد بود.

فویل های آلومینیومی، از کشورهای خارجی وارد می شوند و از همین رو نوسانات ارزی، برروی قیمت فویل آلومینیومی موثر بوده و این مسئله هم برروی قیمت ایزوگام تاثیر مستقیم می گذارد.

[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]قیمت قیر و نفت هم به صورت مستقیم می تواند برروی قیمت تمام شده ایزوگام های ارائه شده به بازار، تاثیر گذارد و با توجه به نوساناتی که در این بازار و بازار جهانی وجود دارد، همواره نیاز به این خواهد بود که به صورت روزانه، قیمت های مربوط به ایزوگام، اعلام شود.[/box]

با توجه به چنین شرایطی، برای دریافت قیمت های روزانه انواع ایزوگام های مورد نیاز خود، می توانید با ما در تماس باشید.

فروش ایزوگام شرق

فروش ایزوگام شرق تهران همراه خدمات نصب

در فروش ایزوگام شرق برای بازار تهران، خدمات نصب را نیز ارائه می نماییم که مشتریان بتوانند در پروژه های خود، با اطمینان، کار را به ما بسپارند.

ضمن تماس با کارشناسان فروش ما و کسب اطلاعات دقیق در خصوص قیمت انواع ایزوگام و انتخاب ایزوگام های مناسب پروژه خود، می توانید سفارشات خود را در اختیار ما قرار دهید.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]شرکت ایزوگام هوبر با ایجاد موقعیت های همکاری مدرن خود و کنار گذاشتن روش های سنتی، توانسته بازاری رقابتی را ایجاد نماید که در نتیجه آن، موقعیت های دسترسی به بهترین ایزوگام ها را برای مشتریان و برای پروژه های مختلف، فراهم ساخته است.[/box]

بسته بندی استاندارد ایزوگام ها، به صورت رول های ده متری بوده و ثبت سفارشات مشتریان باید به گونه ای انجام شود که یک وانت، نیسان، خاور، تک، جفت و … را شامل شود و در نتیجه این امر، می توان انتظار کاهش هزینه های باربری را هم داشت.

برای مشاوره و خرید عمده ایزوگام با واحد فروش تماس حاصل نمایید