RSS قیمت ایزوگام سوپر صادراتی با پلمپ گمرکی - ایزوگام هوبر
قیمت روز ایزوگام دلیجان

قیمت ایزوگام سوپر صادراتی با پلمپ گمرکی

آنچه در این مقاله می خوانید:

قیمت ایزوگام سوپر صادراتی مستلزم این است که آیا شما می‌توانید ایزوگام سوپر صادراتی را از دیگر محصولات موجود در بازار تشخیص دهید؟ ایزوگام با پلمپ گمرکی چیست؟ چه عواملی بر روی قیمت این محصول تأثیر می‌گذارد؟ در این مقاله از بازرگانی هوبر می‌خواهیم به این سؤالات پاسخ مناسبی دهیم و شما را با هر آنچه که باید در مورد صادرات ایزوگام بدانید آشنا کنیم، با ما همراه باشید.

قیمت ایزوگام از فاکتوهای مهم در امر صادرات می باشد که از کارخانه دلیجان، مستقیم به شما ارائه می شود و ارائه خدمات پلمپ گمرکی هم توسط کارشناسان فروش شرکت ایزوگام هوبر، به صورت کامل، قابل انجام خواهد بود. عراق، ترکیه، افغانستان، ارمنستان، قطر و … از جمله کشورهایی هستند که موقعیت صادرات ایزوگام به آن ها وجود دارد.

ظرفیت بالای تولید ایزوگام در کارخانه دلیجان، موقعیت های خوبی در امر صادرات به کشورهای خارجی، فراهم می سازد. اما با توجه به این که صادرات ایزوگام، در دسته محصولات نفتی قرار دارد، چگونه می توان امور گمرکی و پلمپ بار را به انجام رسانید؟

شناخت ایزوگام مخصوص صادرات با کیفیت درجه یک

ایزوگام مخصوص صادرات را معمولاً با کیفیت و مرغوبیت بالا می‌سازند. در فرایند تولید این محصول تمام استانداردهای جهانی رعایت می‌شود به همین دلیل می‌توان آن را در دسته محصولات سفارشی قرار داد. تنها محصولاتی قابلیت صادر کردن دارند که به صورت درجه یک تولید شده باشند.

اگر می‌خواهید ایزوگام صادراتی را بشناسید باید با مشخصات و ویژگی‌های آن آشنا شوید. برخی از ویژگی‌های این محصول صادراتی عبارت است از:

 • بر روی رول‌های ایزوگام صادراتی لیبلی قرار دارد که نشان‌دهنده اصالت آن است.
 • این محصولات صادراتی دارای تاریخ تولید و همچنین انقضا هستند.
 • اکثر ایزوگام‌های درجه یک صادراتی ضمانت‌نامه معتبر و بیمه‌نامه دارند.
 • رول‌هایی که قرار است صادر شوند نباید آسیب‌دیدگی داشته باشند.
 • در تولید این ایزوگام‌ها، استانداردهای پلیمری رعایت شده است.

توجه داشته باشید که انواع ایزوگام‌هایی که به منظور صادرات تولید می‌شوند، به طور مداوم و مرتب مورد آزمایش قرار می‌گیرند و کارشناسان کیفیت آن‌ها را تأیید می‌کنند. در ضمن برای صادرات ایزوگام‌ها در کانتینرهای سرپوشیده بارگیری می‌شوند. بازرگانی هوبر تلاش می‌کند تا در کمترین زمان ممکن این محصولات را با پلمپ گمرکی برای مشتریان ارسال نماید.

محصولات صادراتی باید دارای پلمپ گمرکی در حین ارسال بار به سایر کشورها باشند. برای دریافت این پلمپ باید مجوزهای لازم را از اداره گمرک دریافت کرد. این مجوز تولیدکنندگان یا نمایندگان را ملزم می‌کند تا استانداردهای مربوط به حمل‌و‌نقل و بسته‌بندی را رعایت کنند.

در واقع محصولاتی که دارای این پلمپ هستند تمام استاندارها و مجوزهای محصولات صادراتی را اخذ کرده و کیفیتی بالا دارند. در صورتی که محصولات فاقد پلمپ گمرکی باشند در بازارچه‌های صادراتی توقیف شده و به هیچ عنوان امکان ارسال آن‌ها وجود نخواهد داشت.

انواع-ایزوگام-سوپر-صادراتی-دولایه

انواع ایزوگام سوپر صادراتی دولایه

ایزوگام‌های دولایه از دو قسمت تیشو و پلی‌استر ایجاد می‌شوند. این ایزوگام‌ها کیفیت و دوام بالاتری داشته و گزینه مناسب‌تری برای صادرات هستند. به طور معمول ایزوگام‌ها در دو مدل ساده و فویل دار تولید می‌شوند. یکی از بهترین محصولات برای صادرات به دیگر کشورها ایزوگام‌های دولایه فویل دار هستند. معمولا برای پوشش پشت بام یا سقف ساختمانها از عایق رطوبتی دارای روکش فویل آلومینیومی (ایزوگام فویل دار) استفاده می‌شود. این نوع ایزوگام در برابر گرما مقاومت بالایی دارد.

از انواع عایق‌های رطوبتی بدون روکش (ایزوگام ساده) نیز برای عایق‌کاری سقف ساختمان‌ها، کف و دیواره سرویس‌‌‌های بهداشتی استفاده می‌شود. این محصولات مقرون‌به‌صرفه‌تر از ایزوگام‌های فویل دار هستند اما معمولاً ایزوگام دو لایه را به کشورهای دیگر صادر می‌کنند.

انواع ایزوگام سوپر صادراتی دولایه در ضخامت‌ها و وزن‌های مختلفی تولید می‌شوند. اغلب از محصولات با ضخامت 4 یا 5 میلی‌متر برای صادرات ایزوگام استفاده می‌شود. توجه کنید که ایزوگام سوپر صادراتی انعطاف‌پذیری بالایی دارند و در آن‌ها شکستگی مشاهده نمی‌شود.

فاکتورهای مهم در امر صادرات ایزوگام

فاکتورهای مهمی را در امر صادرات انواع ایزوگام به کشورهای دیگر باید در نظر بگیرید. برخی از قوانین و مقررات و همچنین شرایط صادرات این محصول مهم توسط گمرک، بورس و سازمان ملی استاندارد تعیین می‌شود.

تولیدکنندگان باید تمام این قوانین و مقررات را رعایت و مجوزهای مربوطه را دریافت کنند. یکی از مهم‌ترین مدارکی که باید برای صادرات این عایق رطوبتی ارائه دهید، برگه آنالیز ایزوگام از سازمان ملی استاندارد است.

به طور معمول یک نمونه از ایزوگام سوپر صادراتی را در سازمان ملی استاندارد مورد بررسی و آزمایش قرار می‌دهند و سپس برگه آنالیز آن را صادر می‌کنند. برای صادرات ایزوگام باید گواهی‌های مربوط به مواد اولیه نظیر قیر پلیمری را از سازمان بورس دریافت و به مراکز مربوطه ارائه دهید.

نکاتی-در-مورد-خرید-ایزوگام-صادراتی-با-پلمپ-گمرکی

نکاتی در مورد خرید ایزوگام صادراتی با پلمپ گمرکی

اگر قصد خرید ایزوگام صادراتی با پلمپ گمرکی را دارید باید نکات مهم زیر را در نظر داشته باشید:

 • ایزوگام‌هایی که با مواد نامرغوب و بی‌کیفیت تولید می‌شوند، بوی نامطبوع مازوت می‌دهند.
 • یکی از مهم‌ترین عواملی که بر روی قیمت ایزوگام صادراتی تأثیر می‌گذارد، جنس و کیفیت آن است. برای تشخیص کیفیت یا جنس باید بر روی لایه‌ خارجی ایزوگام بدون روکش دست کشید. اگر ایزوگام کیفیتی صادراتی داشته باشد چیزی به دست شما نمی‌چسبد. در صورتی که اگر ایزوگام از کیفیت لازم برخوردار نباشد ذرات سیاه رنگ و ریزی به دست شما می‌چسبد.
 • دقت کنید که محصولی که انتخاب می‌کنید دارای نشان استاندارد ملی کشور ایران باشد.
 • محصولات مناسب برای صادرات ایزوگام باید از دو لایه پلی‌استر و تیشو ساخته و مشخصات آن نیز بر روی لیبل ایزوگام درج شده باشد.
 • باید ایزوگام موردنظر را متناسب با شرایط آب‌وهوایی مکانی که قصد استفاده در آن را دارید، انتخاب کنید.
 • یکی از مهم‌ترین نکات در زمان خرید ایزوگام توجه به سلامت آن است. مخصوصاً به قسمت پاشنه محصول دقت کنید تا شکستگی نداشته باشد.
 • ممکن است برخی از سودجویان وزن نهایی ایزوگام را کاهش دهند به همین دلیل در زمان خرید محصول باید به وزن آن نیز دقت کنید.
 • بهترین نوع ایزوگام برای عایق‌بندی سرویس‌های بهداشتی، ایزوگام دولایه از نوع پودری و با کیفیت ساخت بالا است.
 • از ایزوگام‌های تک لایه برای عایق‌کاری دیوارها استفاده می‌شود اما این محصول گزینه مناسبی برای عایق‌بندی پشت‌بام نیستند.
 • یکی از نکات مهم در زمان خریداری ایزوگام توجه به نوع تابستانه یا زمستانه آن است.
 • قبل از خرید محصول و صادرات ایزوگام تاریخ تولید آن را بررسی کنید، نباید بیشتر از 6 ماه در انبار یا گمرک دپو شده باشد.

لیست قیمت ایزوگام سوپر صادراتی بی‌واسطه

قیمت ایزوگام سوپر صادراتی به صورت مستقیم از تولیدکننده به عوامل مختلفی بستگی دارد. یک رول ایزوگام صادراتی استاندارد باید وزن مناسبی داشته و از مواد اولیه باکیفیت ساخته شده باشد.

پس برای تعیین قیمت نهایی این ایزوگام باید نوع قیر، کیفیت آن، ضخامت و وزن هر رول را در نظر گرفت زیرا این عوامل بر روی کیفیت نهایی ایزوگام تولیدی تأثیر می‌گذارند.

همان‌طور که می‌دانید بازار ارز نوسانات زیادی دارد و قیمت مواد اولیه موردنیاز برای تولید ایزوگام سوپر صادراتی نیز تغییرات زیادی را تجربه می‌کند. به همین دلیل بازرگانی هوبر روزانه قیمت انواع ایزوگام‌ها را به صورت رولی در وب‌سایت خود به‌روزرسانی می‌کند.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]لیست قیمت ایزوگام سوپر صادراتی بی‌واسطه معمولاً بسیار متغیر بوده و با توجه به نوسان قیمت مواد اولیه آن مانند قیر، قیمت نهایی آن نیز تغییر می‌کند.[/box]

ممکن است در طول یک هفته چندین بار این قیمت‌ها عوض شده و نیاز باشد تا لیست قیمت را مجدداً استعلام کنید.

برای استعلام لیست قیمت صادرات ایزوگام چندین راه وجود دارد. اول می‌توانید به وب‌سایت بازرگانی هوبر مراجعه و قیمت‌های به‌روز را ملاحظه کنید. یکی دیگر از روش‌های استعلام قیمت برقراری تماس تلفنی با کارشناسان این مجموعه است. این روش بسیار سریع و در دسترس بوده و پاسخگوی نیاز مشتریان است.

مشاوره-خرید-اینترنتی-و-حضوری-ایزوگام-صادراتی

مشاوره خرید اینترنتی و حضوری ایزوگام صادراتی

تا اینجا شما را با ایزوگام‌های صادراتی با پلمپ گمرکی آشنا کردیم. اگر می‌خواهید از لیست قیمت این محصولات مطلع شوید یا آن‌ها را خریداری کنید باید به یک بازرگانی با سابقه درخشان مانند مجموعه هوبر مراجعه کنید.

این مرکز فروش ایزوگام‌های صادراتی خدمات مختلفی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. شما می‌توانید به صورت اینترنتی از مشاوره خرید کارشناسان هوبر بهره‌مند شوید. در این صورت مهم نیست که شما در کدام نقطه از ایران سکونت دارد، به راحتی می‌توانید به صورت آنلاین مشاوره‌های لازم را دریافت کنید.

اگر تمایل دارید  نیز می‌توانید به صورت حضوری به بازرگانی هوبر مراجعه از مشاوره کارشناسان آن استفاده کنید. در مراجعه حضوری تمام مشخصات ایزوگام‌های صادراتی به شما ارائه می‌شود. لیست قیمت این محصولات نیز به صورت به‌روز به شما عرضه می‌شود.

این مرکز سال‌های سابقه درخشان در عرضه و صادرات ایزوگام دارد و توانسته است رضایت صددرصدی مشتریان خود را به دست آورد. کیفیت بالای ایزوگام‌های ارائه شده و قیمت مناسب آن‌ها دلیل اصلی این رضایت است. سفارش شما در کمترین زمان ممکن و با کانتینرهای‌ سرپوشیده ارسال می‌شود.

نحوه ثبت سفارش و خرید ایزوگام با ضمانت

بازرگانی هوبر روش‌های مختلفی را برای ثبت سفارش و خرید ایزوگام با ضمانت در اختیار مشتریان خود قرار داده است. شما می‌توانید به صورت غیرحضوری به وب‌سایت این مجموعه مراجعه و ضمن استعلام لیست قیمت ایزوگام صادراتی، سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید.

اگر تمایل دارید برای اطلاع از مشخصات و قیمت خرید ایزوگام‌های سوپر صادراتی به صورت حضوری به بازرگانی هوبر مراجعه کنید، کارشناسان این شرکت پذیرای شما خواهند بود و مشاوره‌های لازم در مورد صادرات ایزوگام را به شما ارائه می‌دهند.

مطمئن باشید که محصولات بازرگانی هوبر نه تنها کیفیت بالایی دارند بلکه با حذف واسطه‌ها با قیمتی بسیار مناسب به شما عرضه می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت هم اکنون با مشاوران بازرگانی هوبر تماس بگیرید.

مشخصات-ایزوگام-صادراتی-چیست؟

مشخصات ایزوگام صادراتی چیست؟

این که ایزوگام باید چه مشخصات و استانداردهایی داشته باشد تا بتوان در امر صادرات، آن ها را انتخاب نمود، بستگی به کشورهایی دارد که قصد ارسال ایزوگام را داریم.

کیفیت از مهم ترین شاخصه هایی است که در امر صادرات ایزوگام تاثیر می گذارد و استفاده از بهترین مواد اولیه از جمله قیر 60/70 پالایشگاهی، پلی آستر و تیشو، از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در امر افزایش کیفیت ایزوگام خواهد بود.

اما با توجه به این که در کشورهای عراق و افغانستان، مسئله قیمت از اهمیت بالایی برخوردار است، معمولا ایزوگام هایی با ضخامت و وزن پایین تر پیشنهاد می شود.

اما این که این ضخامت، تا چه اندازه باید کاهش یابد، بستگی به نوع سفارش مشتریان و همچنین پروژه هایی خواهد داشت که مشتریان قصد عایق سازی آن را دارند.

در حال حاضر با ارائه مشاوره های تخصصی از سمت کارشناسان فروش، می توانیم شما را در تصمیم گیری بهتر برای این که کدام مدل ایزوگام را خریداری نمایید، بهترین فرصت برای شما ایجاد نموده ایم تا انتخاب آگاهانه ای داشته باشید.

 

قیمت خرید ایزوگام و نحوه سفارش ایزوگام دلیجان به چه صورت است؟

شرکت ایزوگام هوبر پس از بررسی هایی که در خصوص روش های فروش ایزوگام داشته است، توانسته با بهره مندی از روش های مدرن، فرصت ایده آلی را برای صادرکنندگان ایزوگام فراهم آورد تا امکان سفارش سریع ایزوگام و همچنین انجام امور گمرکی را داشته باشند.

این امر با فروش اینترنتی ایزوگام، امکان پذیر شده است به نحوی که ما توانسته ایم بهترین نوع ایزوگام ها را به مشتریان خود در هر شهری که باشند، مستقیم و بدون واسطه ارائه نماییم و انجام این امر هم به نوبه خود، بهترین قیمت ها را به همراه خواهد داشت.

راه هایی که مشتریان می توانند برای سفارش عمده ایزوگام اقدام نمایند عبارتند از:

 1. ثبت سفارش تلفنی از طریق راه های ارتباطی زیر
 2. حضور در دفتر فروش تهران و ثبت سفارش
 3. حضور درب کارخانه و تحویل بار

تمام تلاش ما در فراهم ساختن بستری است که مشتریان بتوانند انواع ایزوگام ها را با اطمینان کامل خریداری نمایند و راه را برای تمامی کلاهبرداری های احتمالی، بسته ایم.

در خصوص دریافت قیمت روز ایزوگام هم باید گفته شود که شما عزیزان می توانید با یک تماس، از طریق کارشناسان فروش شرکت ایزوگام هوبر، به اطلاعات مد نظر خود دست یابید.

حمل-و-نقل-و-تحویل-بار-ایزوگام-صادراتی-کجا-انجام-می-شود؟

 

حمل و نقل و تحویل بار ایزوگام صادراتی کجا انجام می شود؟

یکی از دیگر سوالات مهمی که برای مشتریان ممکن است مطرح شود، مربوط به اینکه پس از ثبت سفارش بار ایزوگام صادراتی، کجا تحویل داده می شود و حمل و نقل و باربری آن تحت چه شرایطی انجام می پذیرد؟

در خصوص محل تحویل بار، این امر به هنگام ثبت سفارش، از سمت شما مشتریان باید مشخص شود و ما این آمادگی را داریم که سفارش ایزوگام های صادراتی را تحویل لب مرز و یا در کشور مقصد و … ارائه نماییم و این امر با کلیه امور گمرکی و همچنین پلمپ بار انجام می شود.

اما در خصوص حمل و نقل بار ایزوگام، بسته به حجم های سفارشی مشتریان، با وانت، نیسان، خاور، تک، جفت و تریلی، امکان بارگیری وجود دارد و این امر نیز توسط کارخانه، برای شما با اطمینان کامل انجام می شود تا در نهایت بتوانید بار خود را سالم، در محل مد نظر خود دریافت نمایید.

 

انواع ایزوگام صادراتی کدام است؟

ایزوگام های صادراتی بر اساس پارامترها و عوامل متعددی تقسیم بندی می شوند که از جمله آن ها می توان به لایه های تشکیل دهنده ایزوگام اشاره نمود.

ایزوگام های تک لایه و دولایه، دو نوع کاربردی و معروف هستند و بر اساس این که برروی آن ها فویل آلومینیومی استفاده شده یا نه، به دو نوع فویلدار و بدون فویل، تقسیم می شوند.

اما نسل جدیدی از ایزوگام های عایق رطوبتی هم در حال تولید می باشد و آن هم اختصاص به ایزوگام های طرح دار و رنگی دارد که از چنین ایزوگام هایی هم برای پروژه های عایق سازی و هم زیباسازی استفاده می شود.

تولید ایزوگام های طرح دار، با نمونه های مختلفی انجام می شود که از مهم ترین آن ها می توان به طرح چمن، آجری، ورساچ و … اشاره نمود.

نمای ساختمان، پشت بام، کف استخر از اصلی ترین مکان هایی هستند که از این نوع ایزوگام های طرحدار می توان استفاده نمود.

در امر صادرات ایزوگام، ایزوگام های ماسه ای، سنگریزه ای، سفارشی و … هم از انواع ایزوگام هایی هستند که می توان پیشنهاد نمود.

برای مشاوره و خرید عمده ایزوگام با واحد فروش تماس حاصل نمایید