RSS لیست قیمت ایزوگام شرق طرح دار
لیست-قیمت-فروش-انواع-ایزوگام-در-ایران

لیست قیمت فروش انواع ایزوگام در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید:

ایزوگام یکی از انواع عایق رطوبتی است که به دلیل داشتن ویژگی‌های خاص نظیر عدم نفوذپذیری آب و نم، مصرف آن در ایران بسیار رایج است. ایزوگام‌ها در انواع مختلفی هستند که هر کدام با توجه به ویژگی‌های خود دارای کاربرد خاصی هستند. خرید و استفاده از ایزوگام در تمام مناطق ایران و با هر آب‌وهوایی بسیار پرطرفدار است. به همین علت فروشگاه‌های بسیاری با لیست قیمت انواع ایزوگام در زمینه عرضه این محصولات فعالیت دارند.

این فروشگاه‌ها لیست قیمت انواع ایزوگام در ایران را بر روی سایت خود بارگزاری کرده‌اند تا کاربران بتوانند به راحتی در جریان قیمت محصول موردنظر خود قرار بگیرند. ما در این مقاله از پنسین در مورد انواع ایزوگام، شرایط اخذ نمایندگی و خرید و فروش این محصولات صحبت خواهیم کرد. اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در این باب هستید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

تماس ایزوگام هوبر

انواع ایزوگام‌های مورد مصرف در ایران

در ایران به دلیل داشتن آب‌وهوای متنوع در هر منطقه‌ای با توجه به شرایط جوی آن از ایزوگام مخصوصی استفاده می‌نمایند. در این قسمت از مقاله در مورد انواع ایزوگام در ایران صحبت خواهیم کرد. به طور معمول ایزوگام‌ها را براساس عوامل مختلفی دسته‌بندی می‌کنند. یکی از این تقسیم‌بندی‌ها مربوط به نوع روکش آن‌ها است که طبق آن ایزوگام‌ها شامل انواع زیر هستند:

 • ایزوگام‌های فویل‌دار

بر روی این عایق‌های رطوبتی یک لایه فویل آلومینیوم کشیده شده است. این لایه فویل از ایزوگام در مقابل تابش مستقیم نور خورشید محافظت می‌کند. این ایزوگام‌ها مقاومت بسیار بالایی در مقابل انواع تغییرات دمایی دارند. معمولا از این محصول برای عایق‌بندی سطح خارجی ساختمان‌ها استفاده می‌کنند. برای اطلاعات بیشتر از خرید و فروش ایزوگام فویل دار درجه یک اینجا کلیک کنید .

 • ایزوگام پودری و یا ایزوگام بدون روکش

از این نوع ایزوگام‌ به دلیل نوع ساختار آن‌ها در قسمت‌های داخلی ساختمان ها استفاده می‌کنند. در ساخت این محصول از نوعی پودر معدنی نیز استفاده شده است.

 • ایزوگام‌های طرح‌دار

یکی از انواع خاص عایق‌های رطوبتی، ایزوگام‌های طرح‌دار هستند. در قسمت فوقانی و سطح این ایزوگام‌ها از روکش‌های طرح‌دار مختلف نظیر روکش چوبی، سرامیکی، چمنی و … استفاده شده است.

 • ایزوگام‌های سنگریزه‌ای

در سطح بیرونی این نوع ایزوگام‌ها همان‌طور که از نام آن‌ها مشخص است از سنگریزه استفاده شده است. این ایزوگام‌ها نسبت به سایر انواع زیبایی بیشتری دارند. معمولا از این ایزوگام‌ها در قسمت سقف ساختمان و نمای ساختمان استفاده می‌شود.

انواع-ایزوگام-بر-اساس-نوع-مواد-اولیه-تشکیل-دهنده-آنها

انواع ایزوگام‌ها بر اساس نوع مواد اولیه

محصولات براساس مواد اولیه تشکیل‌دهنده به انواع زیر تقسیم می‌شوند:

 • ایزوگام‌های دمیده

قیر دمیده ماده اولیه اصلی در تولید این ایزوگام است. مرغوبیت این محصولات نسبت به سایر ایزوگام‌ها پایین‌تر بوده است. داشتن مقاومت پایین، عمر کوتاه، کم بودن میزان نفوذپذیری، کیفیت پایین، داشتن حساسیت پایین نسبت به تغییرات مختلف آب‌وهوایی از ویژگی‌های قیر دمیده در مقابل قیر خالص است. معمولا در اندودکاری و در تولید ورق‌های پشت بام از این نوع ایزوگام‌ها استفاده می‌کنند.

 • ایزوگام‌های پلیمری

این محصولات نسبت به نوع دمیده کیفیت بسیار بالاتری دارد و مواد سازنده  آن از ۷۰ درصد قیر خالص و دیگر ترکیباتی نظیر فیلم پلی‌اتیلن، تیشو، پلی‌استر، پودر تالک، پوشال و گونی‌های پلاستیکی و… است .

انواع ایزوگام‌ها بر اساس لایه‌های تشکیل‌دهنده

یکی دیگر از انواع تقسیم‌بندی‌های ایزوگام‌ تعداد لایه‌های تشکیل‌دهنده آن‌ها است که طبق این نوع دسته‌بندی دو نوع ایزوگام تولید می‌شود که عبارتند از:

 • ایزوگام‌های تک لایه

از ویژگی بارز این ایزوگام‌ها داشتن ضخامت پایین آن‌ها است. در تولید این محصولات تنها از یک لایه پلی‌استری استفاده شده است .

 • ایزوگام‌های دو لایه

در ساخت این ایزوگام‌ها از دو نوع ماده اولیه تیشو و یا الیاف شیشه‌ای و پلی‌استر استفاده شده است. از شاخصه های این نوع عایق رطوبتی داشتن مقاومت بالاست . استحکام بالا، انعطاف‌پذیری بالا به گونه‌ای که می‌توان به راحتی ایزوگام را خم نمود از دیگر ویژگی‌های این محصولات به شمار می‌رود.

لیست-قیمت-انواع-ایزوگام-با-خرید--نقدی

لیست قیمت انواع ایزوگام با خرید نقدی

اگر به دنبال خرید نقدی ایزوگام هستید می‌توانید به مراکز فروش و نمایندگی‌های عرضه این محصولات مراجعه کنید. در این مراکز لیست قیمت انواع ایزوگام‌ در اختیار مشتریان قرار داده می‌شود تا فرد مراجعه‌کننده با توجه به نوع کاربری و قیمت محصول بهترین انتخاب و خرید را انجام دهد. مشتریان می‌توانند با دیدن این لیست محصولی را که قیمت آن متناسب با بودجه آن‌ها است را انتخاب نمایند. خرید عمده ایزوگام به صورت نقدی هم بر قیمت ایزوگام‌ها تاثیر می‌گذارد باعث می‌شود این محصولات با قیمت پایین‌تری به فروش برسند.

اعطای نمایندگی فروش ایزوگام در سراسر کشور

برای اعطای نمایندگی فروش ایزوگام در سراسر ایران افرادی انتخاب می‌شوند که دارای صلاحیت لازم باشند. نیاز است فرد متقاضی دارای شرایط لازم باشد و از فیلتر‌های مختلفی عبور کند. این سخت‌گیری‌ها در زمان اعطای نمایندگی به نوعی کمک‌کننده به خریدار است تا بتواند با اطمینان خاطر کامل از نمایندگی‌های خرید و فروش ایزوگام خریداری نماید.

افراد با مراجعه به این نمایندگی‌ها می‌توانند از استاندارد بودن محصولات اطمینان حاصل کرده و ایزوگامی باکیفیت و مرغوب را به صورت عمده  یا جزئی خریداری نمایند. به طور معمول اعطای نمایندگی‌های فروش ایزوگام پس انجام بررسی‌های لازم توسط کارشناسان و مدیران مجموعه و بعد از طی مراحل مختلف انجام می‌شود. مدیران اعطاکننده نمایندگی به طور کامل به این مطلب واقف بوده که نمایندگی‌های مختلف در سراسر کشور به نوعی رابط مجموعه با مشتری‌ها هستند.

چگونگی-دریافت-نمایندگی-ایزوگام-تبریز

چگونگی دریافت نمایندگی ایزوگام تبریز

برای دریافت نمایندگی ایزوگام تبریز پس از ارسال درخواست و بررسی‌های مختلف که توسط کارشناسان صورت می‌گیرد، فرد متقاضی در صورت داشتن شرایط اولیه پذیرفته می‌شود و بررسی‌های لازم بر روی او شروع می‌گردد. معمولا شرایط اخذ نمایندگی ایزوگام تبریز بسیار سخت بوده و هر فردی توان اخذ این نمایندگی را ندارد و تنها افرادی می‌توانند این نمایندگی را اخذ کنند که تمام شرایط فردی و شرایط مالی و … را داشته باشند.

شرایط اخذ نمایندگی فروش ایزوگام

همانگونه که عنوان شد برای اخذ نمایندگی فرد متقاضی باید شرایط مختلفی را دارا باشد تا بتواند با تشخیص نهایی مدیران و کارشناسان نمایندگی فروش ایزوگام را کسب کند. معمولا شرکت‌های تولیدکننده ایزوگام شرایط خود را حول محور مشتری مداری تعیین کرده‌اند و شرایط به گونه‌ای است که مشتریان با رضایت کامل پس از خرید نمایندگی را ترک نمایند. شرایط لازم برای اخذ نمایندگی فروش ایزوگام شامل موارد زیر است:

 • متقاضی دریافت نمایندگی فروش ایزوگام باید دارای یک مغازه بوده و در این مورد لازم است مالک مغازه خود متقاضی باشد.
 • فرد متقاضی باید از تمام بانک‌های کشور یک برگه استعلام دریافت کند که طی این استعلام باید مشخص شود که فرد متقاضی هیچگونه چک برگشتی ندارد.
 • متقاضی برای اخذ نمایندگی باید مبلغی را تحت عنوان ضمانت‌نامه خود در وجه شرکت بگذارد.
 • یکی از شرایط دیگر داشتن حداقل ده سال سابقه فعالیت فروش در زمینه ایزوگام است که طی این ده سال فرد متقاضی دارای حسن شهرت در مشتری‌مداری باشد.
 • شرکت برای فرد متقاضی یک سال حداقل مقدار خرید را تعیین می‌کند که فروش ایزوگام برای متقاضی باید به اندازه مقدار تعیین شده باشد.
 • داشتن کادر مجرب و اکیپ اجرایی ماهر جهت نگهداری ایزوگام، نصب آن و فروش این محصولات از دیگر شرایط لازم برای اخذ نمایندگی است.
 • داشتن انبار مناسب و قابل دسترس علاوه بر داشتن مغازه از شرایط مورد نیاز اخذ نمایندگی فروش ایزوگام است.

بزرگترین-مرکز-پخش-ایزوگام-در-کشور

 بزرگ‌ترین مرکز پخش ایزوگام در کشور

نمایندگی‌های فروش ایزوگام در سراسر کشور جزء بزرگ‌ترین مرکز پخش ایزوگام در کشور هستند که افراد می‌توانند برای خرید انواع ایزوگام‌ها بعد از اطلاع از لیست قیمت انواع ایزوگام به این مراکز مراجعه کنند.

تماس ایزوگام هوبر

تسهیلات اعطایی به نمایندگی فروش ایزوگام

معمولا شرکت‌های سازنده ایزوگام پس از اینکه تقاضای اخذ نمایندگی را از فرد متقاضی پذیرفتند و نمایندگی فروش محصولات خود را به فرد واگذار کردند، تسهیلاتی را در اختیار نمایندگی قرار می‌دهند که این تسهیلات جهت فروش بهتر محصولات و ایجاد حس اطمینان در خریدار است. شرکت با ارسال محصولات باکیفیت و مرغوب و دیگر تسهیلات به نمایندگی حسن‌نیت و مشتری‌مداری خود را به ثبات می‌رساند.

فروش-عمده-انواع-ایزوگام-+اعطای-نمایندگی

فروش عمده انواع ایزوگام + اعطای نمایندگی

پس از اینکه اعطای نمایندگی طی مراحل مختلف صورت گرفت و نمایندگی دایر گردید، افراد می‌توانند برای خرید عمده ایزوگام به این نمایندگی‌ها مراجعه کنند و محصولات مورد نیاز خود را با قیمت مناسب با حذف واسطه‌ها و خرید بدون واسطه از کارخانه خریداری نمایند. معمولا محصولات عرضه شده از سوی نمایندگی‌ها دارای بهترین کیفیت می باشد .

 انواع محصولات موجود در نمایندگی‌های فروش ایزوگام

به طور معمول در تمام نمایندگی‌های فروش در سراسر کشور انواع مختلف ایزوگام عرضه می‌گردد. افراد می‌توانند با توجه به نیاز خود به راحتی و بدون صرف وقت با مراجعه به نمایندگی‌های فروش ایزوگام محصول مورد نیاز خود را خریداری کنند. در ابتدای این مقاله از پنسین انواع مختلف ایزوگام‌ها معرفی شده‌اند که تمام این محصولات در نمایندگی‌های مجاز فروش وجود دارند.

می-خواهیم-نمایندگی-فروش-ایزوگام-داشته-باشیم

می‌خواهم نمایندگی فروش ایزوگام داشته باشم

بسیاری از افراد که در زمینه فروش ایزوگام فعالیت می‌کنند و تمایل به داشتن نمایندگی فروش ایزوگام دارند. این افراد می‌توانند با توجه به شرایط لازم برای اخذ نمایندگی درخواست خود را به شرکت موردنظر ارسال نمایند و پس از طی مراحل مختلف در صورت صلاح دید مدیران و کارشناسان شرکت، نمایندگی فروش ایزوگام را اخذ کنند.

 بررسی انواع ایزوگام‌های معتدل و گرمسیری

ایزوگام‌های استفاده شده در مناطق گرمسیری باید در برابر حرارت و دمای بالا مقاومت بسیار بالایی داشته باشند. می‌توان از ایزوگام‌های روکش‌دار به عنوان بهترین نوع ایزوگام برای این مناطق یاد کرد. ایزوگام‌‌های فویل‌دار نمونه‌ای دیگر از ایزوگام‌های گرمسیری هستند. فویل استفاده شده بر روی سطح این ایزوگام‌ها از تابش مستقیم حرارت خورشید به ایزوگام جلوگیری می‌کند.

ویژگی-های-ایزوگام-مناطق-سردسیر

ویژگی‌های ایزوگام‌های مناطق سردسیر

مناسب‌ترین ایزوگام برای مناطق سردسیر دارای مشخصات و ویژگی‌های خاصی است که حتما در زمان تولید این محصولات باید به آن‌ها توجه خاصی نمود و این ایزوگام‌ها را طبق استانداردهای موجود تولید کرد. معمولا ایزوگام‌های مناطق سردسیری دارای استانداردهای متفاوتی نسبت به ایزوگام‌های دیگر هستند و مواد اولیه ساخت آن‌ها نیز باید درجه یک باشد تا ایزوگام مورد نظر کارایی خود را داشته باشد.

مواد اولیه ساخت مناسب‌ترین ایزوگام مناطق سردسیری شامل بهترین قیر پالایشگاهی، پلیمرهای دارای  APP، SBS و BPE است. مناسب‌ترین ایزوگام‌ها برای استفاده در مناطق سردسیری ویژگی‌های خاصی دارند که خریداران در زمان خرید این محصولات باید به این ویژگی‌ها توجه کنند. این مشخصات و ویژگی‌ها شامل موارد زیر هستند:

 • طول و عرض این ایزوگام‌ها مشخص شده است (طول آن‌ها برابر ۱۰ متر و عرضشان برابر ۱۰۰ سانتی‌متر است.)
 • طبق استانداردها ایزوگام‌های استفاده شده در مناطق سردسیری باید ضخامتی حدود ۴ تا ۵ میلی‌متر داشته باشند.
 • وزن این ایزوگام‌ها باید هر متر مربع حدود ۴ کیلوگرم باشد.
 • مقاومت این ایزوگام‌ها در مقابل سرما بسیار حائز اهمیت است. به همین علت باید در برابر سرما منفی ۲۵ درجه سانتی‌گراد و دمای بالای ۱۲۰ درجه سانتی‌گراد مقاومت بسیار بالایی داشته باشد.
 • نقطه اشتعال یکی دیگر از ویژگی‌های ایزوگام مناطق سردسیری است که باید این نقطه ۲۵۰ درجه سانتی‌گراد باشد.
 • بستر این ایزوگام‌ها از پلی‌استر نبوده و بلکه از تیشو و الیاف شیشه نخ‌دار بافته شده است.

نحوه خرید از نمایندگی‌های فروش

افراد می‌توانند برای خرید ایزوگام بعد از اطلاع از لیست قیمت انواع ایزوگام به صورت حضوری و بدون واسطه به نمایندگی موردنظر مراجعه کنند و محصولات خود را به صورت عمده و یا به صورت جزئی از نمایندگی‌های مجاز خریداری نمایند. همچنین می‌توانند با مراجعه به سایت فروش نمایندگی مورد نظر محصولات را به صورت غیر حضوری و اینترنتی با پرداخت هزینه خریداری  و ایزوگام خریداری شده را در محل مورد نظر دریافت کنند.

خرید-عمده-بهترین-برند-ایزوگام-مستقیماز-کارخانه

خرید عمده بهترین برند ایزوگام مستقیم از کارخانه

یکی از شرایط و تسهیلات ویژه‌ای که تولیدکنندگان ایزوگام در اختیار خریداران قرار می‌دهند خرید عمده بهترین برند ایزوگام از درب کارخانه است که در این نوع خرید معمولا هزینه پرداخت شده توسط مشتری بسیار کم‌تر از حد معمول است.

 

ثبت سفارش مستقیم ایزوگام با ضخامت‌های مختلف

افراد به منظور ثبت سفارش خرید ایزوگام در ابتدا باید نوع ایزوگام مورد نیاز خود را مشخص نمایند و پس از پرداخت وجه ایزوگام سفارش خود را به ثبت برسانند. هر نمایندگی برای ثبت سفارش خرید شرایطی را عنوان کرده که فرد لازم است طبق شرایط عمل نماید.

در تمام نمایندگی‌های فروش ایزوگام لیستی مبنی بر لیست قیمت انواع ایزوگام‌ قرار دارد که فرد خریدار می‌تواند با مراجعه به این لیست در جریان قیمت انواع ایزوگام‌ها قرار بگیرد.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]در صورت داشتن هر سؤالی در زمینه انواع ایزوگام و قیمت آن‌ها با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.[/box]

 

برای مشاوره و خرید عمده ایزوگام با واحد فروش تماس حاصل نمایید