RSS قیمت ایزوگام صادراتی دلیجان | سایت سفارش ایزوگام ارزان - ایزوگام هوبر
ایزوگام مناسب برای بازار عراق

قیمت ایزوگام صادراتی دلیجان | سایت سفارش ایزوگام ارزان

قیمت ایزوگام صادراتی

در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در مورد ایزوگام صادراتی دلیجان با شما خواننده گرامی بدهیم پس تا انتها با ما همراه باشید. ایزوگام دلیجان از قیر خالص پالایشگاهی ساخته می شوند. مواد اولیه ای ک در این ایزوگام به کار می روند از بهترین های روز جهان هستند. تیشو و آلومینیوم به کار رفته در تمامی مدل های ایزوگام از با کیفیت ترین ها هستند و هنگام نصب بر روی پشت بام، چسبندگی بالایی دارند و به راحتی و سرعت زیادی نصب می شوند.

قیمت مدل های مختلف ایزوگام دلیجان، تفاوت هایی با هم دارند و شما می توانید در این وب سایت، علاوه بر مشاهده ی قیمت ها، ایزوگام مورد نظر خود را با قیمت ارزان سفارش دهید تا همکاران ما، در اسرع وقت آن را به دست شما برسانند.

ایزوگام صادراتی مارک مشکین شرق

ایزوگام صادراتی با مارک مشکین شرق دلیجان

ایزوگام های صادراتی موجود در شرکت دارای ویژگی های هستند که آن ها را بنام صادراتی می خوانند. برای مثال، چون در تولید این ایزوگام ها از قیر خالص استفاده می شود، دارای وزن سبکی هستند و حمل و نقل آن ها آسان بوده و سنگینی را بر روی پشت بام ایجاد نمی کنند.

ایزوگام های صادراتی از جمله مارک مشکین شرق دلیجان، استاندارد های جهانی را در تولید رعایت کرده اند و از مزایای آن ها، تحمل گرما تا حدود ۱۰۰ درجه است و به دلیل چسبندگی بالایی که دارند، به مرور زمان از سطح جدا نمی شوند و طول عمر بالایی دارند.

برای خرید ایزوگام صادراتی مشکین شرق دلیجان، با قیمت های مقرون به صرفه به همراه کیفیتی باور نکردنی، هم اکنون با شماره تلفن های مرکز تماس گرفته و سفارشات خود را هر چه سریع تر ثبت نمایید.

ارزان ترین ایزوگام با ضخامت 3

ارزان ترین ایزوگام با ضخامت ۳ میلیمتر

ایزوگام در ضخامت های ۲ ،۳ ،۴ و ۵ میلیمتری عرضه می شوند ولی کدام یک برای مصرف ما انتخاب بهتری است؟

ایزوگام دلیجان، نوع خاصی از ایزوگام با ضخامت ۳ میلیمتر را تولید کرده که دارای ویژگی ها است:

این نوع ایزوگام به دلیل نازک بودن دارای وزن بسیار سبکی است و برای پروژه هایی که سطح تا وزن مشخصی را می تواند تحمل کند و یا ترجیح می دهند که از ایجاد بار اضافی بر سطح خودداری کنند، انتخاب مناسبی است.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]ضخامت کم این ایزوگام باعث قیمت پایین آن هم می شود و افرادی که بودجه ی مشخصی برای خرید دارند و یا مکان مورد نظرشان، متراژ زیادی برای ایزوگام کردن دارد، معمولا این مدل را ترجیح می دهند پس از خرید و فروش زیادی برخوردار است.[/box]

علاوه بر این ها، درست است که ضخامت این ایزوگام ۳ میلیمتر است، اما پلی استر و تیشوی به کار رفته در آن و هم چنین فویل آلومینیوم مرغوبی که در آن استفاده شده، مقاومت بالایی به ان بخشیده و توان بالایی برای ساپورت هر نوع سطحی دارد. ما عرضه کننده انواع ایزوگام هستیم و شما نیز ارزان ترین ایزوگام ۳ میلیمتری را از ما بخواهید.

فروش ویژه ایزوگام

فروش ایزوگام استاندارد و باکیفیت

اینکه ما ایزوگام را از کجا و از کدام مارک تهیه کنبم، بسیار مهم است. چرا که در بازار کنونی، مدل های ایزوگام بسیار متنوع شده اند و شناختن کیفیت آن کار آسانی نیست. پس ما ترجیح می دهیم از مرکزی که نمایندگی ایزوگام اصل را دارد خریداری کنیم تا بعد ها مجبور به تعویض ایزوگام نشویم.

فروش ایزوگام استاندارد و با کیفیت، وظیفه ی اصلی ما است و شما می توانید انواع مختلف ایزوگام های عالی و کیفیت تضمین شده را در مراکز مشاهده نمایید.

شرکت ایزوگام هوبر

ایزوگام مناسب برای بازار عراق

ایزوگام خوب و با کیفیت، علاوه بر تامین نیاز داخل کشور، جوابگوی علاقه مندان خارجی خود نیز هست و به کشور های مختلفی از جمله عراق صادر می گردد.

ما همواره ایزوگام مرغوب و پرطرفدار خود را با قیمت های مقرون به صرفه، به کشور عراق صادر کرده ایم و خوشحالیم که توانسته ایم بازخورد های مثبتی را از مصرف کنندگان دریافت کنیم. برای تهیه ی ایزوگام برای بازار های عراق می توانید با ما در ارتباط باشید.

برای مشاوره و خرید عمده ایزوگام با واحد فروش تماس حاصل نمایید