RSS ایزوگام طرح دار همراه با قیمت روز
ایزوگام طرح دار برای نمای ساختمان

ایزوگام طرح دار همراه با قیمت روز

آنچه در این مقاله می خوانید:

عایق های رطوبتی طرح دار یکی از جدیدترین و بهترین ایزوگام‌های تولید شده در کشور می باشند که همراه شدن کیفیت و طراحی زیبا منجر به فروش بسیار در این زمینه شده است. هر چند در ابتدا به دلیل عدم آگاهی نسبت به کیفیت، خریداران  در دریافت این نوع ایزوگام تردید داشتند، اما امروزه شاهد فروش بسیار عایق های رطوبتی طرح دار در بازار خرید و فروش ایزوگام هستیم. بهترین عایق های رطوبتی طرح دار با عرضه مستقیم از کارخانه توسط شرکت هوبر همراه می باشد.

ایزوگام طرح دار همراه با قیمت روز

قیمت ایزوگام طرح دار مرغوب

قیمت هر رول ایزوگام طرح دار با برخورداری از کیفیت عالی و پلیمری می تواند نرخ های بالاتری را دارا باشد. این افزایش قیمت می تواند به دلیل استفاده از مواد رنگی مخصوص و مستحکم به کار گرفته شده در ایزوگام های طرح دار باشد.

عایق های رطوبتی طرح دار و رنگی با دارا بودن مقاومت بسیار بالا در برابر آسیب‌های احتمالی می‌توانند بهترین کیفیت را در بر داشته باشند. ایزوگام طرح دار با تنوع طرح و رنگ متناسب با نوع کاربری قابل فروش از مرکز هوبر به صورت غیر حضوری و آنلاین می باشد.

قیمت روز هر رول ایزوگام طرح دار با فروش مستقیم از کارخانه در اختیار همگان قرار می گیرد.

ایزوگام طرح دار برای نمای ساختمان

نمای ساختمان ها یکی از عمده مصارف ایزوگام های طرح دار می باشد. زیرا استفاده از عایق های رطوبتی به منظور جلوگیری از نفوذ رطوبت و نم به دیواره های داخلی ساختمان می تواند با همراه شدن توسط طرح های زیبا و رنگ های متناسب در جهت افزایش زیبایی ساختمان و نیز دلپذیر کردن دید برای عابرین پیاده اثرگذار باشد.

ایزوگام های طرح دار آجری یکی از برگزیدگان ایزوگام طرح دار برای این امر می باشد.

با تماس با شرکت هوبر می توانید بهترین قیمت های هر رول ایزوگام را دریافت نمایید.

برای مشاوره و خرید عمده ایزوگام با واحد فروش تماس حاصل نمایید