RSS کارخانه ایزوگام بام گام ارومیه | فروش ایزوگام دولایه - ایزوگام هوبر
فروش ایزوگام در ارومیه

کارخانه ایزوگام بام گام ارومیه | فروش ایزوگام دولایه

کارخانه ایزوگام بام گام ارومیه

کارخانه عایق رطوبتی تارا بام گام ارومیه به عنوان یکی از فعالان عرصه تولید عایق های رطوبتی در ایران می باشد که متقاضیان زیادی در بازار دارد.

امروزه محصولات این شرکت، برای فروش و توزیع در بازار، به صورت اینترنتی هم ارائه می شود. شرکت هوبر از جمله فعالان فروش عمده انواع ایزوگام در بازار بوده و این محصول را هم در اختیار شما قرار خواهد داد.

سال ۱۳۷۶، زمان راه اندازی و تاسیس شرکت تولیدی عایق های رطوبتی بام گام عایق در ارومیه بوده و این کارخانه در زمینی به مساحت ۲۰۰۰۰ متر مربع، راه اندازی شده است.

این کارخانه با هدف گسترش تولیدات خود، از سال ۱۳۸۹، اقدام به راه اندازی خط تولید الیاف پلی استر در بازار نمود و این هم به عنوان یکی از پیشرفت های این مجموعه در طول چند سال گذشته به حساب می آید.

امروزه محصولات این تولیدی به بازار های سراسر کشور و همچنین به بازار های هدف خارج از مرز ها ارسال می شود.

لیست قیمت ایزوگام ارومیه

لیست قیمت ایزوگام ارومیه

تولیداتی که در عرصه و صنعت ایزوگام به بازار عرضه می شود، شامل گزینه ها و موارد بسیار متعددی می باشد که همین مسئله سبب شده تا خرید انواع ایزوگام، مستلزم دریافت یک لیست قیمت روزانه باشد و در نظر داشته باشید که محصول عایق رطوبتی تبریز، از نوسانات قیمت بالایی برخوردار می باشد.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]ارومیه را هم می توان به عنوان یکی از شهرهایی نامگذاری نمود که در طول چند سال گذشته، فعالیت های خوبی در عرصه تولید ایزوگام داشته است و محصول ایزوگام بام گام ارومیه هم یکی از این موارد به حساب می آید.[/box]

فروش عمده ایزوگام این شرکت با عرضه مستقیم از کارخانه، با ارائه بهترین قیمت های ممکن، امکان پذیر شده است که ثبت درخواست های خود را با یک تماس هم می توانید به انجام رسانید.

کارخانه های ایزوگام تبریز

اما برویم سراغ شهر تبریز و کارخانه های ایزوگام فعال در این شهر که با توجه به گستره فعالیتی آن ها، شاهد این مسئله هستیم که موقعیت های خوبی هم به جهت اقدامات مربوط به صادرات ایزوگام، فراهم شده است.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]تولیدات ایزوگام تبریز هم برای صادرات به کشورهایی نظیر عراق و ترکیه، به دلیل نزدیکی به مرزهای این کشورها، گزینه های مناسبی بوده و همانطور که مشاهده می کنید، این محصولات، در حال عرضه مستقیم هم می باشند.[/box]

این کارخانه های فعال در عرصه تولید ایزوگام، به دلیل برخورداری از تجهیزات و ماشین آلات مدرن و پیشرفته ای که  دارند، توانسته اند تولیدات ایزوگام خود را با یک کیفیت خوب و استاندارد و همچنین با ظرفیت بالا، به بازار عرضه نمایند.

تولیدات انواع ایزوگام ارومیه

تولیدات انواع ایزوگام ارومیه

تولیدات کارخانه ایزوگام بام گام ارومیه می تواند شامل نمونه های مختلفی اعم از انواع ایزوگام دولایه، فویلدار، بدون فویل، تک لایه، دولایه و … باشد و این که شما خواهان خرید عمده ایزوگام های مختلف این کارخانه باشید، امری است که در یک بازه زمانی کوتاه و بدون مراجعه حضوری هم امکان پذیر خواهد بود.

در طول سال های گذشته با توجه به تدبیرهایی که در عرصه فروش ایزوگام داشته ایم، به خوبی توانسته ایم در این بازار، موفق عمل نماییم و محصولات خود را برای شهرها و کشورهای مختلف، ارسال نماییم.

ایزوگام صادراتی این کارخانه هم به نوبه خود از کیفیت های خوب و مناسبی برخوردار است که در بازار داخلی هم مشتریان این قابلیت را برای ثبت سفارش عمده از کارخانه، دارند.

شرکت ایزوگام هوبر

فروش ایزوگام در ارومیه

در نتیجه فروش ایزوگام در ارومیه به صورت اینترنتی، دسترس پذیری برای دیگر شهرها هم فراهم شده تا بتوانند محصولات عایق رطوبتی خود را با اطمینان از قیمت و کیفیت، خریداری نمایند.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]ایزوگام ارومیه با توجه به کیفیت و چسبندگی بالایی که دارد، مناسب برای عایق کاری پروژه های مختلفی همچون پشت بام، مخازن، دامداری ها، مرغداری و … خواهد بود.[/box]

همچنین دارا بودن ضمانت نامه و بیمه نامه از سمت کارخانه هم به نوبه خود، سبب آسودگی خاطر مشتریانی می شود
که به دنبال خرید این نوع محصول ایزوگام هستند و برای سفارش عمده آن، می توانند از طریق راه های ارتباطی اشاره شده در سایت با ما در تماس باشند.

محصولات کارخانه ایزوگام بام گام ارومیه هم به صورت فروش مستقیم از کارخانه و هم به صورت عرضه در نمایندگی ها انجام می شود اما یکی از بهترین و معتبر ترین روش ها خرید از نمایندگی هوبر می باشد.

برای مشاوره و خرید عمده ایزوگام با واحد فروش تماس حاصل نمایید
برچسب ها :