خانه / ایزوگام دلیجان / صادرات ایزوگام به ترکیه | ایزوگام دولایه پلیمری بردین

صادرات ایزوگام به ترکیه | ایزوگام دولایه پلیمری بردین

صادرات ایزوگام به ترکیه

صادرات ایزوگام به ترکیه به عنوان یکی از کشور های بسیار استراتژیک در برابر محصولاتی نظیر ایزوگام آغاز گردیده است. هدف از این صادرات ارائه ایزوگام دولایه پلیمری باکیفیت بردین به دیگر کشور ها خواهد بود.

صادرات ایزوگام به ترکیه در نمایندگی رسمی صادراتی ایزوگام بردین با اهدافی کاملا برنامه ریزی شده و مثمر ثمر آغاز گردیده است. این صادرات نقطه اتصالی قوی به دیگر محور ها و مخاطبین محسوب می گردد و شامل اهمیت بسزایی در زمینه جذب سرمایه و سودآوری های محسوس خواهد بود.

بازار صادرات ایزوگام به ترکیه

بازار ترکیه برای صادرات ایزوگام

بازار ترکیه برای صادرات ایزوگام درجه یک ایران، بازاری بسیار شاخص و هدفمند به شمار می رود، این صادرات با توجه به عدم حضور واسطه های متعدد و یا حتی معمول، می تواند بالاترین بازخورد های ممکن را به همراه داشته باشد.

یکی از نکات مهمی که در انتخاب ایزوگام درجه یک می توان به آن پرداخت، وجود علامت استاندارد به عنوان نمادی جهانی از کیفیت می باشد.

ترکیه یکی از مهم ترین اهداف صادرات شناخته می شود که در آن موقعیت های پنهان عدیده ای نیز وجود دارد، بستر های صادراتی قدرتمند تاثیرگذاری بسزایی را در امور جذب سرمایه خواهند داشت و به موازات این امر می توان شاهد علاقه مندی مخاطبین بسزایی به ایزوگام تولید شده باکیفیت بود.

ایزوگام پلیمری با مارک بردین دلیجان

ایزوگام پلیمری با مارک بردین دلیجان در لیست انواع ایزوگام های درجه یک و باکیفیت قرار گرفته و بخش مهمی از بازار های جهانی را سهم خود نموده است. ایزوگام پلیمری از درجه کیفیتی بالایی برخورداراست و به صورت ویژه ای می تواند جایگزین انواع عایق های یک لایه به منظور نصب در ساختمان ها قرار گیرد.

بردین دلیجان یکی از مارک های استاندارد و درجه یک ایزوگام محسوب می گردد که ظرفیت های تولیدی بالایی دارد و به صورت کاملا ویژه ای می تواند در محیط های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. بخش عمده ای از ایزوگام های صادراتی از ایران، نشان استاندارد را دارا می باشند و به همین علت نیز گزینه ای ایده آل به شمار می روند.

بیشتر بخوانید
قیمت ایزوگام دلیجان به روز و بی واسطه

ایزوگام دولایه با ضخامت 4 میلیمتر

ایزوگام دولایه با ضخامت ۴ میلیمتر

ایزوگام دولایه با ضخامت ۴ میلیمتر زیر نظر متخصصین و مهندسین با بهترین کیفیت طراحی و تولید می گردد تا بر این اساس روند فروش آن نه تنها در بخش های داخلی، بلکه در محور های صادراتی نیز روندی رو به رشد محسوب گردد. ایزوگام درجه ۱ می تواند یک انتخاب کاملا متفاوت و کاربردی به منظور نصب در محیط هایی اعم از سرپوشیده و باز به شمار آید.

تنوع ضخامت ایزوگام از جمله موضوعاتی است که نقشی کلیدی را در کیفیت و قیمت این عایق ایفا خواهد نمود. در نظر داشتن کیفیت برای هر یک از خریداران امری قابل توجه محسوب می گردد و به همین علت این خصوصیات کیفیتی می توانند تاثیرگذار ترین عامل برای خریداران شناخته شوند.

شرکت ایزوگام هوبر

فروش مستقیم انواع ایزوگام استاندارد

فروش مستقیم انواع ایزوگام استاندارد به صورت عمده نقش موثری در کاهش قیمت تمام شده محصول برای خریداران خواهد داشت. یکی از فاکتور های مهمی که باید به آن توجه نمود، بالا بودن قیمت تقریبی ایزوگام بر اساس وجود واسطه ها در بازار های فروش داخلی و هم چنین محور های صادراتی است.

با در نظر داشتن این مهم، نمایندگی صادرات ایزوگام به ترکیه در کشور، بستری را مهیا نموده است تا بر اساس نیاز و شرایط موجود، هر یک از صادرکنندگان شاهد بهترین بازخورد ها در این زمینه باشند.

ایزوگام درجه یک از مشخصه های کیفیتی ویژه ای برخوردار است و به همین علت نیز انتخاب آن برای صادرات، همراه با نتایج بسیار موفقی خواهد بود. امروزه ایزوگام توسط شرکت های مختلف تولید می گردد و فرمولاسیون های به کار گرفته شده در این تولید بر اساس برخی از اصول اساسی ایزوگام و نصب، متفاوت است.

چرا که برخی از انواع ایزوگام ها مناسب برای نصب در مناطقی سردسیر و برخی دیگر یک انتخاب ایده آل برای نصب در مناطق گرمسیر به شمار می روند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قیمت ایزوگام پلیمری | لیست قیمت ایزوگام دلیجان درب کارخانه

قیمت ایزوگام پلیمری | لیست قیمت ایزوگام دلیجان درب کارخانه

قیمت ایزوگام پلیمری به علت برخورداری از کیفیت بالا و مطابق با استاندارد های جهانی …

همین حالا تماس بگیرید