RSS هر رول ایزوگام چند کیلو است | فروش عمده ایزوگام صادراتی 42 کیلوگرم | هوبر - ایزوگام هوبر

هر رول ایزوگام چند کیلو است | فروش عمده ایزوگام صادراتی 42 کیلوگرم | هوبر

آنچه در این مقاله می خوانید:

هر رول ایزوگام چند کیلو است

هر رول ایزوگام چند کیلو است و بهترین نوع ایزوگام که در بازار می توان تهیه نمود، چه مشخصاتی خواهد داشت؟ فروش عمده ایزوگام صادراتی با وزن 42 کیلوگرم، محصولی خواهد بود که می تواند با بهترین کیفیت، به مشتریان عرضه شود. این نوع ایزوگام دارای برند تجاری بردین خواهد بود که به نوبه خود، یک محصول خوب و استاندارد محسوب می شود.

وزن ایزوگام به عنوان یکی از مهم ترین پارامترهایی می باشد که باید به هنگام خرید، مورد توجه قرار بگیرد اما همیشه هم نمی توان گفت که یک ایزوگام سنگین، کیفیت خوبی هم به همراه دارد و این ویژگی، یکی از اولین مسائلی است که از سمت مشتریان باید مورد توجه قرار بگیرد.

بسته به نوع قیر و لایه های تشکیل دهنده ایزوگام و همچنین ترکیبات جانبی مورد استفاده در داخل عایق رطوبتی، می توان این انتظار را داشت که این محصول، وزن های تمام شده متفاوتی به همراه داشته باشند و در ادامه، می توانید اطلاعات کامل تری را کسب نمایید.

مشخصات فنی ایزوگام

مشخصات فنی ایزوگام چیست؟

امروزه با توجه به تعدد شرکت ها و محصولات تولید شده در صنعت ایزوگام، توجه به مشخصات فنی و شناخت ویژگی های یک ایزوگام خوب و باکیفیت، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که سبب می شود تا مشتری بتواند یک محصول خوب و پربازده را مورد انتخاب قرار دهد.

از جمله این مشخصات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • مقاومت کششی طولی 50-60 کیلوگرم بر پنجاه سانتی متر
  • مقاومت پارگی طولی 9-10 کیلوگرم نیرو
  • تاب کششی اتصالات انتهایی
  • انعطاف پذیری در سرما
  • پایداری ابعاد

این ها برخی از مشخصاتی است که در خرید ایزوگام و یا در جهت انجام فعالیت های تجاری در این صنعت، باید مورد توجه قرار بگیرد و شرکت تولید کننده هوبر، با توجه به آزمایشگاه هایی که در دسترس دارد، با دقت، تمامی مراحل و تست های مورد نیاز را برروی محصولات خود به انجام می رساند تا ایزوگام هایی خوب و استاندارد را در دسترس مشتریان قرار بدهد.

استاندارد ملی ایران ایزوگام

استاندارد ملی ایران ایزوگام

یکی دیگر از مباحث مهم در صنعت ایزوگام، به همراه داشتن استاندارد ملی ایران برروی ایزوگام می باشد که تا حد زیادی می تواند نشان از کیفیت و مقاومت بالای این محصول باشد.

شرکت تولیدی هوبر به عنوان تولید کننده ایزوگام در دلیجان، محصولی مانند ایزوگام بردین را پیشنهاد می نماید که علاوه بر دارا بودن این نشان استاندارد ملی ایران، توانسته مجوزهای صادراتی هم اخذ نماید.

بهترین نوع ایزوگام کدام است

انتخاب بهترین نوع ایزوگام، امری است که می تواند بر اساس پارامترها و ویژگی های متفاوتی مشخص شود. به طور مثال، یک زمان، نیاز مشتری، این است که ارزان ترین محصول ایزوگام را تهیه نماید و در این صورت، ایزوگام ارزان قیمت، به عنوان بهترین ایزوگام برای این مشتری محسوب می شود.

اما مشتریانی هم هستند که کیفیت را شاخصه و ملاک خود قرار می دهند و به این دست از مشتریان هم می توان ایزوگام هایی باکیفیت و استاندارد را پیشنهاد نمود که خریداری نمایند.

پس با توجه به این مسائل، شما می توانید برای خرید عمده ایزوگام خوب و استاندارد، با مشاورین مجموعه هوبر در تماس باشید که به شما، اطلاعات جامعی در خصوص انواع ایزوگام و همچنین لیست قیمت آن ها، در اختیار شما قرار می دهند.

شرکت ایزوگام هوبر

قیمت ایزوگام 4 میلیمتری

ایزوگام ضخامت 4 میلیمتری، از وزن بین 40 تا 42 کیلوگرم برخوردار می باشد که بهترین نوع آن، دارای وزن 42 کیلوگرم می باشد و این در صورتی خواهد بود که در ترکیبات این محصول، از قیر تمام پلیمری استفاده شده باشد.

مجموعه و شرکت تولیدی هوبر، به عنوان مرجع فروش ایزوگام هم محسوب می شود که تولیدات خود را منطبق بر نیاز بازار، به انجام می رساند و همین مسئله هم می تواند تا حد چشم گیری، منجر به رضایت مندی شما مشتریان شود.

برای مشاوره و خرید عمده ایزوگام با واحد فروش تماس حاصل نمایید