RSS ایزوگام پلیمری دو لایه | فرق ایزوگام تک لایه و دولایه - ایزوگام هوبر
تولید ایزوگام دولایه

ایزوگام پلیمری دو لایه | فرق ایزوگام تک لایه و دولایه

آنچه در این مقاله می خوانید:

ایزوگام پلیمری دولایه بردین

ایزوگام پلیمری دو لایه با ترکیبی از بهترین متریال، با برند ایزوگام بردین دلیجان، تولید و عرضه می شود. استانداردهای موجود در این نوع ایزوگام، عاملی شده تا این محصول را بتوان برای در امور صادراتی هم پیشنهاد نمود. تولید ایزوگام بردین دلیجان به صورت سفارشی هم در حجم های بالا، قابل انجام بوده چرا که شما می توانید از طریق این سایت، با کارخانه تولید کننده ایزوگام بردین دلیجان، ارتباط مستقیم برقرار نمایید. ارسال به سراسر کشور و یا برای صادرات، با کمترین هزینه های باربری، انجام می پذیرد.

امروزه تولید کنندگان ایزوگام در کشور ما و در دلیجان، با قدرت زیادی مشغول به فرایند تولید هستند. اما آیا به همین اندازه هم در بخش فروش ایزوگام، فعالیت می نمایند؟

فروش ایزوگام به عنوان یکی از مهم ترین بخش هایی می باشد که اگر بتوان، به ایجاد دسترس پذیری مستقیم و بی واسطه ای اقدام نمود، بدون شک، تاثیر بسزایی در جذب مشتری خواهد داشت.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]ابزاری مانند اینترنت، شرایط خوب و ایده آلی را فراهم ساخته که سبب شده تا محصول ایزوگام را بتوان به سادگی معرفی نمود و از طرفی، شرایط خرید غیر حضوری ایزوگام را فراهم ساخت. اما اگر از مشتریانی هستید که به دنبال مراجعه حضوری برای خرید ایزوگام می باشید، می توانید ارتباط خود را با مجموعه ایزوگام هوبر، برقرار نمایید.[/box]

ایزوگام تک لایه و دولایه

تفاوت ایزوگام تک لایه و دولایه

در بازار، ایزوگام های مختلفی تولید می شود که هم به لحاظ کیفیت، ممکن است با یکدیگر متفاوت باشند و یا به لحاظ ساختاری و در این خصوص، می خواهیم به تفاوت ایزوگام تک لایه و دولایه بپردازیم.

  1. ایزوگام تک لایه از یک لایه پلی استر سوزنی تشکیل شده است که با لایه قیر، پوشانده شده و در خصوص ایزوگام دولایه، یک لایه تیشو هم به آن اضافه می شود.
  2. از ایزوگام تک لایه به دلیل انعطاف پذیری بالایی که دارد، در عایق کاری پی ساختمان، دیوار و یا موقعیت هایی که شکل هندسی مناسبی ندارند، استفاده می شود. از ایزوگام دولایه می توان در پشت بام، حمام، توالت و پروژه هایی که نیاز به ایزوگام با استحکام و کیفیت بالاتری دارند، استفاده نمود.
  3. تفاوت دیگر ایزوگام های تک لایه و دولایه، مربوط به ضخامت این محصول می باشد به گونه ای که ایزوگام تک لایه از ضخامت دو تا سه میلیمتری برخوردار است و ایزوگام دولایه، دارای ضخامت سه تا پنج میلیمتر می باشد.
  4. تفاوت دیگر این دو ایزوگام، مربوط به قیمت می باشد که بدون شک، ایزوگام تک لایه، قیمت پایین تری به همراه دارد.

با در نظر داشتن تمامی این نکات، شما هم می توانید ایزوگامی متناسب با پروژه های خود را انتخاب و سفارش دهید و برای مشاوره نیز با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

قیمت روز ایزوگام بدون نصب

قیمت روز ایزوگام بدون نصب

اکثر افرادی که قصد خرید عمده ایزوگام را دارند، به دنبال قیمت های بدون نصب می باشند چرا که اکثر این افراد، یا پخش کننده ایزوگام هستند و یا به دنبال صادرات ایزوگام به بازارهای خارجی می باشند.

در چنین شرایطی، با اعلام قیمت ایزوگام از درب کارخانه تولید کننده، می توان کمترین قیمت های بازار را در اختیار مشتریان قرار داد.

این که شما بخواهید به گرفتن قیمت خرید عمده ایزوگام اقدام نمایید، با یک تماس هم امکان پذیر خواهد بود تا مشاورین فروش شرکت ایزوگام هوبر، اطلاعات دقیقی از قیمت روز ایزوگام در اختیار شما قرار دهند.

[box type=”error” align=”aligncenter” class=”” width=””]پیشنهاد می کنیم پیش از تماس با ما، نوع ایزوگام مصرفی خود را مشخص نمایید تا کارشناسان فروش ما بتوانند اطلاعات کامل تر و دقیق تری را در اختیار شما قرار دهند.[/box]

فروش ایزوگام بان گستر

فروش ایزوگام دلیجان با مارک بان گستر

در میان برندهای تولید کننده ایزوگام دلیجان، ایزوگام بان گستر هم می تواند محصول مناسبی باشد که شما برای خرید عمده خود می توانید مورد انتخاب قرار دهید.

فروش ایزوگام دلیجان می تواند در حجم های مختلفی بر اساس نوع سفارش شما، انجام پذیرد. انتخاب مارک ایزوگام بان گستر، برای شما می تواند مزیت هایی به همراه داشته باشد که اگر بخواهیم به بیان تمامی آن ها بپردازیم، بدون شک به زمان زیادی نیاز خواهد بود.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]اما ایزوگام بان گستر، از یک کیفیت متوسط و با یک قیمت متوسط برخوردار می باشد و به همین دلیل، پیشنهاد این نوع ایزوگام، برای مشتریانی خواهد بود که هم به کیفیت و هم به قیمت، اهمیت می دهند.[/box]

در خصوص مشخصات فنی ایزوگام دولایه فویلدار و بدون فویل بان گستر، می توان به داشتن ضخامت سه و نیم میلی متری اشاره نمود که از قیر صد در صد پلیمری هم تشکیل شده است.

شرکت ایزوگام هوبر

صادرات ایزوگام بان گستر دلیجان

ایزوگام بان گستر دلیجان هم می تواند در پروژه های صادراتی، مورد انتخاب مشتریان قرار گیرد چرا که استانداردها و مجوزهای صادراتی مورد نیاز را به همراه دارد.

تولید ایزوگام دولایه فویلدار بان گستر با قیر پالایشگاهی انجام می شود و در نتیجه، می تواند چسبندگی لازم را به همراه داشته باشد.

خوب است بدانید که شرکت ایزوگام هوبر، تولید ایزوگام بان گستر را با کیفیت های مد نظر شما هم می تواند به انجام رساند و تولید ایزوگام با ضخامت سه و نیم میل، یک استاندارد تعیین شده از سمت کارخانه بوده و بر اساس نوع نیاز شما، امکان تغییر ضخامت و وزن ایزوگام هم وجود دارد.

در خصوص همکاری با مجموعه ایزوگام هوبر، می توانید ارتباط خود را با ما برقرار نمایید تا تیم فروش ما، شما را راهنمایی نمایند.

برای مشاوره و خرید عمده ایزوگام با واحد فروش تماس حاصل نمایید